moze li mi ko dati informaciju za komune u hvatskoj

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

alien
Posts: 14
Joined: Sat Mar 20, 2010 8:04 pm

Re: moze li mi ko dati informaciju za komune u hvatskoj

Post by alien »

MA ANGLIKANCI,EVNDJELISTI SVI STE VI ISTI KO I PROTESTANTI IZABRALI STE IZ BIBLIJE SAMO ONO STO VAMA ODGOVARA(u pakao idete)
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: moze li mi ko dati informaciju za komune u hvatskoj

Post by davor »

Tobe jarabi
alien wrote:MA ANGLIKANCI,EVNDJELISTI SVI STE VI ISTI KO I PROTESTANTI IZABRALI STE IZ BIBLIJE SAMO ONO STO VAMA ODGOVARA(u pakao idete)
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: moze li mi ko dati informaciju za komune u hvatskoj

Post by saša-ex »

alien wrote: NPR.RETO CENTAR SU ANGLIKANCI I PRAVO SU RADIKALNI AKO NECES MOLIT PO NJIHOVOM IZOLIRAJU TE I SUSTAVNO TE ZNAS VEC STA DOK NEPRISTANES.
Ne samo izoliraju, i tuku i posipaju katranom i perjem i onda te bace u vrelo ulje...
SAMO CEO ŽIVOT...
alien
Posts: 14
Joined: Sat Mar 20, 2010 8:04 pm

Re: moze li mi ko dati informaciju za komune u hvatskoj

Post by alien »

vela havle
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: moze li mi ko dati informaciju za komune u hvatskoj

Post by davor »

saša-ex wrote:
alien wrote: NPR.RETO CENTAR SU ANGLIKANCI I PRAVO SU RADIKALNI AKO NECES MOLIT PO NJIHOVOM IZOLIRAJU TE I SUSTAVNO TE ZNAS VEC STA DOK NEPRISTANES.
Ne samo izoliraju, i tuku i posipaju katranom i perjem i onda te bace u vrelo ulje...
:D :D :D hahaha
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
alien
Posts: 14
Joined: Sat Mar 20, 2010 8:04 pm

Re: moze li mi ko dati informaciju za komune u hvatskoj

Post by alien »

PA TAKO RECI LJUDIMA AKO NECES U PODRUM DA SLUSAS GITARU I MOLIS ONDA IDES DA CISTIS WC I RADIS KO CRNAC
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: moze li mi ko dati informaciju za komune u hvatskoj

Post by selma »

alien wrote:PA TAKO RECI LJUDIMA AKO NECES U PODRUM DA SLUSAS GITARU I MOLIS ONDA IDES DA CISTIS WC I RADIS KO CRNAC
jos ces rec da ti ne daju da jedeš... :rolleyes:

koji si ti smijeh molim te
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: moze li mi ko dati informaciju za komune u hvatskoj

Post by Boban »

alien wrote:MA ANGLIKANCI,EVNDJELISTI SVI STE VI ISTI KO I PROTESTANTI IZABRALI STE IZ BIBLIJE SAMO ONO STO VAMA ODGOVARA(u pakao idete)
hehehe kad bi ti sudija bio :D Daj ne blamiraj se procitaj neku knjigu da znas o cemu govoris.Samo pijesh te crne droge djavo ga odnijo.
dalmatinac@
Posts: 10
Joined: Wed Oct 13, 2010 10:09 pm

Re:

Post by dalmatinac@ »

rajouno wrote:cula sam se sa jovanom,majka ce kasnije da ga zove.ok lik.izdogovaracemo se s njim nesto-javicu ti sta je bilo.rekao mi je i tvoje prezime,haha :lol:
u reto zagreb nemaju kucu za cure ali imaju u reto split bave se prodajom mpolovnog namjestaja
dalmatinac@
Posts: 10
Joined: Wed Oct 13, 2010 10:09 pm

Re: moze li mi ko dati informaciju za komune u hvatskoj

Post by dalmatinac@ »

alien wrote:MOJ TI JE SAVIJET ZA HR.BIJEZI OD RETO C.,CENACOLO I SUSRETA VIJERUJ MI ZNAM.ALI PROBAJ U KOM.PAPA DJOVANI,MIJESANE SU MUSKARCI I ZENE SU "ZAJEDNO"DOSTA SU LIBERALNI I IMA IH PO CIJELOJ HR.IMAS 10 CIGARA NA DAN,2 KAVE,USTAJANJE U 7,3X SEDMICNO TV,NAVECE NEKE DRUSTVENE IGRE,MOLI SE 2X NA DAN PO 15MIN.(100%nije obavezno)MISA NEDELJOM I IZLAZE IZ KOMUNE NPR.POMAZU LJUDIMA U OKOLINI IDU U NABAVKU I SL.CAK IH VODE NA NEKE IZLETE I NA KUPANJE NA MORE ONO NA JEDAN DAN.OVO NIJE SUPLJAK JEL JA SAM BIO U NAJMANJE 5 RAZLICITI KOM.I U OVU IDEM SAD,A ULETIO SAM JAKO LAKO,ZA SEDMICU JEDAN RAZGOVOR I TO JE TO,JA SAM SE DONEKLE OCISTIO KOLIKO SAM MOGAO ALI TO I NIJE UVIJET,NECE TE NIKO TEST.DA VIDI JESI LI CIST TO JE ZA TVOJE DOBRO DA TI LAKSE BUDE-POZDRAV I SRETNO
jel moze broj od te zajednice,interesira me bija san u retu 2 puta i sve je bilo ok dok nisan isa ča a to mi se svida zbog duvana jer puno pusim fala lipa :mrgreen:
Post Reply