NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by adam* »

Sretan put Saneli & Avdiji
cucla cucla cuclica
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sanela »

Hvala pepe, adame i Bobane :D
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Vlado_M »

sanela wrote:Eeeee, vidi se da je ljeto... ljudi manje vremena provode za kompom, a više su vani... Ja sam na godišnjem već sedmicu dana. Prekosutra akobogda Avdija i ja ćemo se zaputiti na more. U kamperskom smo fazonu, pa smo planirali u Kupare. To nam je nekako najbliže. Znam da će nam se iskusni vozači smijati, ali ćemo pauzu napraviti u Mostaru, tu ćemo prenoćiti i nastavljamo s vožnjom naredni dan :D Šta ćemo kad smo početnici, a nigdje ne žurimo...

Ne znam kakav ćemo pristup netu imati, ali vraćamo se 24.08. akobogda. Nemojte zapaliti forum do tada :wink:

Ali, javljam vam se ja opet prije nego što krenemo.

Nego, ako ima kampera, imate li kakav savjet, jer nam je ovo prvo pravo kampovanje. Išli smo u Švicarsku, ali organizovano prije 2 godine, pa se to baš ne pika. :D
Ako bas ne zurite, mozda ne bi bilo lose da prvu pauzu napravite u Konjicu, pa drugu u Mostaru, a trecu kad predjete hrvatsku granicu.

Ja sam cesto isao na kampovanje, ali ne u kucice vec pod satorom... Najbitnije je da vam ne nestane alkohola. Sve drugo se moze prezivjeti.

Sretan put i to...
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sanela »

I mi ćemo pod šatorom, kupili smo jedan. Mislim da ćemo ga znati postaviti :D
A prvu pauzu ćemo napraviti u Jablanici, na pečenju... kod Maksumića.
Hvala Vlado na savjetu za alkohol 8)

Pozz i tebi.....
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Vlado_M »

Bio sam u maju kod Maksumica i jos uvijek ga pamtim po dobru :)... Posto ste pod satorom, evo mala dopuna (bazirana na vlastitom iskustvu) :

- morate obavezno biti trijezni dok ne podignete sator. U suprotnom, spavacete pokriveni nebom i zvijezdama.

- nemojte podizati sator pod osinjakom ili mravinjakom. Moze da bude prilicno gadno, ako postoji neka rupica i sl... ("trebace prsti guzici svrbljivoj")

Sretan put, jos jednom.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by zvrky »

Nemojte zapaliti forum do tada :wink:
Necemo nikako evo ja cu da ga cuvam hahahah :twisted:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by paramparcad »

sanela wrote:
BOBAN wrote:Pozdrav sefice ja sam se bas poceo smijati kad sam procitao da sefica sumaher ide na more pa jos u kamperskom fazonu :-D :D ...uzmi ti dve nedelje i lepo se provedite pa se cujemo kada se vratite...molim te ne uleci u krivine...avdija drzim ti fige brate hahahhaha :D sala mala aj lepo se provedite...pozz

Ma kakvo ulijetanje u krivine, ja na autoputu vozim 60km/h, pa ti skontaj... :D Inače to je brzina koju ne smijem preći. A najbolji fazon u autu ima nešto što te upozori ako prekoračiš brzinu. Ih, reko to meni neće trebati. Ako ima nešto da me upozori kad idem presporo... :wink:
nemoj voziti 60 na autoputu...kaznice te zbog prespore voznje.srecan put i od mene...za forum ne beri brigu...ja cu se postarati za red i mir :twisted:
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by saša-ex »

Uh, pecenje u Jablanci...Ne znam da li imate neke stvari iz detinstva koje cete uvek pamtiti, za mene je jedna od takvih stvari i miris jagnjetine koji sam tamo osetio, svake godine nas je put do Dalmacije vodio preko Jablanice, pauza je obavezno bila u jednoj kafani, mozda je bas bio taj Maksumic, evo i sad mogu da se setim mirisa i ukusa....
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sunrise »

Sretan put Sanela i Avdija

Ja sam isto par puta kampirala. bitno je imati mekani lezaj i nesto za komarce. dani ce vam biti dugi,jako rano cete se buditi ali ce ti biti zicer,bas zicer

zelim Vam da se lijepo provedete
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by raskorak »

Obzirom da na ispovestima vlada usijanje i bes, malo ću se prešaltovati ovde. Evo, i ja vam želim prijatan odmor :D
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
Post Reply