TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by zvrky »

A sto mora da bude narkomanski-zargonski da bi se razumelo? :-D :-D Ja se izvinjavam za unetu pometnju na temu hahhahahahhahahahhahahahh I tako danas je bio savrsen dan... :twisted: :twisted: :twisted: Ma voli vas zvrky mnogo.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
amyna
Posts: 121
Joined: Sat Jan 19, 2008 2:37 pm
Location: Dalmacija u mom oku

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by amyna »

---------------ne znam jel prati ik vjesti iz Hrvatske , a ako ne nek ode na neke stranice pa a se uvjeri u istinitost mojih izjava koje sam napisala na ovom topicu ..... uhvaćen x.y. , 28 godina u Solinu ......a prije par miseci popadalo more njih , drugi se u strahu od odmazde ,razbižali kud koji mili moji ....nisam imala snage se javljat , pisat , ali i kad pročitam , izgubim se , ah, ući ći u Ginosovu knjigu rekorda , zaboravljam u djeliću sekunde po što sam ono krenila u kužinu . Ne pada mi na pamet da vam pametne prepiske tu nešto izvodim , jer , NE MOGU , STVARNO MI JE DANAS GADAN DAN . Htjela sam danas malo na mesinđer al , virujte , ni to nije bilo izvedivo . A sad o tome jel ovo NA SUVO , pa ako uzmem navečer 5 mg NORMABELA I ODGLEDAM TV-E DO JUTRA , AL ZAKONITOG NE BUDIM ......ipak neko mora da radi i da donese lovinu .....
Blago vam se , mada nikom nije nešto haj , ali ovo me satra , svekrva me tira da jedem , ne mogu , 53 hk imam , pa nije ni strašno , a sise ni prije nisam imala , pa me nije ni briga :oops: :oops: :oops:

ČIM BUDEM IMALA VIŠKA 2-3 TISUĆICE EURIĆA , ODE JA NAPRAVIT SEBI SISE , PA KO GA JE.....kaže zakoniti da jest da su male , taman njemu za u šaku ( nači šakavice ,he ,he....) i da su njemu dobre , kaže , ne visu , a ja a i kako će kad nema šta????? :finga: --------ma laže , ka pas , laže , to on da ja ne potrošin novce , takvi su dalmatinci , ......i tako .
Prazno je , svaćate me ,i tako će biti još dugo.....zato ja o svojim sisama , jer moram nešto drugo. Je..... je teško nać nešto drugo , al , idemo , makar u idućem postu pisala o Paris Hilton , ako me razumite. Brojim , eto . 4 dan je , tješim se , pa ja sam carica.....al, nekako ne ide. Nešto sam izgubila ,čini mi se , samo što , e ....
sorry, tek sad vidim pravopisne greške , al :rock: :rock: :-D :-D :-D :-D :-D
ma dobro je , glava na ramenu ,mozak na paši.....
...JA SAM ZADNJI ROMANTIK NA OVOM SVIJETU ŠTO SE SPORO KREĆE I ČEKA KRAJ...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by cokapeace »

Ej! Hrabro Amyna! Izguraćeš ti to! :wink: A što se pisanja tiče..piši i o Bushu,ako će ti tako biti lakše.. :wink: :lol:
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by heroinapg »

Ej! Hrabro Amyna! Izguraćeš ti to! :wink: A što se pisanja tiče..piši i o Bushu,ako će ti tako biti lakše.
il kopiraj, pastiraj-pastetiraj
Znam da mozes...Vidim...stagod oces mozes
PISI
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by adam* »

Cim si ti pocela da pricas i razmisljas o svom izgledu(sisama) to je zesce pozitivno........aj' sada zajebi ceo svet i postani Blanka i skoci 2.50m u vis!!!
cucla cucla cuclica
djavolov sluga

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by djavolov sluga »

samo pisi, udri po tackicama.
sisicama.
ja uvek kazem da imam grudi na tatu.
on je poginuo kada sam imala 6 godina.
brat, po tati, se u 38oj ubio osravivsi za sobom dva sina.
dop.
metak u celo.
genetika me malo jebe ali ima i boljih jebaca, uverila sam se.
izvinjavam se na prostakluku, al sta je prostije-jednostavnije-lepse-lakse?!
amyna, prazna, puna, najezena, guraj!
i ljubi decu.
ja ljubim tebe, mada pretpostavljam da ti je dsvaki blizi kontakt prilicno odbojan.
zato odavde, iz beograda gde pada sneg i dan je tmuran i siv poput olova saljem ti pusu.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by zvrky »

Ma de ti vide sneg? :-D

amyna nesto si izgubila...nisi nista samo si prekinula agoniju na koju si navikla..procice to ako budes malkice jaca nego inace pa izdrzis .
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by Modesty »

Amyna dođe samo kad je pustim......kad meni dosadi onda vama tipka...hahhhaha šalim se naravno.
ja sam žešče bolesna i kravetu sam,ne izdržah da vas malo "vidim.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by heroinapg »

amyna nesto si izgubila...nisi nista samo si prekinula agoniju na koju si navikla
Amyna se vraca...ne zvala se ja Marija
User avatar
amyna
Posts: 121
Joined: Sat Jan 19, 2008 2:37 pm
Location: Dalmacija u mom oku

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by amyna »

ekipa , pogledajte vrime postanja, ali nije ni ono bitno , spremna sam ja na to . Palo mi je nešto na pamet i olučila to podjelit sa vama . Sva moja prijašnja skidanja sa dopa bila su vezana uz prisilu , jebeš ga n+, upadnen u pritvor i onda tila-ne tila , moram . Dešavalo se to ćešće puta i znam da i vama jest , ali sa malenom razlikom. Shvatih , ja sam sada ono što nikada nisam htjela -željela-pomislila-......STARI ĐANKI.... a kao takvi , ne viruju puno ni bolnicama , komunama, ljekovima , psihijatrima......razlozi su mnogi ,također i vama mlađima nedokučivi. U ona vrimena biti đanki , jest drugačije nego danas. Na pamet mi pada Saša-ex , ne znam zašto. Danas imate opcija milion i jednu , tada ih nije bilo. Uspoređujuć ta dva vrimena iste problematike dolazim do jedne zapanjujuće pomisli

danas je teže , je , DANAS SE TEŽE SKINIT NEGO PRIJE 10 GODINA
ne meni ili sada meni , nego toliko otvorenih opcija , prostora za manipulaciju i neviđene psiho-usrane-pripomoći sa svih strana. Dobija se dojam da je danas to tako jednostavno , mislim prođeš 1,2,3....i ka , to je to .Gotovo.Idemo dalje . A NIJE. Niti će ikada biti . dANAS FALI NEKE ODLUČNOSTI , JER AKO SE MISLIŠ IZMEĐU PONUĐENIH OPCIJA , NISI JADAN. a to đanki treba. Triba se osjećat jadno i bezizlazno , shvatit da drugi oko nas slave ročkase uz vino i pivo , žderu , povraćaju , opet žderu .....nisu normalni , mi još manje , jer svaki dan jest slavlje , slavimo što dišemo , i ja bar što me godine nisu slomile , nogu jesu ,......al oću reć moj mozak , duh , i nešto čime se ističem , ..........i o tome sam promišljala, shvatih , malo je ovako ludih , ali u pozitivnom smislu. ..... ebate , jel me iko svaća , jer, čini mi se da se opet zagubim , ......ma jesam , garant .
poanta je da što god ideš više u širinu , gubiš nit-smisao , i da je ova moja institucija razlogom osnovana. Ne jebem što mislite , iako mi niste mrski , dapače, ali VOLJA I ONAK JEDAN KLIK, DOSTA ....... ne, ne , ne u stilu , ne mogu više, DOTAKO SAM DNO ŽIVOTA..... ne te šeme , već , NISAM TO JA
A, U P.M. PRIPIZDILA SAM I SEBI SAMOJ. a KAD NEMAM ŠTO ..........ODO PIŠKIT, DO PISANJA
...JA SAM ZADNJI ROMANTIK NA OVOM SVIJETU ŠTO SE SPORO KREĆE I ČEKA KRAJ...
Post Reply