Поставите питање Мирјани Булатовић

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nema veze napisacemo prevod ako nekome nije jasno :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
алефшин
Posts: 20
Joined: Tue Aug 28, 2007 4:15 pm

Post by алефшин »

Mona wrote:E sad bi bilo lepo prevesti to
Prevedite mi ovo, ne razumem vas.
javor

Post by javor »

And I`m out!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

алефшин wrote:
Mona wrote:E sad bi bilo lepo prevesti to
Prevedite mi ovo, ne razumem vas.
Ja bih od sveštenog lica očekivala više zrelosti i razumijevanja za različitosti. Ako te 5 ljudi (ili više) zamoli da ne pišeš ćirilicom i pri tome navede razumne razloge, a ti tvrdoglavo ostaneš pri svome, ističući da inteligentna osoba mora moći naučiti ćirilicu, onda to puno više govori o tebi kao osobi, nego činjenica da si sveštenik.

Napisao si ono što si htio, pa koga interesuje da stupi u kontakt sa gospođom iz naziva teme, taj će to i učiniti. Tebi hvala na posjeti i doviđenja...
алефшин
Posts: 20
Joined: Tue Aug 28, 2007 4:15 pm

Post by алефшин »

Ja sam dosao na ovaj forum samo da objavim jednu vest i nista vise-nije mi padalo ni na kraj pameti da ima toliko vas koji se pravite nevesti, a jos manje od toga da ce se ova tema pretvoriti u raspravu o cirilici. Kao sto mozes da primetis ja sam upotrebio latinicu jos juce, tako da mi ova prica o zrelosti deluje krajnje bljutavo-u prevodu, ti trikovi ne prolaze kod mene.
O kakvoj toleranciji vi uopste govorite-ako ja, sa ove strane Drine, mogu da koristim latinicu bez problema, a cesto sam je koristio na forumima( npr. na b92), zasto ne bi neko naucio da cita cirilicu?
Na kraju, naucite cirilicu-nije tesko, a i to pismo koristi narod kome po poreklu pripada vecina vas ovde.
Locked