Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Jao jao jao, kako mi je loshe.

Love sickness, i svi napadi patetike, depresije i anksioznosti, ali sve odjednom.

Poceo sam da razmisljam o dopu. Jebo te, opet crv, ma sta crv, kiklop jebeni, iz praznine. Prvo me nagrdi sto sam danas uzeo blokator, pa me poce nagovarat da preskocim sutra jerbo mi je loshe pa da se puknem.
Mamicu mu jebem, kako se javi samo iz dubine.

Sutra hvala bogu, blokator chim ustanem, bez razmisljanja. Tek je pocelo sranje vidim. Psiha, mrzim je.

A trebao bi da kao budem nasmijan. Zasto, jebte.

Ne brojim dane, proslo ih je pofino, mozda i pogledam, ali nemam snage. ukocen vrat, tresem nogama. LUD.

Koji mi je kurac samo trebao da opet udjem u pricu sa bivsom kad sam sad krhak kao staklo. Jednostavno ne mogu prihvatit da me ne voli vishe, a to sto se ja ponasam isto kao i ona u vecini prilika, osim kad mene uhvati ovo, pa sam sam sebi naj ja, a ostali svi ne valjaju, to je druga pricha.

Ma gadi mi se sve, a pogotovo ja sam sebi.

Stvarno ne znam, sta da radim sa sobom.
Uh, trcanje teretana. moram.

Mrzim jebenu ljubav, i mrzim ovo sto ostane nakon nje, kada se pokushava skrpit a previshe toga se desilo. Mrzim ovaj osjecaj iznutra.

Nista, pozdrav do daljnjega.

Emotivno psihicko fizicki u qrcu , ja.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by YugoS »

Vozdra drug Buraz.

Sve to sto si opisao,to tvoje stanje psihe i fizike je skoro isto u vrijeme kad sam ja pio blokove.
Danas ih ne volim ni naslikane.
Ne prima ih svako jednako.Nekome izaziva uzas,dok drugima ne smetaju uopste.
Savjetujem ti da izguras,jer vremenom ipak bude podnosljivije!

Sretno :!:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Boban »

YugoS wrote:Vozdra drug Buraz.

Sve to sto si opisao,to tvoje stanje psihe i fizike je skoro isto u vrijeme kad sam ja pio blokove.
Danas ih ne volim ni naslikane.
Ne prima ih svako jednako.Nekome izaziva uzas,dok drugima ne smetaju uopste.
Savjetujem ti da izguras,jer vremenom ipak bude podnosljivije!

Sretno :!:


Ja ih nikada nisam pio.Jel stvarno uticu na psihu Miroljube?
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by YugoS »

Bilo koji blokator Nalorex,Revia,....nisu psihoaktivne supstance i sluze samo za pokrivanje receptora da ne moze opijat da prodje.
Znaci nema ovisnosti i tih stvari.
Ja licno imam uzasna iskustva i kontam taj vid lijecenja opisati u Ispovjesti jednog dana.

Pozdrav Bobi.

:D :D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

Ne znam, meni su blokatori najsigurnija stvar. I danas ih pijem, ali po pola ili možda čak četvrtinu (keva mi dalje daje svako jutro).

Što se ostalog tiče.. Ne dozvoljavaj sebi nikada da žališ što si uzeo blok. Nego u takvim trenutcima budi zahvalan i skontaj ' da nisam uzeo blok, sad bih bio u još težoj situaciji, a ovako slobodno mogu da zaboravim'.
I nadješ nešto drugo da radiš dok ne prodje jebeni 'crv' .. i uvek prodje!!!

Čuvaj se druže, ne dozvoli da se posle tolikoo muke opet sjebeš..

A što se ljubavi tiče.. Uuuuuuh.. Najgora stvar .. Majke mi.
Na tu temu skoro da i nemam šta da ti kažem. Govnaranje.
Ali i za to moramo naći svako svoju strategiju i ne dozvoliti da nas slomi..

Puno te pozdravljam i čuvaj se !!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Naravno, kao sto rekoh juce, odmah ujutro ga popijem, dok se manije ne razmashu.

Jebiga, glupo je da covjek zali sam sebe, treba da idem il niz vodu, il uz vodu.
Za sada je ovo drugo.

Sto se ljubavi tiche, znam, onaj glupi osjecaj in the guts shto bi rekli ameri, me stvarno stvarno jebe.
Ali sinoc sam joj rekao da mi se ne javlja nikako dok ne odluci sama sa sobom sta ce.
Vec znam sta je odlucila, al ono sto ne znam, nemze da me boli.

Mislim, a i da nje nema, nashao bi neshto drugo da me jebe, jebem ti funkcionisanje na jebavanje.
Al ajd, bit ce dana kad se probudim i kazem sve je super. Uvjek ih je i bilo.

Danas je malo bolje.
Psy :*
I teb zelim srecu sa pljugama, a ja, ja cu polako.
:)
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

Hvala, uhh veruj da je baš teško, aliii.. iz sata u sat se borim majke mi.. ali se borim!! :wink:

Ljub, bee nice PDT_Love_18
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
addicted
Posts: 19
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:15 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by addicted »

jaja jarane...ti meni više zvučiš ko da si psihički nakačen na sve to skupa neg što jesi?de malo vrati postove iz početka...kad si kuko za pare i dilera i komšinicu...pa ko to kuka za pare koje je dužan ako kriziraš?ako STVARNO kriziraš-ti se bojiš za svoj život i znaš da je spas samo u jednom...šutu...tebe bi bolio k..i za pare i za curu i komšinicu..i za test urina i psihijatriju cijelu...ko to kuka za curom/momkom na krizi?..na jebenoj krizi ti je samo do šuta i ništa više...nema dugova..roditelja..djevojaka..samo ti i kriza..ja na krizi nisam imala nikakvih drugih briga, osim kako do šuta?ako ima neko drugačije da je nek se javi...kako god, na PRAVOJ KRIZI HORSAŠ BI MAMU SVOJU UTALIO ZA PANJ ŽUTOG, šta ti je, a ti se brinuo oko" komšinice koja je već zvala i rekla starcima za dug".izvini al ja kad sam krizirala..na 2 metra dalje od mene ljudi su bježali...,jaja jarane...ti si psihoza, tebi netreba žuto ni blokada...neg dobar psihijatar i dobru terapiju antidepresivima u kombinaciji sa neurolepticima...bićeš ko beba...bježi dok možeš...kakva kriza na nos šmko?nemoš se dovest da kriziraš ako si na nosu, jer bi DA STVARNO KRIZIRAŠ ostavio bi po pola da se pukneš 2x možda i 3x...i tek bi se onda navuko?bježi dok igle nisi vidio moj ti je topli savjet!!!!(i crv na blokadi..kakav crv jebote?..pa i da ne popiješ blokadu jedan dan ko da ona tek tako misteriozno može prestat djelovat...neg moraš tri-4 dana ne pit da bi se mogo spucat-ili su tebi davali nešto drugo a ne blokadu?možda su ti placebo davali?kako znaš?možda uopšte nisi na blokadi...jel piše R-16 na njoj?ima serija R-15 i serija R-16...ako te zakačilo da si u placebu-to ti je onda ko da si pio vode((KAD SE RADI STUDIJA SA PLACEBOM UZIMAJU SE DVIJE GRUPEnpr.po 100 ljudi pije nalorex; 100 ljudi pije kukuruzni škrob koji asocira ukusom i pojavom na datu testiranu tabletu-blokadu R-16-i onda se prati koliko njih na placebu IMA CRVA, , i tako to?..muku?,..a koliko ih na pravoj blokadi nema navedene osobine..onda se utvrđuje postotak djelotvornosti, il.da li će taj lijek bit pušten za stalno, ili da se povuče,to je ultimate test učinkovitosti lijeka, ako se radi unakrsno istraživanje, a s druge strane i tvoj dr. sam može tebi placebo prepisat,..ako te je psihić pročito bar pola što sam te ja pročitala, ti si na placebu dragi!!!i budi sretan...to znači da si 100% čist...i kakva hidroza?to prvi put čujem...muka?na blokadi?..vidiš da si se samo načito gluposti koje sam sebi proiciraš-skontaj malo..ja nisam u životu pročitala ni čula za narkića u krizi koji sjedi za kompom i klikće i piše kako mu je?pa gdje to ima?ja nisam čula za narkića koji ima kompjuter a kamoli da još krizira i tipka po forumu kako je pičqica...kako će puć...mrzi..šta će za dug?....aaaaaaaa,...o5 u krug.;znači Dg: psyhosic acuta, hypohondria minor sa pseudokonfabulacijskim sadržajem. th. 3x3 dana rastvor glukozei.v., B-complex i C...nastaviti sa propisanom th. blokatorima i thiorill a.25mg p.p. prof. dr. Albert Hofmann pokojni

p.s.drugi put ću ti objasnit šta su pseudokonfabulacije...
look on the bright side is suicide...Kurt C.and Junk is not a kick. The point of junk is not to get a kick. The point of junk is that you must have it.”
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Boban »

@addicted pa nisu svi narkomani isti...Pozdrav e da i ruzan ti je avatar :-D
User avatar
addicted
Posts: 19
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:15 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by addicted »

šta ti je gdje si ti vidio na krizi nekog da piše i klikće u forum "kako ga je strah dilera"..molim te..pa ja sam žensko pa me nije bilo strah na krizi ničeg osim krize...blago vama ako ste imali nešto drugo osim krize?šta?

a avatar?što..pa nisi se to valjda ružno zalijepio s njim nekad, pa ti "trigger" "flasbacks"..ili?podsjetio te na lijepe dane?mene uvijek podsjeti na lijepe dane...eeeeeeeehh
Last edited by addicted on Wed Jul 22, 2009 5:42 pm, edited 1 time in total.
look on the bright side is suicide...Kurt C.and Junk is not a kick. The point of junk is not to get a kick. The point of junk is that you must have it.”
Post Reply