Moja cupri

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Moja cupri

Post by AnAna_mo »

=D>
Svaka ti cast sto si sve priznao i odlucio se na takav korak.. sretan si jer imas tako dobru obitelj..
Cuvaj se,iskusenja su tek pred tobom..Uz tebe smo..
Potpis.
User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: Moja cupri

Post by Grof »

Ima li ko da ima ili je imao hep C, jer ga imam pa mi treba da ga priupitam nesto
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Moja cupri

Post by sunrise »

mislim da tu ima puno ekipe koji imaju hep ali i par koji su nesto napravili po tom pitanju npr.Manson. ako nadje vremena on ce ti zicer dati potrebne odgovore

inace, kako si?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: Moja cupri

Post by Grof »

Izvanredno, izgleda da je hep C bio lazna uzbuna, al jos moram jedan nalaz da potvrdim da ga nemam,dace bog, a inace sam dobro, uzivam pomalo, pomalo raduckam, psiha se stabilizovala, moji su tu, zena je tu, sto mi je najvaznije, sve radi oko mene, pravi sam crnogorac, u carape spavam:)
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
Post Reply