Iskustvo iz Reto centra kraj Splita

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

javor

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 6:03 pm, edited 1 time in total.
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

Hej Javore ,reci mi vidis li ikada onog Emira sto je bio samnom u retu u Zagrebu,daj ako ga vidis daj mu moj broj telefona pa neka mi se javi,evo vec tri cetri godine se pitam sta li je sa njim..I pozdravi ga..
javor

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 6:02 pm, edited 1 time in total.
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

Ma ko zna mozda mu je crnjak da se pozdravi ,nije ti se javio toliko vremena pa ga je mozda bilo stid,otkud znam..
Hajde kad budes dolazio u Sarajevo na kontrole javi se da pijemo kafu..
Andrijana
Posts: 123
Joined: Thu May 03, 2007 10:56 pm
Location: Kragujevac
Contact:

POZDRAVI IZ RETA SPLIT

Post by Andrijana »

Manol,

prenela sam tvoje pozdrave za kucu Kamen u Splitu, pozdravljaju i oni tebe puno.Imate pozdrave i od Ivana


Andrijana
User avatar
ANIMO
Posts: 5
Joined: Thu Jul 12, 2007 5:42 pm
Location: VARNA

evo me

Post by ANIMO »

super, bas ti hvala Andrijana sta ima novo tamo? s kim si pricala?, mene nije bilo neko vrijeme, upravo sam se vratio sa dopusta :) ali vidim da se i ovdje nista ne desava, bitce i vas vrucuna ubija............nema cufe ;)
Andrijana
Posts: 123
Joined: Thu May 03, 2007 10:56 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Post by Andrijana »

e, ovako ANIMO,

prvo sorry sto kasnim sa odgovorom, malo me posao preokupira.

Razgovarala sam sa Slavenom iz Splita(ako se nevaram), a imas pozdrave i od Vetme iz Dubrovnika.Tamo je stanje redovno, ima dosta momaka, mozda i previse za kucu na Kamenu (preko 35).



Ivan je dobro, a cufa krece :D jesenji deo


POZDRAVI :wink:
all I need!
Posts: 95
Joined: Wed Aug 29, 2007 10:42 pm

Post by all I need! »

bivsi retasi, pricao sa jednim deckom sto je bio u retu u zagrebu, Harun iz Zivinica, rekao je da vam prenesem pozdrave, on se sada odlicno drzi, i dobro je, dok mu je buraz Siraz, skroz skroz odlijepio, kao i Azur... eto toliko, pozdrav RETASI :D
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

Azura znam a ove dvojice nemogu da se sjetim,ali puno ga poydravi i drago mi je da je dobar..Krivo mi je za Azura sto nije dobro mislim da mu je to drugi ili treci put kako ide iz reta i vraca se unutra..
Azur ima jos jednog rodaka u retu neki dan sam isao da odvucemo jednog momka dole i rodak mu je dobar pravo..A sta je sa onom Aidom iz zivinica jeli jos u retu?Puno poydrava i tebi
all I need!
Posts: 95
Joined: Wed Aug 29, 2007 10:42 pm

Post by all I need! »

lose je skroz, bas sam slucajno vidio u ih u prolazu, bili zajedno, osusila se i ona ko trijeska... aida je izasla mislim prije par mjeseci, lose lose. a taj rodjak azurov, dzenan, dzeno, on je vec dole sad ce 3 godine... vozdra i tebi pasha...
Post Reply