Patetika al' jbga...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

heroinapg wrote:Nije patetika, vec slika! Svaka cast na iskrenosti. Rijetko ko..Ne znam da li je iko odmah po uclanjenju napisao ispovijest.

He, he iskrenost :lol:
Pre ce biti chist nekrshteni egzibicionizam i to najgore vrste, ko zna da prepozna taj zna jbga :mrgreen: :wink:

Nego jel gledo neko dokumentarac na FOKSu sad u 20h o onom najvecem masovnom ubistu u Evropi kada je onaj nesretni chovek ubio 9-oro ljudi iz svog sela proshle godine u Jabukovcu. E ladno su njega (naravno pre tih ubistva) sa djagnozom paranoidne-psihoze posle hapshenja zbog napada na nekog choveka u autobusu drzali samo jedan dan u Lazi a mene sa ovom dole bednom dijagnozom chitava 2 meseca, i aj sad gde je tu logika ? Njega su pustili umesto da ga ozbiljno leche i on pobio tolke ljude zbog te paranoje a mene "za moje dobro" gistro tretirali ko potencijalnog ubicu i vezivali tamo i ubijali lekovima. Apsurd najgore vrste. Evo i dokaza da ne bude da sam patoloshki lazov, ipak sam nov na forumu pa za svaki sluchaj :lol: :

Image

Ko je gledo dokumentarac danas zna o chemu pricham...

P.S. HARDKOR jbga... :rolleyes:
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Patetika al' jbga...

Post by adam* »

Oooooooooo My fucking God
cucla cucla cuclica
EON
Posts: 31
Joined: Tue May 13, 2008 9:28 pm
Location: Bgd

Re: Patetika al' jbga...

Post by EON »

Pajdoforce svaka cast na iskrenosti. I ja sam pila prozak godinu dana, posle perioda zavisnosti od svih vrsta tableta. I, verovao ili ne , pri kraju te terapije sam pokusala suicid, pa posto mi nije uspelo, jos jedan. TEK POSLE CELE TE PRICE SAM SE NAVUKLA NA PAJDO.
I evo me sad, jedva sam se skinula, cista sam 4 meseca.

A Subotex je po sastavu BUPRENORFIN-znaci opioid. Isto sranje kao i metadon.
Iskreno ti preporucujem da ne unosis u sebe vise nikakva sranja. Ne vredi, veruj mi.
Samo skroz cista glava, puuuuuuno rada i ljubavi :heart: :heart: :heart:
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

EON wrote:Pajdoforce svaka cast na iskrenosti. I ja sam pila prozak godinu dana, posle perioda zavisnosti od svih vrsta tableta. I, verovao ili ne , pri kraju te terapije sam pokusala suicid, pa posto mi nije uspelo, jos jedan.
Jbte znash kolko ljudi ima istu prichu sa Prozakom, Zoloftom i slichnim lekovima al o tome niko nigde javno ne pricha, a ovi privatnici to i dalje prepisuju ko najbolji lek ikada. Iz fazona kao nisu amerikanci ludi shto su masovno navuchini na to. I meni keva ladno sad skoro kad me tetka napalila na metadonsku, htela da uvali ponovo Prozak al kao neki americhki ORIGINAL (naravno preskup) koji je navodno MNOOOGO bolji, ja reko MA NEMA SHANSE BRE !!!
A reci mi jel si imala to ultra speed HIGH stanje od PROZAKA ? Meni je to bilo dok je trajalo ko najbolja gudra ikada koju sam probo, svega mi...al zato posle PAKAO... :axe: :|
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by heroinapg »

Nije valjda da si pocela da "pises"......fala dragom bogu(prirodi)
Adame, ja pisem odvno, za tvoju informaciju

ljudi, stvoriste ne ludilo, vec LEEEdilo od ove "patetike"
nekrshteni egzibicionizam
Ok-nisam znala ovaj izraz :oops:
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

heroinapg wrote:
nekrshteni egzibicionizam
Ok-nisam znala ovaj izraz :oops:
Ma ne zezaj bre, to nekrshteni egzibicionicam to ti je moj neki ko fol izraz za ljude koji umesto da se hvale svojim dobrim osobinama ko ovi obichni egzibicionisti i slichno, oni se ponose svojim blamovima i samo prljav vesh iznose, a i ono : Chega se pametan stidi time se josh pametniji AKA the LUDJI ponosi !!! :mrgreen:

Ako si gledala neki od filmove Dzona Wotersa onda znash o chemu pricham (Pink Flamingos, Female Trouble, Desparate Living, Polyester, Cecil B. Demented, Hairspray) :wink:
EON
Posts: 31
Joined: Tue May 13, 2008 9:28 pm
Location: Bgd

Re: Patetika al' jbga...

Post by EON »

Pajdoforce, da brate, imala sam nekakav rad koji je poceo otprilike posle 15 dana od pocetka terapije...
Koliko se secam, izgledalo je otprilike ovako: idem ulicom i samo me pukne neka milina, sve se zajebavam, izvaljujem fore...
Nisam skidala kez sa lica nekih 2 meseca, otprilike...
Lici na trole, recimo u kombinaciji sa spidom. Ustvari, ne mogu to ni da opisem. Kao, ne gudram se a radi me skroz...
Al jebes to. Kolko si cist sad? Ja od kad sam krenula da se skidam, zivim kod tetke, sa kevom stvarno ne mogu!
I daj navrati do centra za prevenciju narkomanije , mi smo tamo, zajedno se skidamo, mucimo, volimo, podrzavamo...
Ponedeljkom sredom petkom 17-20h. Ustanicka 189 kod TC Konjarnik... (kraj ti je blizak...)
Vredi, veruj mi...
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

E pa super , dolazim sigurno, mozda ne sad u sredu, ali definitivno me zanima, prvi put zapravo i chujem za to, jel se to placa ili je to neka za DZ organizacija ? Kapiram da je DZ a ? :D Jer ovde u mikloshicevoj deru za te grupne razgovore i slichno, 20 evra ladno, a solo razgovori sa prevarantima su 30. Ma da ne bi...
A chist sam malo jache od meseca dana.
Inache jutros sam prvi put uzeo ovaj SUBOXON i upao sam u neki zeshce zajeban stond. Dali su mi tableticu od 2 miligrama, cena 500 dinara al me tolko sabilo da nisam mogao da dignem glavu do pre jedno pola sata. Samo sam mogao da lezim i haluciniram. A i dehidrirao sam, pa sam popio par litara technosti. Meni ovo definitivno ne odgovara, jer il je prejaka doza ili ovo sranje nije za mene. Sachekacu josh nedelju dana da mi ukinu ove neke propratne lekove pa cu da vidim shta cu i kako cu. Il' da na vreme prestajem, da batalim il pojma nemam. Jbte ladno nisam mogao na ochi da gledam, nisam mogao da chitam, a kamoli da pishem, a to definitivno nije moj cilj , moja ideja u vezi Suboxona je da sam hteo da ga uzimam da bi mogao normalno da funkcionishem a ne da budem stondiram po ceo dan. Ovo ce morati pod hitno da se istera na chistac da se ne bi bezveze navlachio pa posle opet muke... :axe:

P.S. "Unishten sam ja od lekara i ostalih idijota, osetio nisam lepoga zivota..."
Babi Pupushka :mrgreen:
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: Patetika al' jbga...

Post by Svire »

Prema nekom mom skromnom znanju o Subu mislim ta ti je ta doza prejaka jer si ti cist mjesec dana.
Koliko znam 2mg Subotexa je doza koja se uzima na pocetku fizicke krize, znaci da bi tebi i 0,5mg bilo sasvim dovoljno (probaj). I te tablete koje pijes mislim da ti pored suba nece trebat.
Neki moji drugovi, davno je to bilo dok su bili ono vikendashi i nisu bili navuceni, nisu mogli da nadju shemu za dop i iskochi im kombinacija za sub 8mg. Nisu tad ni znali shta je to ali im covjek kaze da se nece pokajat, i njih se cetvorica odvale od toga (jos na nos), kazu rad kao dop ako ne i bolji.
Citao sam i na forumu da se neki ljudi klepaju subom.
Vjerovatno neki ljudi na forumu imaju vishe iskustva i bolje znaju od mene pa neka ti pishu.
Dobro je i to sto Suboxon ima i blokator u sebi, jer neki ljudi koji se kao skidaju Subotexom se klepaju i dopom, pa se navuku i na jedno i na drugo. Ti to neces moci sto je plus +, samo koliko znam ako se sub uzima duze da stvara zavisnost...
Ako nista probaj sjutra sa cetvrtinom danasnje doze, mislim da ce ti to bit OK...

Ljudi ako neshto nisam u pravu odma me demantujte :D , hvala na paznji...
EON
Posts: 31
Joined: Tue May 13, 2008 9:28 pm
Location: Bgd

Re: Patetika al' jbga...

Post by EON »

Covece to sto ti pijes je OPIJAT, metadonov brat od tetke! Na testu se detektuje kao MORFIN iliti HEROIN!!!!!!!!
Batali bre to sranje! Ne treba ti da jedan rad zamenjujes drugim.
Post Reply