NEISPRICANA PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
LONLY
Posts: 2
Joined: Sun Jan 18, 2009 11:07 am

NEISPRICANA PRICA

Post by LONLY »

Eto nadahnuta Vasim pricama razmisljam o svojoj.Zasto?Ja?za neke doktore sam mozda klasicni slucaj zato sto nisam odrastala s roditeljima vec s djedom i bakom.Za mene su dani s bakom i didom bili sretni.A ovi drugi s roditeljima pakao.STrci su gastarbajteri cijelog zivota ,a ja i buraz s njima svako ljeto.Da mi je stari alkic bilo i lakse objasniti to sto smo mi bili kopilad,istijerivani,sto je staru tukao pred nama dok se ne bi umorrio.Kad je buraz stasao vise nije mogao to ali psiho porcijice su i dan danas nasa svakosnevnica.Mama cvrsta ,jaka,borac u svakom smislu rijeci.Buraz u meduvremenu ozenjen,djeca,zena.stari obolio.mama naravno idalje brine o njemu iako nije zasluzio nista.Dolazi iz vremena kad zena valjda sve mora trpit,nedaj Boze razvest se.A ja ?hmm.Osnovnu,srednju sve je proslo bez da mi je itko ikad morao ici na sastanak.Iz neznanja sto dalje ajde idem upisat faks.Da se sad mogu vratiti u to vrijeme sad bi sve dala.Zdrava,obaveza samo uci ,mama salje novce,sama u kuci,bez brige i pameti.Novaca je bilo manje vise uvijek.Sad je susa.i takoooo.Slucajem naiso tajanstveni za mene tada tele decko koji je uvijek bio "poseban".Nisam ga mogla skuzit ,dok u jednom pijanom stanju nije rekao da je iza njega 7 godisnja borba s drogom.Neko normalan bi pobijegao ,ali meni je to bilo VAUUU!Jedan dan je dosao do mene i rekeo da LI zelim probat nesto?Ja; Sto je to? On;HORS! A JA:a ha ,hoce mi biti sta? On ; NE!Da objasnim do tada nisam ni travu probala,a pokazat pred iskusnim "brijacem" da ne znam sta je hors ,bilo me sram.Dusu sam ispovratila,rekla si nikad vise ni hors,samo on.ALI polako sam ulazila u krug njegovih "tajanstvenih prijateLJa".Nisam se jos navukla ,vukla sam po crtu ,ponekad,jos funkcionirala u svom stvarnom zivotu,ma zivot mi je bio bajka.Ionda jednog dana pred mene stane njegov najbolji frend kojeg slucajno nisam do tad upoznala.Grom me pogodio.Njegov osmijeh,stav,ma sve.Moj "DECKO" je to valja osijetio pa da mi ga zgadi rekao:on ti je diler. on ti sve cure iskoristava .Ja ga ionak vise nisam cula.ZLocesti decki nazalost nas ionak cure uvijek vise privuku.I TU tek pocinje moja prica o meni ovisnici drugom prilikom.....
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: NEISPRICANA PRICA

Post by paramparcad »

zene...vama je uvek najbolji drug od decka zanimljiv i kada iscedite decka onda u lov na best frenda.mnogo puta sam se nagledao toga,cak i doziveo ali ovde nije rec o tome nego o narkomaniji pa prema tome,nastavi,istovari se.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: NEISPRICANA PRICA

Post by AnAna_mo »

Kakve si to ti cure imao, vidis, ja ti to nikad ne bih uradila... :wink:

Dobrodosla, LonEly... :D
Potpis.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: NEISPRICANA PRICA

Post by paramparcad »

srecom nisam ja to doziveo.ja sam bio best frend u nekoliko situacija.poenta je u tome da muskarac u vezi prestaje da biva zanimljiv zeni(vec su sve price ispricane,itd)sto je i normalno kada prodje neko vreme.e sad, sto je vecina zena glupa pa misli da je best frend zanimljiviji...tek kad iscede i njega,skontaju da su bile u zabludi i onda sta?...nista.
ovo nabacivanje postaje sve ucestalije,ana imas lepog momka i po faci mi deluje da je dobar(u najmanju ruku,naivan).ne trazi bezveze nevolju,iskoristicu te i nestati...ne treba ti to :D
Post Reply