moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Mauriko »

Ja nikad nisam pokusao niti mi je padalo na pamet ... A ako cemo realno, nikog licno ne poznajem ko je to uradio... Znam masu ljudi koji su ga ujutru ispljunuli pa se uvece uradili, ali da ga je neko probijao...hmmm... to mi zvuci kao neki mit...
A ako neko hoce da glumi one likove sa "Discovery chanel" , razotkrivace mitova ... moze slobodno da se prijavi :-D Ja sigurno necu, jel ima dobrovoljaca ??? :-D
Who dares, wins !
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by supergenije »

Ima i takvih :)
Ja sam pokusao da ga probijem i to vise puta. Nije mi uspelo!
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Mauriko »

Cuti brate, ziv si i nemoj vise pokusavati... mozes dumres (a i nije kinta za bacanje :D )
Who dares, wins !
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by 7474 »

negde sam pročitao "recept" za probijanje..
glasi otprilike ovako, uzeti i popiti 10 (DESET!!!!!) trodona od 50mg i zatim od grama dopa, odvajati manje količine i unositi ih u organizam na način na koji ste ga uzimali do tada..
itd itd itd

već kod prve stavke sam se, blago rečeno iznenadio!!! deset trodona!!! ja ih recimo (do uzimanja po nalogu psihijatra) nisam uzeo više od triput u životu. a tada, kada sam ga uzimao u terapijske svrhe, zgutao sam ih istog dana kada i dop. i to svega oko pola grama dopa na 5-6 tronja. efekat je, malo je reći UZNEMIRUJUĆ!!!!
al to je zaista blago rečeno.


i sad, kada pomislim da je medju trodonom, dopom još i BLOK u pitanju, onda mislim da je smrt ili makar blaga koma, sasvim prihvatljivo rešenje.. rešenje da te jednom za svagda odvrati od dopa (ili u nameri daljnjeg uzimanja spreči smrću). stvarno ne kenjam. kombinacija ove tri supstance je zaista iza svake namere da se iz ovog ili onog razloga uradiš nekim od opijata.. ovo je kao da iz zajebancije ili zadovoljstva, uradiš anestetikom nekim ili nečim na taj fazon..
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by YugoS »

Drug moj,
nemoj se zamarati raznim rjesenjima i kombinacijama koje su ne zdrave i veoma opasne!

Vec sam ti negdje pisao,ili se drogiraj sa sto manje rizika ili se ozbiljno pozabavi problemom.
I da,blokatorom neces rijesiti svoj problem 100% !
narkoman sam al' najlepsi.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by oxo »

YugoS wrote:ili se drogiraj sa sto manje rizika ili se ozbiljno pozabavi problemom.!
amin
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by cokapeace »

Znala sam ja jednog koji je Alkoholom pokusao da probije blok...tu noc sam ga videla sa flasom viskija,a sutra sam mu otisla na sahranu..nasli ga mrtvog na stepenistu od zgrade..mislim da samo po sebi to sve govori...

Batalite te blokatore,ako niste sami sa sobom resili sta hocete od svog zivota,i ne igrajte se sa njim jer vam isti moze oduzeti,a iz groba se niko nije vratio~da pokusa ponovo...pozzz
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Mauriko »

Mozda je probijao blokator za alkohol, jao zaboravio sam kako se zove ... Ja sam imao jednu nezgodu sa njim, nisam ni znao da pijem blokator za alkohol (ustvari to nije pravi blokator, nije da od njega ne mozes da se napijes nego on apsorbuje alkohol iz jetre i onda to sve odjednom grune u mozak, tako mi je objasnio kasnije doktor - to ustvari sluzi da ni slucajno ne popijes nista jer koma nastaje posle 2-3 piva), pisao sam vec o ovome na mojom ispovesti, a rekli su mi u klinici da ne smem piti alkohol ali nisu rekli zbog cega, ja sam kontao da nebi trebao zbog samog lecenja itd. i da mi ne moze skoditi jedno pivo, a bio sam na moru, i tako popijem ja pivo i haos... Prvi su mi natekle oci, zacrvenele se kao nikad, onda je krenula jeza i strasan bol u glavi... Ja sam mislio da cu da riknem, svega mi, dovukao sam se nekako do sobe i legao na krevet, probudio sam se posle sat vremena i kao da se nista nije desilo, posle kad sam dosao u Bg, doktor mi je rekao da sam popio jos 2 komada upao bi u komu a mozda se vise nikad nebi probudio iz nje... A sta i da je dosla hitna, ja na moru u Grckoj, niko od mojih ne zna o cemu je rec ... nebi znali ni kako da mi pomognu... Ali sigurno mi se ovo nebi desilo da sam znao posledice, jebe mi se za jedno pivo, i kad sam pre 4 meseca promenio kliniku odmah su mi ukinuli taj blokator...
Who dares, wins !
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by supergenije »

Mislim da se zove esperal, taj blokator za alokohol. U pravu si mnogo je zajebaniji tj opasniji od naloreksa.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Mauriko »

supergenije wrote:Mislim da se zove esperal, taj blokator za alokohol. U pravu si mnogo je zajebaniji tj opasniji od naloreksa.
E jeste, esperal 500mg ...
Who dares, wins !
Post Reply