Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

draga dina...ja sam streptomicin za takve tzv prijatelje.Vec sam pisao o tome da ja nemam puno prijatelja i da bi neko zaista usao u moj uzi krug mora da dokaze da vredi na delima a ne sa bezveznim pricama i zaklinjanjem u ispravnost,korektnost i to.Imam negde zapisanu tu da kazem moju filozofiju :wink: .Kada odu od mene na kraju vecinom mora da beze ako su pricali jedno a radili drugo.no to je zivot.
A to je ok...sa osmehom na licu kroz zivot!svidja mi se ova recenica...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

svi smo drugaciji ..ja sam inace puno za oprastanje ....takva sam mislim to mi je ponekad i mana ..al se bolje osjecam na taj nacin ..nisam osvetlojubiva ,nisam zlopamtilo ...povriejdim se i onda sama sa sobom porazgovaram ..nadjem rijesenje ..shvatim nekako da svi drugacije nastupamo u drugacijim situacijama ..moja najbolja kolegica je skroz suprotnost meni ..ona odmah napda i zavrsi sa osobama ..ja ne ..ja volim da poricam i da pitam zasto i kako ..na kraju sama sebi kazem da sve dodje na svoje na kraju krajeva ....volim ljude i volim razlicitosti u njima ...nazaost jako veliki postotak ljudi je glupo ..i sve te negativnosti od ljudi odbijam na njihovo neznanje i glupost...nego damjane ..daj mi koji savjet za moju situaciju ..prije si mi pisao da cu tesko sama da s enosim sa problemom ..sta da radim kad sam sama ...pricala sam sa mamom i tatom ...oni pate al mi pomoc nemogu ,kako zbog daljine tako zbog blesti i starosti ..neznam gdje udaram ...lijep pozdrav
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

ti si dobar covek Dina...ja sam osvetoljubiv,ne prastam uvrede,mada ne napadam odmah,iskuliram i pustim druge da se voze i da me podcene...Vukovi kada osete slabost i krv postaju nemilosrdni... ovo je sada svet vukova a ja sam daleko od ovcice koja sama ide na klanje i da dozvolim da me ponize a da ne vratim...nemam ja nista protiv razlicitosti dokle god me ne cackaju.no to je zivot,sta reci idemo dalje...
uhh dosta je nezahvalno davati savete i pametovati kada ni sam nisi ispravan oko toga...mogu ti reci samo da budes oprezna i da pokupis sto vise informacija kako se to tamo resava,koliko sam razumeo zivis negde na zapadu...ovde to resavaju cekicem u glavu ili lopatom :-D malo se salim ne zameri...
Sto vise budes ukljucena u to sve vise i na tvoju psihu ima da uticu desavanja.Mnogo je lakse kada imas jos nekog na koga mozes da se oslonis i da podelis svoju muku...
Tvoj sin ocigledno nije jos uvek pao na dno i onda se otima i pametuje i sve shvata olako.Dokle god sam ne uvidi da je to nesto lose djabe bilo kakva prica i pametovanje...meni majka kada je pricala da je to lose samo me je nervirala i pravila kontraefekat dok sam nisam shvatio da ako sidjem jos jednu stepenicu sam zreo za rupu samo...mada ljudi su razliciti a moj neki imperativ da podignem glavu je bilo to sto su 100 puta gori od mene poceli da me ponizavaju,vredjaju i da mi se smeju otvoreno u lice da sam klosarcina...eto i sada dok pisem i razmisljam o tome imam samo zelju da se dokazem i pokazem da su se debelo prevarili i da su me prerano otpisali...uporan sam kao magarac kada nesto naumim da sprovedem u delo ali ja sam takav bio ranije pa mi se srecom ta crta nije potpuno izgubila i tako,sta znam opet pocinjem da filozofiram i pametujem...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

hvala ti damjane ...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

gledao sam ovu seriju svih cinimi se 5 sezona davali su svako vece po 2 epizode.prije nekoliko godina steta sto nisu nastavili dalje luda serija.jako realno prikazane neke stvari i kolko je sve povezano od obicnih narkomana dilera policije gradonacelnika .
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

"zica"je proglasena za jednu od najrealnijih i najboljih serija.Nije postigla neki komercijalni uspeh ali je stvarno dobra i po meni takodje dosta realna.Tacno pokazuje spregu politicara,policije i narko bizniza.ima ja mislim samo 5 sezona koje su bas tako i podeljene.u prvoj sezoni je borba na ulicnom nivou,druga politicka arena,treca sindikati,cetvrta skolstvo i kako u stvari dolazi do regrutacije novih clanova i peta je zatvaranje kruga...mozda nisam redosled pogodio ali to je u sustini to...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

eto mi ga na ponovo...odavno nisam imao lose snove i ko zainat bas nocas sam morao da sanjam budalastine...i sada blejim ko tele i ne mogu da zaspim vec satima a ne mogu ni da se vrtim po stanu da ne probudim prijateljicu.uhh,sto mrzim kada mi se ovo desava,posle ceo dan ne mogu da funkcionisem kako treba.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Dobar dan svima :D posle par kisnih dana bice danas lep i suncan dan...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply