DJAVOLICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: DJAVOLICA

Post by rajouno »

Minka,ja cu ove godine na planinu za novu(za razliku od prethodnih koje sam provodila ili u haosu,ili kuci)
lokacija SERBIA,necu odati tacne koordinate za svaki slucaj,haha
ne treba mi ni belo,ni zuto...samo da me ova pamet posluzi. :-D
pS.Neko mi danima vec mami osmjeh...ali samo to!zar mi treba vise!?
ljub
PER ASPERA AD ASTRA...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: DJAVOLICA

Post by paramparcad »

bice da si me pogresno razumela...de se nje seti?
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: DJAVOLICA

Post by igra bez granica »

Rajouno
posto znam odakle si i koliko tvojih ima na planini mozda se i sretnemo:-)
Evo poslednji put a odgovorim i stvarno ne zelim se vise apsolutno prepirati sa bivsim narkomanima ako su to ikada i bili.
da ja jesam narkoman i nikada to nisam ni krio niti se pravdao nekome. da Sasa jesam narkoman koji se leci koji je shvatio koje je to sranje. Mansone ne necu recidivirati a ti ako ne vidis razliku onda nemas pojma sta je droga. Jednostavno uvukli ste me u ovu pricu i ja sada iz nje izlazim. Citacu povremeno ponekad ako ista pametno budemm imao za reci ja cu reci ali sa vama ne zelim ulaziti u polemiku. Vi ocigledno ne mozete poceti normalno ziveti i veci ste narkomani od mene iako kazete da nista ne uzimate ajde da vam verujem. Nikada se vi narkomanije necete osloboditi. Vi volite tu narkomansku spiku pametovanja i valjda vam je tako lakse. Kada sam rekao da se slicno osecam sa ovom divnom devojkom to je upravo taj osmeh koji se pojavljuje na samu pomisao na jednu divnu osobu. Isto tako rekao sam da zavrsavam svoj fax. DA ja sam na subu i priznajem to i boli me dupe sta vi mislite.Droga ili ne e meni to pomaze i ako ne mozete da budete uz mene i nejavljajte mi se uopste. ustvari zivite svoj zivot laznih samaricana ja cu svoj a kada odlucim sta cu dalje sigurno se necu vama javiti.
zao pozdrav dragi meni ljudi OBM, yugo, joespapa, naco, anana, Jaco, Decak, Nancy, Sagy, Rajouno, Heroinapg i mnogi drugi koji su mi pomogli u meni jako kriticnim trenucima oni to znaju i da jedne divne devojke koja je izbacena a meni je najvise pomogla ez obzira sto neki mislili o njoj Modesty. budite mi cisti pametni trezni a ja se borim na svoj nacin
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: DJAVOLICA

Post by heroinapg »

hahahahha.Moja rainuno. Otqcacu ja koordinate, nemas frke. Jutros me koleginica placuci od smijeha docekuje i pored ostalog mi kaze  Dje si kravo ruzna.. hahahahhah.
cita poruke koje sam joj napisala*Ja ka ja:}
Kravo, kravice, V.T debilu zenski…znas vec:} Brojevi vam se u 2-3 cigfre razlikuju
iscascavala sam je mjesto tebe *Al je 1. liga, tako da mi nije zao. Tebi sam na startu slala poruke mjesto njoj. *slican broj. I obije ste krave ruzne glupe…hahahah..ne terba meni niakkava pas, dovoljna sam sama sebi.
igra bez granica..Veliki pozdrav!!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: DJAVOLICA

Post by heroinapg »

Ljudi nekate NARKOMANIJE JE IZLECIVA BOLEST!
Djavolice mala sretoh sinoc nesudjenog i nesludjenog Pi ar mesindzera nasred dopgorice. kakav je majka ga imala.
Reka mi je da te pozdravim.
Locked