sacred life

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

sacred life

Post by igra bez granica »

Evo konacno i ja odlucih da pocnem tj otvorim svoju temu. Neki od ljudi me znaju ovde jer sam pre dve godine bio veoma aktivan kada sam prestao sa uzimanjem H. i poceo sa subom (Subotex).
Moja prica je vec negde ispisana na nekim od tema koje se pojavljuju kod nekih ljudi meni veoma dragih ali vecina toga je izbrisana tako da sam osetio potrebu da napisem ovo na jednom mestu.
POCETAK [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6FDmPtIt73o[/youtube]
Davna 1993 godina, Beograd, dom omladine, koncert KBO, dolazi punk ekipa iz Sombora ,uzivali smo u zestokom zvuku nasih prijatelja, ogromne kolicine alkohola i svih onih sarenih piluli za lilula su nam davale snagu ali i uzasne halucinacije. Pokusavali smo naci nesto da se spustimo ali nam nije uspevalo ovo je ipak bio punk koncert. Onako ludi i vec izmoreni od halcinacija i odvratne knedle u grlu koju smo imali svo vreme po uzimanju artana , akinetona i ostalih sranja sedamo u bus i odlazimo u Sombor. Sreca da je bilo rano jutro pa u busu nije bilo puno ljudi, ali i ovo malo je sa zgrazanjem gledalo u nas onako strasne sa irokezama uredno napravljenim (nisu ni bili svesni koliko vremena i muke treba da se napravi jedna prava irokeza) kao nase majke dok su stavljale trajne hladne tople ili kakve vec. Bili smo vec na ivici da unistimo autobus ali eto dodjosmo i do sombora. Odjurili smo pravo kod jednog prijatelja koji nam je zavrsio H. tada sam ga prvi put video i kada sam pogledao tu malu kolicinu pomislio sam kako sam lud pa sta cu sa ovim. Moj najbolji drug je odradio okultni cin kuvanja i prvu inicijaciju.
Taj osecaj nikada necu zaboraviti (doduse sada ga vise se ne mogu ni setiti) Sa tv je dopirao zvuk Bauhausa a u polu mraku sobe isarane grafitima ja sam se osecao kao u raju. Pomisljao sam u sebi ovo je ono pravo. Konacno sam nasao ono sto me cini sretnim. Kako sam bio u zabludi, ali bila je to ljubav na prvi osecaj. Vratio sam se U beograd sa jednim pakektom u dzepu, ali nisam hteo da ga uzimam jer sam se bojao navlacenja cekao sam tri dana, spavao sam sa tim paketicem gledao ga prevrtao ali strah je bio jaci. Jedva sam docekao taj 4-ti dan da ga ponovo uzmem. Moj najbolji drug je stigao podelili smo paket i uz zvuke Led Zeppelina ubrizgao tu cudnu tekucinu. Naravno da sam pronasao stepenice do raja, ali na kraju tih stepenica nije bilo nicega, vec ogromni ponor u duboku bezdan u koju sam ja sigurno morao da upadnem...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: sacred life

Post by YugoS »

igra bez granica wrote: ..ali na kraju tih stepenica nije bilo nicega, vec ogromni ponor u duboku bezdan u koju sam ja sigurno morao da upadnem...
Ma i prije "tih stepenica" je postojao duboki "bezdan".Sigurno je ta rupa u koju si upao kopana godinama,vjerovatno jos u tvom djetinjstvu.

Druze moj,
pravo mi je drago da si opet na forumu.Nemoj sad da nesto odustajes i da te nestane nakon par postova.

Puno te pozdravljam!
narkoman sam al' najlepsi.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

IZVINJAVAM SE SVIM LJUDIMA NA OVOJ KONFUZIJI ALI POKUSAO SAM DA PREBACIM SVE SVOJE POSTOVE OD DRUGIH LJUDI VREMENOM CU IH SREDITI HRONOLOSKI:))

Pozz svima
Ja verujem ocima da je ovaj put shvatilla to ozbiljno i ja sam joj rekao da se ne zme zajebavati sa metom. Ima cvrstu volju barem po onome sto mi je na pp pisala.Nadam se da ce uspeti jest da met stvara jos vecu zavisnost ali drzi se pije ga sa sokom duplo je smanjila za nedelju dana od 180 kapi sa sokom a posto znam kakv je met sa sokom mislim da se nece toliko navuci. Naravno krizu ces oci imati i kada ostavis met ali nadam se da nece biti jaka i dugacka.
Drzi se i ja sam u istim sranjima i mene ceka onaj tezi deo posla sta posle subutexa ali i ovo mi je napredak veliki pomak ostavio sam se meta ostavio i speed balla i sada polako. LJudi sutra idem u ns, idem resiti kredite a i za posao drzite mi palceve da mi daju neplaceno pa makar i 3 meseca. Znam reci cete da to nije dovoljno ali opet i to mi je dovoljno za pocetak.
Zelim ovaj put uspeti.
Moram uspeti
Oci moje drzi se ti imas svu nasu podrsku ako ti je neko i ostrije nesto rekao nije to zbog toga sto ti ne verujemo vec sto se boje za tebe. Svi smo mi kao sto ti je modesty rekla imali cvrstu volju zato zovi dr i odmah pocni sa seansama bice ti lakse. Neces biti sama u toj najtezooj borbi na svetu.
Last edited by igra bez granica on Mon Dec 13, 2010 11:31 pm, edited 1 time in total.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

pa ajde da se javim mom sugradjaninu i komsiji sa druge strane naselja mi smo se sigurno vidjali na livaici tj jamajci kako smo je zvali nekada iz milja, najbolja citaj nagora stvar jeeona mrsava keva i njeni sinovi sto su valjali sve zivo secas li ih se? Prica ti je odlicna nastavi tako pisi nam o fazi izlecenja kako si postigao da se izboris sa psihom. mene ona najvise jebe.. ja sam odselio sa naselja u centar i jos gore jebem ga kao da su se dileri lepili za mene uvek jedan ili u stanu iznad ili preko puta u kuci.
VIP nastavi pisati ponekad evo i ja proredih dolaske ali tu sam cujem se sa nekim ljudima privatni.
Samo da javim ljudima sinoc mi se javila Oci boje meda priznala je kevi sve za recidiv ostavila met vec nekoliko dana keva joj pomaze naravno ko ce ako nece ona uzela je bolovanje i sada se n bori sama
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

ajde mali nastavi samo, kao sto kaze modesty svi smo mi nekoga izgubili. Drzi se, ovde su vecinom divni ljudi koji ce ti pomoci kakogod znaju i koliko god mogu zato nastavi lakse je kada se olaksas.
meni su ovi divni ljudi isto tako puno pomogli e sad sto si ti gay i to nemoj da te opterecuje ti si makar priznao a sigurno da ima puno ljudi koji nemaju hrabrosti to priznati. zato ti skidam kapu i pozdravljam te
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Drage oje oci
ne padaj na te fore. Mani se ti tih dzanki prica dao bog da ovaj forum opuste ne postoji tj da mi nikada nisamo ni pomislili na narkomaniju i nikada ga ukucali u googlu ali sta cemo.Inace kako si mi ti.Izvini sto ti se nisam javio za vikend, ali kad sam rekao izolacija onda sam predao i mob mojima jer ''jedan poziv menja sve'' kako kaze Cane. Pisi ti meni pp i ja znam da ces izgurati moras, samo se seti naseg dogovora za 6 meseci.Jesi saznala sta od sestre novo o tvom dragom. Ja sam moju ostavio u miru, ovako mi je lakse jos nedelju dana jojje tu sestra pa kad ode videcemo.
Smanji ga totalno. Izbaci ga, vreme je. Nemoj vise seti se dogovora molim te.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Bravo moja Modesty,
pa sta ako si iz Skopja pa sta ako si 15 godina na drogama a 6 na metu i ja sam bio i svi smo mi bili. Najvaznija rec je ''bili'' i to je ovde najvaznije. Zavrsioi si psihologiju a ne znas za promene raspolozenja ne znas kako je to kad ostanes bez svega pa i bez voljene osobe koju je bas to zlo oteralo od nas.
Cudan je tvoja psihologija. bilo je puno takvih kao ti koji ovde dodju malo seru po ljudima koji se stvarno trude da uspeju, neki su uspeli i oni su za mene pravi heroji Sasa, Boban Modesty, Rajouno i mnogi jos kojima je eto ovaj forum jako pomogao kao sto i meni pomaze u najgorima trenutcima, kada sam dotakao dno kada sam ostavio sav onaj po mnogima savrseni zivot jer mnogi se cude sta se desilo a desio se Heroin sa kojim se ne mozemo boriti sami i zato i postoji ovo mesto.
A sto se tice ove dece koji se gudraju mesec danapa zato i treba da procitaju ove nase ispovesti da vide sta ce im se desiti ako nastave dalje ako i jedan momak ili devojka uplase se ovih prica i batale sranje a mogu jer se nisu jos zakacili sav ovaj nas trud je uspeo i veruj mi sve ove osobe bi bile presretne da se to desi. Ma zasluzili smo nobelovu nagradu tada.
Nekazem da je i tebi lako nije nikome ali sam pristup ti je los eto i ja sam mogao godinama da dobijam met da lazem zenu roditelje kako sam cist, ali ne ja sam odlucio ostaviti se njega a ako te interesuje kod decaka iz vode ces naci delove i moje price pa vidi sta se desilo. Nisam bio iskren prema sebi i krenuo sam na skidanje zbog supruge i desilo se sranje jer nisam krenuo da se skidam zbog sebe a ovi divni ljudi su mi otvorili oci i krenuo sam sada pravim putem. Naravno da je ljubav vazna a vaznije je da volis sebe pa tek onda druge.
Najlakse se prepustiti metu problem je ostaviti ga, a ako zelis mi smo tu. i za tebe
p.s.
Oci je divna i pametna devojka koja je meni jako ppuno pomogla i velika joj hvala za to i nedozvoljavam da je neko tako provocira sad kada joj je potrebna svaka podrska. A ti kao psiholog bi to najbolje trebao znati i da svi smo mi bili svoji doktori a nismo uspeli sami. puno je padova puno i podizanja i zato smo svi tu da olaksamo to podizanje.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

draga moja
evo i mene konacno.
nema te na chatu pa da vidim sta se desava sa tobom a i ostalima. nenormani pa gde si ti nestao? ostavih ti nekoliko poruka ali nema te!!!
vec sam ti poslao sms znas i sama ali evo i ovako prodjose tri i po meseca kako nema H. nema koke ne meta., ali ima suba i moja jebena dr opste prakse mi nije htela prepisati i uhvatila me zija od suba iako sam jako zadovoljan sa njimjer svo ovo vreme ubija mi crva. LJudi verujte mi za svo ovo vreme a pocelo je 12.5. ni jednom ali ni jednom mi dop nije pao na pamet!!!
naravno zija nije bila jaka ali opet onaj jebeni osecaj izlaska tekucina iz svih otvora na telu ali tek drugi dan, jer me krava ostavila dva dana bez suba.
oci moje, i ja trpim jos uvek prigovore kada se nesto pobunim, kao sam si izabrao ovakav zivot i to, ali ja ih ni necujem i veruj mi meni je tako najbolje jer sam mnogo bolje vise ne mislim o nikome drugom vec o sebi, vise ne brojim dane nego idem dalje gledam u sutra i eto vec sam ti rekao bio sam u Dubrovniku i uzivao sam u slobodi dobro uz sub ali slobodu cistog mozga ne razmisljanja gde naci dop met juriti po centrima za met kao pre nekoliko meseci po rimu riminiju pragu. nisam ni pomislio sedim u Poco Loco kaficu u starom gradu, kada nailazi ekipa jure sheme diler, a ja nista osecao bi se jako lose da sam i u tom magicnom gradu jurio za semom kao u svim ostalim, vec sam se samo nasmesio i nastavio pijuckati koktel summer destruction i uzivati u prelepoj veceri u prelepom gradu.
oci vreme leci sve, pa i nas samo napred. znas kako sam se osecao kada sam dosao ovde, kada sam ostao bez zene, a sada i ne pomislim ni na nju ni na ns vec samo idem dalje. cak vise ne pomisljam jos jedan dan sam izgurao. eto da se pohvalim otvaram turisticku agenciju, pa cu svima nama organizovati jedno lepo putovanje onako cisti zdravi podrigli - muski deo naravno- a nase cure rumene i zgodne i idemo negde!!!!
joespappa hvala ti na savetima kako je trebam ostaviti na miru i tako i bi, sada smo u boljim odnosima, ali sam shvatio sto me u ovih 15 godina drogiranja teralo dopu i puno je lakse.
pozdrav Naco daj i meni posalji te zezalice ili cu uzeti od ociju mojih lepih. Vidim i neke nove pepeljugo cujem da si super cura, a i velike pohvale za yugu poslati cu ti pp u vezi tvoje i moje terapije jer me jedino ona brine kako ce biti kada je ostavim. ali necu o tome jer radim na sebi.
jos jednom izvinite sto me nije bilo nije da nisam mislio na sve Vas ali jednostavno hteo sam malo da pobegnem od nasiih zajednickih problema i kada cujem neku bed pricu vraca me imam flash back-ove, a oni mi nisu potrebni.
ajme ala se napisah ali eto pozeleo sam Vas se sviju pa ajmo napred i dalje k boljim danima
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

nije strasna zikra bar drugi dan onaj najgori.
ma ista ti je to stvar, bre samo nemozes se raditi preko njega i to je dobra stvar kod njega jebi ga ja se stvarno dobro osecam na njemu nema crva, rovca. secas se kako je bilo na pocetku. Nal sta bi sa tobom ovih meseci?
neki kazu da je zija p. dim a neki da nikada gore zije nema od suba. sta ja znam ja sam sretan sto sam ga dobio cist mozak super se osecam.
e nal nal nadam se da si dobro
pozz svima
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Draga moja
javio sam se gosponu tj on je meni poslao pp pa mu ja odgovorih onako dugacko kako ja sam znam. Mila puno sam razmisljao o toj tvojoj terapiji tu kod tebe u gradu. mislim da je to pomalo gubljenje jer ne mozes govoriti o svom problemu otvoreno kao na NA i mislim da bi to bilo bolje resenje za tebe. jedina dobra stvar je ta sto, ubijas vreme, ali iz mog iskustva dok svi nisu saznali nije mi bilo pomoci. Vracao sam se sranju dok nisam otisao skroz u Q. Sada svi znaju i tast i tasta koji do sada nisu znali i moram Vam reci da je put ozdravljenja tu samo trebam izgurati a i hocu, neki ce reci na subu si nista ti jos nisi uradio ali uz pomoc suba imam vremena misliti o sebi na pravi nacin.
oci moje znas koliko te cenim i volim razmisli da priznas sve jebes sve sto ce neko misliti ko si i sta si, ako se ponovo vracas saznace se na jos gori nacin.
nadam se da nece i znam tvoju situaciju pa razumem tvoje razloge. znam koliko ti pomaze odlazak na NA pa otuda moje misljenje i o psihoterapiji u tvom gradu.. Cale ce se smiriti ja mislim da ste vi veoma slicni i otuda toliki konflikt, neka ti na jedno udje drugo izidje. Ljubim te
evo vratio sam se ipak ovde imam puno dragih ljudi koji su meni pomogli i kojima ja zelim pomoci koliko god mogu.
pozdrav svima pogotovo slatkoj novosadjanki sad se ne mogu setiti nicka ali cuo sam jako lepe stvari o tebi isla si sa Ocima u bg na sastanke na NA.
NAL drago mi je da si se vratio!!!
Sagi sorry promenjen plan i nisam stigao jos do st ali u oktobru kada budem isao u Du cu naici pa cu ti doneti katepresan kao sto sam ti obecao.
pozzz za sve Naco kako si mi?
Post Reply