Hermiona

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

natasa
Posts: 22
Joined: Sun Dec 10, 2006 1:40 am

Post by natasa »

molim vas moze li neko da mi kaze ime nekog trajnijeg blokatora posto zivim u maloj sredini u kojoj je strasno tesko doci do toga i moze li neko da mi kaze sta i koliko je efikasan lorezepan HVALA
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Dragi moji, zelim pre svega svima da vam cestitam Bozicne i novogodisnje praznike i pozelim vam puno zdravlja, srece i ljubavi u 2007. godini.
Ne javljam se i ne pisem jer je sve ok, implant super sljaka (moj dragi pije usput i antidepresive i lekove koji mu regulisu raspolozenje koje ponekad malo oscilira, ali nije nista strasno, i "zdravima" se to desava).
Da kucnem u drvo, sve je na svom mestu, na poslu, u nasem odnosu, izlazimo, kuca nam je puna ljudi svaki dan (naravno str8 ljudi), imamo i love, ma sve se nekako sredilo. Za 15ak dana kada istekne ovaj odmah ugradjujemo novi implant (od tri, a ako skupimo pare od 6 meseci).
Ako sve bude islo po planu, uskoro bi trebalo da se odvoji u zaseban stan, pa bi moglo da se desi (ako sve i dalje bude ok) da pocnemo da zivimo zajedno (bez nekih grandioznih planova za buducnost).
Ja vas puno pozdravljam i pratim sve vase price.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

:) super, bas cool, drago mi je
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Cao drustvance!
Evo javljam vam se sa lepim vestima, sve je i dalje super, stavili smo jos jedan implant, ma divota i karsota jedna.
Drzite se, iz dana u dan sve jace verujem da ima leka i spasa od ove posasti.
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

Cao hermiona,
Javljala si se na moj post i na leonin a ja nisam nasla za shodno ni da ti odgovorim bas sam bad, treba me :smt021 ......u svakom slucaju hvala na podrsci.......i tebi i tvom dragom sve najbolje!!! bas mi je drago za implante i za ok situaciju :!: :D
Image
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Post by vjeraufanjeiljubav »

Draga Hermi drago mi je da se uspjesno borite mozes li mi drugom prilikom napisati koliko kosta implantat od 3 ili od 6 mjeseci? By the way sretno Valentinovo
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Implant od 3 meseca je 460, a od 6 meseci oko 700, ne mogu da se setim tacno.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

cega? Eura? skupo cak i za prilike van Srbije ili Hrvatske. Nisam znala da to toliko kosta, wow
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Ma nista nije skupo ako pomaze. To je 100 e mesecno za lek. Koliko se trisi na dop?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

zasto shvacas tako moje pitanje? Nisam imala predodzu o tome koja je cijena implantata. Hvala Bogu da nema cijene i skupoce kad je zdravlje u pitanju
nemam pojma, cini mi se da stalno nekako izvlacis pogresne zakljucke iz mojih postova a meni nije namjera ni zelja s nekim se objasnjavati. Ovo je moj zadnji post na tvojoj temi. Tschüsssssss
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply