Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Vec rekoh, a i da se ponovim, ljepo je primiti bilo kakvu podrsku.

Ljepo je viditi da se neko makar na sekundu, ne pobrinuo, nego procitao to sto si imao da iskazes u vjerovatno najgorem stanju uma, i makar na trenutak razmislio o tome. Ljepo je viditi i da neko, bez obzira sto to vecinom kao dodje univerzalno, sretno, sretno, samo naprijed, rijecima, doda neku sitnicu, drugim rijecima, sve je bolje od radoznalosti.

Pisem ovaj post 7 dan od zadnjeg dopa, sa nekom kolicinom nalorex tablete u sebi od koje mi je opasno loshe, i razmisljam, sta sad.

Da napomenem, ovo nekak, piskaram sam` za sebe. Mnogo zahvaljujem svima koji su uradili bilo shta od gore napisanog, chak mi je i drago, trazio sam i savjete a i naziv teme je bash ovaj, khm, zhivopisan.

Pa, sta sad..

Zaboravio sam, kako sve treba da ide nekako polako, imam dodatni plus u nerviranju, pizdim ko pichkica za curom, koja josh nije odavde, jer kad smo bili prekinuli po 10 put sto je moj ludi mozak nekako stavio nju kao loshu i radi nje ja prekidam, pa, po 10i put, i ono, ups, evo prespava ja, ma daj, auuu nisam nista ja uradio, nije ona losha, voli ona mene.
I u tom periodu, trajao je nekih 10 dana. gdmn, ovo 10 mi se provlachi kroz post a nije slucajnost, muvao sam sve sto sam stigao, ali ne sa ciljem, nego onak, josh uvjek sam ja starfaker, dobar frajer, nije mi problem nac kakvu malu, ona propusta la lalalalallala il bla. I danas je nazovem i kazem joj, hm, nedostajes mi i volim te, a ona i meni nedostaju ljepe stvari, ali ostavio si me 10 puta i muvao sve sto si stigao. ja /mute sekundu, a kako si danas ?
Uglavnom, ona ovo zove kao da nam da shansu, da joj dokazem da je cijenim, a sta da radim da to dokazem, ne znam..
Za sve sam joj bio iskren, osim za dop, iako sam se jednom predozirao pred njom :S
druga pricha.
Ne zna uglavnom da sam u poslednja 3 mjeseca bio navuchen a sad chist.
I iskreno se nadam, da cemo biti ok, ona je lalala
patetika. boga mi.



Mada mislim da u svom malom gradicu, nikad ne bih mogao imati vezu, jer bez obzira osvojio ja neku curu na izgled, chapri, bilo shta.. tu su mjeseci, i tu su dokolicarska jel istinita naklapanja, a vidio sam ti kcerku s onim sto se drogiro / drogira, jebiga, zajebano je bit uhapshen kao cirkuska atrakcija pred 300 ljudi, na vidnom mjestu, i josh se opirao uhicenju.
tamam da privucem pozornosti.
davno bilo 2-3 godine, al nevermind.

Ovo se ponavlja, kao kod svakog djankija, ali svaki put je isto. Nekad si se cinim slab kao krpa za brisanje prasine, svako me moze baciti gdje hoce, nekad se digne ego pa sam jak do boga a i sa njim bi se mogao par stvari popitat. this is one of the first days, ustvari, takvi su mi skoro svi zadnji mjesec.

vidim, ovako zaglibim, te nesto krenem pisat, a ustvari, i ne kazem nista.

khm.

sazetak.

u poluqrcu sam, ovo chudo od nalorexa me radi kao da imam krizicu, inace po prvi put pijem tablete/prije njih implant/ samo sto sebi govorim da je nemam i da je od ovoga pa mi je lakse, a i ne razmisljam o sutra.

Dan po dan ?
Ovakav nisam ni za sta, na terapiji, sjeban i bas bas bez snage, ne samo psihicke nego i fizicke. Nadam se da vrijeme zaljechi. Jer prosli period apstinencije, sam se bacio u najcrnje moguce depresije.
Pored ovog problema, navucen sam i na benzose, svih vrsta. Pa se usput skidam i sa njih..

U tom periodu apstinencije, pre nekih 6 mjeseci, dao sam si cold turkey skidanje od njih, mjesec dana sam bio lud ko her fritz bog te jebo, i nikad vishe. Makar ih pio do kraja zivota, al evo ovak, vremenski, idemo. Samo me psiha jebe da kao neces biti bolje u buducnosti i sutra, ti tj ja, bice ti gore, a ja je nesto veceras ignorisem, sto je uspjeh. Jer dosad sam uvjek prihvatao te njene neke sugestijice.
Loshe naravno. Jackyl and Hyde. Chitao neko naravno ? Zna se i da kad dobri dzekil popije neku supstancu postane hajd.
Uvijek neka supstanca u pitanju :S


Ajde dobri ljudi, ne smarajte se, preletite pogledom, i zahvaljujem, svima, nekome na rijechima a nekome ni na chemu.. u tom sam mudu, so life is just a piece of shit, when you look at it, but allways look on the bright side of life.

pajtonovci sve ste rekli. do sljedeceg..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

Čitam te, mislim na tebe..
Čuvaj se i po malo..
Danas nisam ni ja baš za pohvalu ali kuckamo se sutra..
Cmox
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Guta_Retas »

a to za komune,pa da i ja nabacim koju...elvira i ja smo iz tvoje okoline... oboje smo prosli komunu,a znam i jos ljudi sa ovog foruma koji su bili u komuni i sada su super,neki su cak i bili samnom tamo....no,nekome treba komuna a nekome ne,kontas..neko se moze skinuti i bez komune...ali nije u tome vic...meni ti nisi nikako jasan...procato sam sve tvoje postove od pocetka i nemogu da skontam sta ti u stvari zelis...znam,hoces da se skines....ali tvoje metode za skinut se i ostat cist su meni jako cudne....sta god te zanima pitaj..kazem ti iz tvog sam okruzenja i cist sam evo bogu hvala vec 5 godina
So rise and be your master you don't need to be a slave
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Psy :)

Hvala ljepoto, it takes one to know one ? :)

Ovaj, danas, isto kao kriza, ne znam, totalno sam loshe fizicki, a psihicki.. pa.. ostacu na pa.
Nista.
Prazno.

Razgovarao sa djevojkom, bivsom, i jebiga, nema shanse da budemo zajedno, sad.
Ne zamjerim joj, da je ona uradila ovo sto sam ja, ja bih reagovao burnije, i ne bi vjerovatno vise htjeo da je pogledam.

Dalje. Sav sam khm, najezhen. Nemam snage ni za shta, apsolutno, osim evo, za malo tipkanja i lezanja. A nekak, kontam da bi trebalo biti drugacije. Ili mozda i ne.

Posto mi je prvi put da pijem Nalorex, sa Subotexom sam bio prvih 4 dana. Da li je od njega, i da li od njega osjecam simptome krize koji su trebali da prestanu valjda, fizicke. Lose spavanje, budjenje u znoju, onom karakteristicnom, koji smrdi samo na jednu stvari, krizu.

Pijem i neke druge tablete, takodje kao terapiju, te pijem josh neki antidepresiv, asentra ili drugo, nisam siguran. Opet zapocinjanje terapije.

Danas, danas se osjecam odlucnije da istrajem.

Valjda bude bolje. U svakom pogledu.
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Guta_Retas wrote:a to za komune,pa da i ja nabacim koju...elvira i ja smo iz tvoje okoline... oboje smo prosli komunu,a znam i jos ljudi sa ovog foruma koji su bili u komuni i sada su super,neki su cak i bili samnom tamo....no,nekome treba komuna a nekome ne,kontas..neko se moze skinuti i bez komune...ali nije u tome vic...meni ti nisi nikako jasan...procato sam sve tvoje postove od pocetka i nemogu da skontam sta ti u stvari zelis...znam,hoces da se skines....ali tvoje metode za skinut se i ostat cist su meni jako cudne....sta god te zanima pitaj..kazem ti iz tvog sam okruzenja i cist sam evo bogu hvala vec 5 godina
pa, postovi su pisani u razlicitim vremenskim i jebiga, razlicitim stanjima.
poceo je dok sam josh bio u belaju, pa nastavio sa gudrom, i evo danas zavrsava kad sam 8 dan chist i progurao kroz zikru.
valjda, jer jos se ne osjecam kao da jesam, ni najmanje.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

Ja se sećam da je meni kada sam se skidala bilo loše celih 10 dana.. To sve- bolovi u koistima, smrad od znoja, netrpeljivost i sebe i drugih, nervoza strašna, i tak'..
Sreća pa ja nisam imala nikada iskustva sa lekovima tipa za smirenje i to, tako da sam mogla lepo da spavam, kad se nagutam k'o čovek..
Naravno, dobila sam terapiju od moje neke doktorice i mama mi je dozirala lekove.. Ja ih nisam skoro nikad uzela u ruke i to, nego samo iz njene ruke sve ..
Tako da iskreno, većinu lekova i ne znam kako se zovu, ali eto.. Pomogli su i prošlo je sve ..
Svaka čast za 8. Dan!!!
Na odličnom si putu..
Nema potrebe nikada više da uzmeš to govno !!!
Bravo!!
Sad možeš reći da polako postaješ slobodan čovek..

Moj savet što se devojke tiče ti je da je pustiš sada malo da vidi da si se promenio..
Pa ako je to išta valjalo, za nekih dva meseca kada ponovo budeš pokušao sa njom - možda i pristane na pomirenje..
Samo sada svima moraš dati šansu da se uvere da si na pravom putu i da više nećeš sjebati stvar..

Puno te pozdravljam i drago mi je da pročitam nešto ovako sadržajno od tebe :wink:
Take care ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Eh, i izadjoh danas, da proshetam, eto, 8 dan, i gledale me curice, pa gledalo me vishe curica, i neke nepoznate mi kuckale na prozor. I sjedoh sa, pa da kazem poznanicima na kafu, i popih, kazu da izgledam loshe, naravno ne znaju da se skidam i sve to.
I jedan, bivsi diler i bivsi narkoman, rece vidi kako se razvalio, sta si to uzeo, zutaru ? A drugi kao da sunca nisam vidio sto godina, sto je tacno. Zasto ? Neam pojma. Mozda ova terapija djeluje kao da sam nagudriran, ali ja se svakako, ne osjecam tako.
I sad kontradikcija, tamam sam si bio digo ego, djevojcice i tako to, kad spust na zemlju, znaci jos ionako sam bljedoliki, i iam plave ochi na kojima se primjeti jebiga, kad god se urokam, kad ono, ja zombi.

A u pichku materinu.

A da, od subote krecem hahaha, smjeshno mi, na "resocijalizaciju" chasovima kompjutera. Ono diplomu da dobijem, i ostale zajebancije, kao radi buduceg posla za koji vidim da su roditelji odlucni da me smjeste ako bude sve ok.
Al sa kompjutera na kompjutere, majko. Izgleda valja mi se sunchat na balkonu. Pa onda medju svjet.
Il makar iskoristit malo te dnevne kafice..
Sa kojima eto, izgleda zapocinjem. Jer ne mogu provest brate mjesec dana u zamracenoj sobi.
Bojim se da nisam bolestan, fizicki.
Ali to je druga stvar..

Tak, dzaba ja to sebi pricham.

Psi, jebemu :)

Znam te terapije i terapijice, ovo je koje ne znam ni ja po redu ljecenje ovom metodom, al sad cu sebi utuvit da bude uspjeshno.

Primjecujem da mi godi da kuckam ovde. I tako baj baj.
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Danas sranje, kompletno psihofizicko. ko poslednje govno. tripujem se da sam mnogo bolestan. simptomi umjesto da spadaju, rastu.
sranje sranje sranje.
Pazarche
Posts: 5
Joined: Sun Jun 14, 2009 10:58 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Pazarche »

Moras izdrzati, padaces u fazu kao neke frkice sacekuse, pogotovu kad se budis ujutro. Ako ti moze pomoci , ja kad sam se skidao 20/ak dana u jutru jedno 3 sata bilo bi lose i navece ne bi zaspao do zore. Ali sve prodje. Drzi se , moras da izdrzis , citao sam tvoje postove i molim Boga uzvienog da ti pomogne.
Ostaviće te samo mrtvog !
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Pazarche wrote:Moras izdrzati, padaces u fazu kao neke frkice sacekuse, pogotovu kad se budis ujutro. Ako ti moze pomoci , ja kad sam se skidao 20/ak dana u jutru jedno 3 sata bilo bi lose i navece ne bi zaspao do zore. Ali sve prodje. Drzi se , moras da izdrzis , citao sam tvoje postove i molim Boga uzvienog da ti pomogne.
hahahaha

a ja tamam krenuo da udaram kako u pichku materinu, 12 dan chist i opet se budim preznojen i nakostrijeshen :D
fala buraz, ja ionako ne znam molit.
samo boga nazalost.
Post Reply