...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: ...

Post by Svire »

Bez obzira koliko stvari bile loše uvijek ih možete pogoršati drogiranjem!
Jer svaki problem koji nam se ispriječi, mi zavisnici, načelno možemo rješavati na dva načina: na mudar način i na nama uhodan način – drogiranjem. IZBOR JE, BEZ OBZIRA NA OKOLNOSTI, IPAK SAMO NA NAMA.
Andrijana
Posts: 123
Joined: Thu May 03, 2007 10:56 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: ...

Post by Andrijana »

Ne znam da li neko od vas ima dete...
Ja imam dve predivne cerke i u pisanju o tvojoj cerkici prepoznajem bas osecaj koji sam ja imala kad je moja porodica bila u najtezim vremenima(Kad sam provodila vreme sa njima, punila sam potrosenu energiju i zivotnu radost) i to mi je bilo jedino svetlo u mreku u kom smo ziveli.Sa druge strane nisam bila ni svesna koliko sam zaokupljena aktuelnim problemima i koliko sam ustvari samo fizicki bila prisutna ....
Mislim da je dobro da svom dragom pokazes odlucnost i istrajnost u ultimatumu koji si stavila pred njega, jer u protivnom mozes samo sebe dovoditi u situacije vezane za pucanje o kojima si i pisala, jer, priznaces bolje je i da dete odrasta bez oca u blizini, nego da ga se stidi ili jos gore bez oba roditelja( a roditelji koji su na supstanci i nisu neki roditelji)....

Opet Hvala Bogu da ti je dao razum i racionalnost koja je ocigledna iz tvojih reci.

SVE NAJBOLJE

A.
Post Reply