Patetika al' jbga...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

narcohimno wrote:pa dobro,bar nemas pretke samoubice...i to ti je nesto,zar ne? 8)
:lol: :lol: :lol:
Da nije tuzno bilo bi smeshno :
Oba djeda su pokushavali samoubistvo, ovaj prvi caletov je pijan pokusho da iskochi iz voza kad su ishli na neku svadbu u Rijeku 80-ih i cale ga jedva spaso i slomio tom prilikom ruku, a hteo je i da se besi al to sve zbog tog ludila i besa izazvanog alkoholom tj. loshom rakijom (jeftinom), a ovaj drugi shto je bio u Mitrovici je pokusho da se otruje pod stare dane jer je zapao u zeshcu depresiju kada se navuko onako mator na bromozepame. Chak sam mu ja i krao jedno vreme bromove jer je uvek imao veliki shtek na gajbi. :oops: :axe:
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

Baba Naca wrote:Drz se Pajdo, daj malo tu tetku ovamo u goste kod Bakute! :wink:
E bre tetka znachi skroz kapira fazon jer je celo drushtvo od tog mog teche Grka poumiralo ili od droge ili alkohola (infarkti, jetre i sranja). Ludi Grci, genetski narkomani :shock:
A jedan jedini drugar koji mu je osto mu je sad kum koji zivi u Nemachkoj i vec godinam je tamo na odrzavanju metadonom, tako da sam od nje i chuo dosta toga o metadonu jer ima iskustva sa tim kumom, a kum kako je lud dolazi svake godine u Grchku na letovanje na 3 nedelje i ponese metadona za taj vremenski period al ga naravno sjebe za prve 2 nedelje i posle krizira i nije mu dobro pa mora se akoholise i nepodnoshljiv je. Al on je bio bash FULL dzanki ono tipa preko 20 godina il' tako neshto a izgleda ko Dado Topic, znachi isti lik, ko brat blizanac...

ZAISTA bez tetke nishta jer ovi moji ovde bi me radje saranili nego shto bi me podrzali za ovaj subutex-etadon fazon...shto roditelji mogu da ti prirede to niko ne moze :mrgreen:
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

Josh samo neshto, jbga izvinjavam se shto sam ovolko hiperaktivan u pisanju ali cepaju me ovi lekovi za detoksikaciju pa sam sav u nekom spidu, navalio sam ko nenormalan na tastaturu pa ima i gomila gresaka u kucanju. :-D

Uglavnom drago mi zbog ovog foruma , izvalio sam ga tek pre 2 nedelje kad sam se vratio iz Grchke, jer zaista bolje da ima jedan dobar forum na ovu temu za teritoriju ex-YU nego se delimo sad bezveze na 4 foruma, ipak bolje da se chuju iskustva i iz susednih drzava nego samo npr. iz Srbije i slichno jer ma koje vere ili nacije bili sranje je isto i NIKAKO NIJE SLATKO !!!
Fala ljudima koji su se setili da pokrenu neshto ovakvo jer meni je bash pomoglo ove dve nedelje dok sam na ovoj detoksikacije da iskuliram skroz, jer sam se bash nachito i edukovo a realno pojma nisam imo ni o chemu... :rolleyes: ;-)
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Patetika al' jbga...

Post by Modesty »

da li si ikad rezmišljao o komuni,eto sve si probao osim toga?
Znaš,komuna nije nikao psihijatrija ni kao ludara,komuna je zajednica nas ovisnika koji stremimo ozdravljenju,zajednica ljudi koji se najbolje kuže i tako podržavaju u guraju jedne druge naprijed.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by heroinapg »

Nije patetika, vec slika! Svaka cast na iskrenosti. Rijetko ko..Ne znam da li je iko odmah po uclanjenju napisao ispovijest. Drz se, druze..i welcome..Mod. cekaj malo, mozda ima nastavka..A socijalna fobija...Mislim da nisi jedini, mada je meni "strucnjaci" nisu prepisali"

Znaci, ti si mlad , lep decko, sta ce tebi troodoni?:} :D
Imas podrsku!
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Patetika al' jbga...

Post by adam* »

heroinapg wrote:Nije patetika, vec slika! Svaka cast na iskrenosti. Rijetko ko..Ne znam da li je iko odmah po uclanjenju napisao ispovijest. Drz se, druze..i welcome..Mod. cekaj malo, mozda ima nastavka..A socijalna fobija...Mislim da nisi jedini, mada je meni "strucnjaci" nisu prepisali"

Znaci, ti si mlad , lep decko, sta ce tebi troodoni?:} :D
Imas podrsku!

Nije valjda da si pocela da "pises"......fala dragom bogu(prirodi)
cucla cucla cuclica
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: Patetika al' jbga...

Post by decak_iz vode »

prti do smrti a? :wink:
Image
Image
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

decak_iz vode wrote:prti do smrti a? :wink:
Taj rad. Mnogo sam gotivio Moskrija, isto smo godishte, a i zezali smo se po SKC-u i ovako godinama. I ono, nikad iskrenijeg lika u zivotu nisam upozno, uostalom njegove rime govore dovoljno same za sebe - zar ne ? :D
ZIV JE MOSKRI UMRO NIJE !!! ;-)
Modesty wrote:da li si ikad rezmišljao o komuni,eto sve si probao osim toga?
Znaš,komuna nije nikao psihijatrija ni kao ludara,komuna je zajednica nas ovisnika koji stremimo ozdravljenju,zajednica ljudi koji se najbolje kuže i tako podržavaju u guraju jedne druge naprijed.
Veruj mi poznavajuci sebe znam da u komuni ne bi izdrzao ni nedelju dana. Moj drugar je bio na Avali pre nekog vremena chitavih godinu dana i naravno chim je izasho zna se , posle je bio i u Splitu valjda i vratio se posle 2-3 dana, pobego bukvalno, i evo pre 6 meseci je opet otishao na godinicu u neki slichni seoski milje na godinu dana a keva mu je za onu prvu kombinaciju prodala dojaja fensi plac na Lekinom Brdu, znachi ogromne pare su bacili za DZ a poznavajuc njega bacili su ih opet. A ja te pare iako bi ih mozda i uzeo od tetke ne bi dao takvima ni u ludilu kada znam da bi pobego glavom bez obzira posle ma samo nedelju dana a ovi bi zadrzali kesh. Jednostavno ne trpim te zatvorske fore, i taj fazon svi sve rade, gistro-solidarnost, senke i slichno, znachi to mi se smuchilo u CZ-u na meri lechenja i nema shanse vishe niko da me cima za bilo shta, jednostavno popustili su mi zivci i znam sebe sasvim dovoljno da znam 101% da nisam ja taj karakter da bi izdrzo taj DRIL pa makar bio i dobrovoljan i na skroz prijateljskoj bazi dobronameran. A o onoj crkvenoj komuni da ne govorim, em shto prezirem crkvu i te popove licemere, em shto sam chuo samo najgore stvari o tim komunama. O drugim komunama u Srbiji zaista nemam pojma. E sad jbmliga chitacu forum, i hvala ti shto mi napomenu ovo, videcu da se malo bolje informishem ovde o tome jer sve shto znam o komunama su priche iz skroz loshih iskustava ljudi koji su boravili po takvim mestima. A mozda nisam naleteo na prave ljude, polako, tek sam dosho... :wink:
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: Patetika al' jbga...

Post by decak_iz vode »

pojeo sam pole kutije trodona i video ujedinjene boje benetona... :lol:
nisam nikad nesto posebno slusao hip hop ali su mi bili najjaci...jedino se oni nisu prodali
Image
Image
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Patetika al' jbga...

Post by Modesty »

pa očito si naletio na pogrešne ljude,no dobro...koliko sam shvatila sad ćeš početi sa suboxonom.....dobar je to lijek...držim ti palčeve i nemoj zaboraviti da je na nama 70% našeg ozdravljenja.
Post Reply