Ajmo Jovo na novo!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Ajmo Jovo na novo!!!

Post by Fanatik »

Evo rekla nam je naša darga prijateljica da započnemo sa novim,pa rekoh da bode Jovo na Novo,jer nismo jednom u životu kretali Jovo na novo i sta ti ja znam,mi smo ljudi koji imaju veoma velike živce i STRPLJENJA U BOLJE SUTRA.Serem jel de :-D pa ja serem,izvinjavam se,rijetko ja psujem.Evo kafice,ja se jutros digo i sta ti ja znam,gledao na HRT-u Spejs Đem hahahha,ajjj ljudi jesam se ismijo.Eto javite se kad dođete,ŽELIM VAM DOBRO JUTRO!!!! :-D
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Dobro jutro Omare !!! Ček nek vidim ima li koji smiley sa kaficom pa da popijemo skupaa... Nema, ima samo ovaj s pivom a rano mi za pivu, a radije onda koku hehe
:smt117
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

E dobar dan (nije vise jutro :wink: )...
moze sad uz neki sladoled ili nesto slicno da vidim sta ima ... :drinkers: nema sladoleda, al moze kola...

hehehhe al koka je prava :wink:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ehhhhh,evo kiše,dosadne i tmurne drugarice koja nas prati. :shock: Heheheh,oći hoče da ispadnu od pritiska u glavi i u dusi.Ufff ala boli kad se sjetim nekih starih dana,kad smo po snijegu,kiši,suncu i gradu isli po rzne supstane i govna koja su nam zagorcavala živote.Da sjetim se ,ali ponekad i pustim suzu,onaku iz cista mira otrcim fol u kuhinju ili u sobu ako je neko došo da me vidi.Ali,dobro je pa ste vi tu,da FUKAŠ je tu,ispija se i priča se.Nemam živaca,da hodam a ni vala da nesto radim,izlezavam se danas,zvoni tel.traze me ali ja foliram da sam bolesta,znate boli me stomak ili sam ga prehladio ili sam nesto ruzno pojeo.Hmmm,stara dobra slatka LAŽŽŽ.Da li ćemo se mi ikada izlijeciti od lazi,ja znam da svi lazu ali mi malo vise,jel tako.Ma dobro,kako ste vi,niko mi ne piše kako stemsta ima,gdje ste i imali ISPADA.Dajte ljudi da se druzimo,opet ste se povukli u sebe jelll???,znam da niste ali samo pita,.Ramona i Ana Marija cmokić jedan veliki :oops: i puno,puno pozdrava iz ovog mog kišnog grada Sarajeva i citamo se.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Evo, pozdrav i od mene :smt006

Ovo vrijeme je stvarno kritično. Nikako ljeto da bude kako treba. Ja sam završavala neke poslove po gradu, ali sam jedva čekala kad ću kući doći. Sad lijepo navukla roletne, pustila muziku, uzela Jogobelu ;) sad ću nešto čitati i uživati. Totalno zaboraviti kakvo je vrijeme vani ;)

Puno pozdrava

Sanela
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

A i kod nas kiša pada - a ja cilo jutro trčim po gradu za jebenim kutijicama za terapiju - ova glupa sister ne da u papir ko u centru nego aj po kutijice, imate ih u apoteci - ima ali ne za prodaju - tako da sam zakasnila pa sam morala čekat drugu smjenu - da bi mi ova tuka dala terapiju samo za danas i sutra 'jer joj kolegica nije ništa napisala' - tako da u sridu opet moram smišljat izgovor za izletit ujutro vani - a i bed mi je s tim fakn kutijicama - ne mogu ih nigdi sakriti - jedva mi stanu tamo di dođu baterije, u liniju - što se Anamarije tiče znam da je i njoj jutro jebeno jer trči za nekakvim porezom (hehehe! cmok Anice xx) - a gule svi i tako - tako da ne kiši samo tebi, dragi Omare: haha!!! :lol: Aj pa se čujemo ... Koja Jogobella, Sanela? :wink: Je l' i ti voliš ono s čepa?
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Uh evo i mene danas!
Em sto je vrijeme groozno, kisa pada, em sto sam cijelo prije podne (od 9 do 14!!!) ganjala neki j.. pecat za neki porez i jedva jedva. Ajme majko pa nisam mogla vjerovat da je to tak komplikovano. A naravno sto bi jednostavno kad moze komplikovano...pihhh... cudom sam se danas nacudila.... :roll:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ljudi jesteli živi,hehheheh,ja ne znam ali hvala ljudima sto su nama osigurali ove forume a pogotovo ove tzv"Supstititiiti",ne stvarno hvala im od srca.Nema nam Sanele,nema je ima bas puno vremena ,bas me interesuje kako je ona i sta radi.Ramona,legendo moja kako si mi danas,jel ima kise kod tebe,sta mi radis,ima li koja PIVA za havera iz Sarajeva :-D ,ljudi stavrno mi je drago sto vas imam i sto ste tu.AnaMarija,kako si ti i kako na tebe utice ova kisa,ima li problema.Ja ljudi ne mogu da zaspem do 3-4 sata,a onda me prenese i zaspem do 7 i tako vec evo 5 dana.A I znam od cega mi je to ali nema veze,ostavio sam Apaurine i ta sranja ima 20 dana pa me sve grize.Hvala bogu,neka sam ih ostavio jer sam postao i gluplji i tuplji i sve ostali,SAMO DA MI SE TRAVE RIJESITI :-D ,ne pitajte me nista.Dajte ljudi pa pisite nesto nemojte biti takvi hehehhe.Puno vas pozdravljam i volim vas Fanatik
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

eee,Omare,drago mi je da te vidim nasmejanog! :D
batalio si lekove-eto, super..a polako,mozda se i trave resis uskoro ako ti dosadi.
'ajde drz' se i ne daj kisnom vremenu da negativno utice na tebe.
pozdrav ;-)
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

E dobar dan...
Omare bas mi drago da si super :wink: bez obzira na sve, drzis se dobro, aaa?! Srecom danas nema kise pa sam odmah bolje, jeste da je malo oblacno ali to nije strasno, sunce po malo izlazi na tren, ali dovoljno da ne utice ona tmurnost na mene. A hvala bogu i toplo je, tak da se moze izdrzati.
Eto pozdrav pa cujemo se.... :D
Locked