komunikacija sa zajednicom "susret"?

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
lyra
Posts: 2
Joined: Wed Nov 29, 2006 3:45 am

komunikacija sa zajednicom "susret"?

Post by lyra »

da li netko zna koji je režim komunikacije ovisnika sa vanjskim svijetom u zajednici susret? da li nakon nekog vremena imaju mogućnost telefonskog poziva ili pisma?
prijatelj mi je otišao prije nekih mjesec dana u jednu od komuna zajednice susret. ne želim kontaktirat njegove roditelje jer nismo u baš najboljim odnosima, al ne mogu se nikako pomirit s činjenicom da se nećemo vidit i čut dvije godine koliko je odlučio ostat tamo.
pa ako netko zna :) ...thnx
uvekza
Posts: 81
Joined: Sun Nov 26, 2006 7:29 am
Location: Vojvodina
Contact:

Post by uvekza »

Ne znam sta coveku treba da se desi pa da odluci da ode tamo na dve godine.

Stvarno ne znam kako da ti pomognem, ali mi nikako ne ide u glavu da im ne daju telefone ni da ih neko posecuje. To je onda gore od zatvora!
I love you, but I don`t like you.
lyra
Posts: 2
Joined: Wed Nov 29, 2006 3:45 am

Post by lyra »

4 godine pakla, eto šta treba da mu se desi

enivej,thnx
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Mislim da nakon nekog vremena u kojem se oni prilagodjavaju im omoguce svaka tjedna razgovarati s roditeljima ako su voditelji suglasni. No, ti kao cura ne vjerujem da imas ikakvu mogucnost veze i kontakta s njime. Sorry, ali tako je
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply