crna reka

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: crna reka

Post by NaughtyButNice*** »

Pa i ove koje ja pominjem su prazne...okucnica je pozamasna a imam i neku obradivu zemlju...dedovina, pa da je bar iskoristim kako treba...
Da pozovemo Sasu ima covek iskustva sa slicnim projektima...
Realno verujem da je realno :wink:
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: crna reka

Post by YugoS »

Sto je najgore i jeste realno :wink: .
:D :D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: crna reka

Post by Otac »

NaughtyButNice*** wrote:Pa i ove koje ja pominjem su prazne...okucnica je pozamasna a imam i neku obradivu zemlju...dedovina, pa da je bar iskoristim kako treba...
Da pozovemo Sasu ima covek iskustva sa slicnim projektima...
Realno verujem da je realno :wink:
A gdje je deda sakrio asove i lopate??? :shock:
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: crna reka

Post by NaughtyButNice*** »

hehe...
Otac ne pratis trendove, to se nekrije :axe: ...ko je pametan iskoristi to u marketiske svrhe... :lol:
sve sto je ljudsko nije mi strano
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: crna reka

Post by paramparcad »

Samantha wrote:
ja mislim da ovdije ima dosta mladih ljudi koji jednostavno ne znaju cirilicu sticajem okolnosti. i cime ti karamute uopste doprinosis lijecenju narkomanije pisuci cirilicom?[/quote]
evo ja sam srbin i mislim da je vuk napravio sranje stavljajuci cirilicu u promet,plagijator jedan.oduvek mi se gadila cirilica ali eto,bolje da se zakomplikuje jer latinica uopste nije prakticna.cak sam i u skoli dobijao keceve jer nisam nikad ali nikad pisao cirilicom iako je poznajem...glupost.
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Re: crna reka

Post by viola »

[/quote]
evo ja sam srbin i mislim da je vuk napravio sranje stavljajuci cirilicu u promet,plagijator jedan.oduvek mi se gadila cirilica ali eto,bolje da se zakomplikuje jer latinica uopste nije prakticna.cak sam i u skoli dobijao keceve jer nisam nikad ali nikad pisao cirilicom iako je poznajem...glupost.[/quote]

Vuka mi ne diraj, za to :axe: Mislim, stvarno, da li je na ovom forumu najveci problem pismo i jezicke zavrzlame? Od toliko foruma koji se bave jezickim pitanjima? Licno mislim da svako ima pravo da pise pismom kojim hoce, ako pise na forumu svoje zemlje. U suprotnom, rizikuje da ga neko ne razume, ili da pogresno shvati njegove reci. Ja volim cirilicu, i kada pisem obicno pisem cirilicom, ali kada sam na internetu i kuckam, tada je najlakse koristiti latinicu, i to englesku bez čćžš i drugih slova kojih nema u engleskom. Jer, posle ovog foruma, otici cu negde gde je sve na engleskom, i zasto bih svaki cas menjala tip slova na tastaturi? Prosto, to je pitanje sta je prakticnije, i zaista nema nikakve veze sa nacionalnoscu, rodoljubljem ili vec ne znam cim. Iskreno, meni je za ove forume i internet uopste najlogicnije da kad god se to moze sve bude na engleskom jeziku. Ne zato sto ja gajim neke posebne emocije prema tom jeziku,nego zato sto se tako shiri opseg ljudi koji mogu da se ukljuce u diskusije, pomognu, saznaju nesto korisno.. Tako da, kome je do jezickih dilema preporucujem da poseti sajt http://www.rastko.rs/filologija/index_c.html i nauci shtoshta korisno, na za to primerenom mestu. Nije lepo ni pljuvati svoje pismo, kao shto nije lepo ni pljuvati tudje. A najgore je pljuvati, bez ikakvog poznavanja istorije jezika i pisma. :!:
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: crna reka

Post by sanela »

Svi naredni postovi, uključujući i ove do sada, na ovoj temi, a koji se tiču pisma i koji su napisani na ćirilici će biti obrisani.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: crna reka

Post by winston85 »

Pa zasto toliko pljujete po Crnoj Reci?
Nekome pomaze bas takav program.
I ko bi uostalom ostao ravnodusan a da mu se "sticenik" vrati od kuce uradjen ili sa dopom u dzepu...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: crna reka

Post by Boban »

Nije bilo batinjanja samo,evo linka da prestanete da branite leglo nasilnistva i bluda.Naravno kako je sada tamo ne znam ali verovatno ima onih koji su tako leceni.

http://www.pressonline.rs/page/stories/ ... ctionId=56
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: crna reka

Post by sanela »

Iskulirajte malo ljudi...
Nemojte sve lično shvatati.
Post Reply