NEMA JOJ POMOCI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

winxi
Posts: 10
Joined: Fri Sep 19, 2008 11:06 pm

Re: ljudi ako mi ne pomognete ubicu je

Post by winxi »

al o ljudi sa njom je nemoguce komunicirati..STO HILJADA PUTA SMO TO POKUSALI..NE IDE...SAD ONA NIJE KUCI VEC NEKOLIKO DANA NASLA JE POSAO JADNE GAZDE....PRE DVA DANA JE BILA PITALA MAMU DA SE VRATI ALI DA I DALJE RADI NIJE JOJ ODOBRENO...ZNA KEVA STA JE CEKA..MOZDA JE OVO OPAMETI AKO VIDI DA NEMA GDE..JOS TO JE JEDINO OSTALO...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: ljudi ako mi ne pomognete ubicu je

Post by paramparcad »

imas problem ali nema potrebe za histerijom.iz tvojih postova sam video da imas totalno pogresan pristup problemu i bolje ti je da se ne bakces previse oko toga.rizikujes da dobijes shizofreniju ako vec nisi...mislim da sam naslov tvoje price dosta govori o tebi iako si ga sad izmenila"LJUDI AKO MI NE POMOGNETE UBICU JE",recimo,iako nisi narkomanka...ja bi se zapitao koji su devojkini razlozi sto se obrela u narkomaniji...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: NEMA JOJ POMOCI

Post by PsyTechGirl »

Znachi, odustala ??!!?? :evil:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
winxi
Posts: 10
Joined: Fri Sep 19, 2008 11:06 pm

Re: NEMA JOJ POMOCI

Post by winxi »

STA TO ZNACI ODUSTALA??
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: NEMA JOJ POMOCI

Post by PsyTechGirl »

To znachi pochela da werujesh u budalashtinu fazona "NEMA JOJ POMOCI" !!
Mislim da je to neshto naj gore shto mozesh da uradish..
Pogledaj malo oko sebe i shwaticesh da nisi jedina sa tim problemima..
A ako wec nemash idejakako dalje- nemoj se predawati nego trazi dalje !!!
Idi na "SUOWISNICI" . Tamo cesh naci ispowest jednog oca (OTAC) Werujem da cesh moci da prochitash bar nekoliko odlichnih predloga kako dalje..
Ja ti zelim swe naj bolje, a prwenstweno da nadjesh negde u sebi josh snage, jer se ipak radi o twojoj sestri ..
Drzi se i NIKADA NE ODUSTAJ OD NJE !!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
winxi
Posts: 10
Joined: Fri Sep 19, 2008 11:06 pm

Re: NEMA JOJ POMOCI

Post by winxi »

ma nisam ja odustala od nje nego sam samo promenila nazi sad vidim da grozno zvuci bila sam mnogo ljuta kad sam upisala onaj naziv.volim je puno zato sam i ljuta nisam odustala od nje i mecu nikad ali ovo izbacivanje iz kuce je opet ponavljam samo pokusaj da se natera na pravo lecenje.svaku noc kad legnem pomislim u kakvim ona uslovima sada spava boli dusa i to mnogo..i u svojoj kuci sam nepodnosljiva ni sama ne znam kako me muz i sinovi podnose veliki je nemir u mojoj dusi...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: NEMA JOJ POMOCI

Post by PsyTechGirl »

Werujem mila, ali ni to nije reshenje.. Sad ti najwishe treba chista glawa za prawe poteze ..
Josh jednom, pogledaj postowe na temi na kojoj sam ti rekla, sigurna sam da cesh naci neshto korisno ..
I molim te, promeni naziw.. stwarno je bash mnogo ruzno, a ja znam da ne mislish tako..
Molim te, samo strpljenja i swe cce doci a swoje..
Nemoj troshiti dragoceno wreme na izludjiwanje, nego radi neshto konstruktiwno ..
A opet, nemoj ni twoje kuci da zapostawish - ipak FIRST THING FIRST !!
Kako bi nasha baba Naca rekla, swako treba da dotakne swoje dno, ne moze niko to umesto nas ..
Jawljaj se i istresaj bolje owde, nego da prawish show po kuci ..
Swe najbolje i budi jaka ..
Kisss
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: NEMA JOJ POMOCI

Post by jana »

Winxi,procitaj malo nase suovisnicke price.Moja je stara devet godina!Imas«Oca«trenutno u spici borbe.Ja razumijem tvoju izfrustriranost.Tesko je prozivjeti jedan dan sa narkomanom!Mlada si i reagujes sa mnogo emocija.Tebe zapravo frustrira to sto mislis da tvojoj sestri nema pomoci.P o l a k o!Uplasena si.To strah govori iz svake tvoje rijeci.Vidi:treba ti pomoc i tebi i mami.Slazem se sa tobom,nema price sa narkomanom u onom smislu kako bi ti sada zeljela.Nema.Ali i cutnja govori mnogo,drago dijete.Cutnja i distanc.Poslozi stvari u cutnji,zastiti sebe i majku,i cekaj.
Post Reply