Tramadol !

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Tramadol !

Post by oxo »

ko da ce neko da cita sve ovo sto je napisao
dragance72

Re: Tramadol !

Post by dragance72 »

Većina ljudi i ne čita zaista, duge postove. Tako da mislim da nema neke preterane opasnosti. Ali ko hoće da probudi "opijatsku zver" naći će milion izgovora. Mislim da ne utiču tekstovi na to presudno. Mada, ko zna? uh što palim na guranje uopšte u prvom čitanju nisam ni primetio da sam "budala" koja čita voyagerove tekstove :lol:
Last edited by dragance72 on Mon Aug 16, 2010 12:06 pm, edited 1 time in total.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Tramadol !

Post by anfakabl »

Ja čitam...ponekad na preskok, ali čitam.
Nije mi forma bitnija od sadržaja, ali uglavnom ne čitam ni kratke postove sa greškama pravopisnim, gramatičkim...to me iscrpi i isfurava.
all that I want is to play
dragance72

Re: Tramadol !

Post by dragance72 »

jeste a toga ima prilično. Izgleda da je naš, "balkanski" (srpski, hrvatski..)jezik komplikovan za učenje i da se nikada do kraja ne nauči :D .Ali ima mnogo i onih koji se ni malo ne trude da ga nauče ili douče.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Tramadol !

Post by Param-parcad »

ako je to neka opaska na moj racun,cisto da naglasim da mi se jebe za pravopis.ne zato sto ne znam gde koje slovo da naglasim kao veliko,vec zato sto me mrzi da pritiskam"shift".a i ovako sam dobio na stilu koji je prepoznatljiv :)
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Tramadol !

Post by Boban »

dragance72 wrote:jeste a toga ima prilično. Izgleda da je naš, "balkanski" (srpski, hrvatski..)jezik komplikovan za učenje i da se nikada do kraja ne nauči :D .Ali ima mnogo i onih koji se ni malo ne trude da ga nauče ili douče.
Mislim da ljudi ovde imaju vecih problema od ucenja pravopisa.Nije ovo sajt "udruzenja pisaca Matice srpske".Ovde su ljudi bili na ulici ne u skoli.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Tramadol !

Post by Param-parcad »

BOBAN wrote:
Mislim da ljudi ovde imaju vecih problema od ucenja pravopisa.Nije ovo sajt "udruzenja pisaca Matice srpske".Ovde su ljudi bili na ulici ne u skoli.
upravo tako lole...izgleda da ovde imamo posla sa lektorima.
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: Tramadol !

Post by darla »

pa ne bi im trebao biti problem staviti tocku, enter..vidis da ljudi ne citaju, odakle im koncentracija, a i zivci..
mozda bi i dobili korisniji savjet od nekog da se samo malo potrude olaksati ljudima koji to citaju i od kojih traze pomoc/podrsku..
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Tramadol !

Post by anfakabl »

Čini mi se da nam je kolektivno veomaaaa dosadno :smt099
Bobane, ima ovde i školovanih u školi narkomana 8)
Paramparčad, zašto ti UVEK misliš da TI uvek NEGDE grešiš? Opusti se malo.
Niko bre ne lektoriše, mislila sam na mučenje prilikom čitanja postova tipa tina26.
I htela sam pohvaliti Voyagerov stil marljivog učenika.
Ne zachatavajte više temu!
:-D
all that I want is to play
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Tramadol !

Post by 7474 »

sanela wrote:
Karlo wrote: ,uzmi jedan dan tramal drugi dan uzmi sub, treći dan nemoj ništa rekreirajte se ljudi ako niste toliko zaluđeni drogiranjem.
genijalan komentar!
sve sam sigurnija da bismo trebali uvesti neke nagrade za ovakve komentare... :D

potpuno se slažem!!!!
hajde da se otvori tema CRNI BISERI i da tu, bez neke želje da ismevamo ljude koji su takve i slične stvari postovali, nego da ismevamo način na koji komani razmišljaju kada im droga nameće način razmišljanja.
padaju mi neki, slični meni, ljudi na pamet, koji jednostavno nisu spremni da prihvate činjenicu da su navučeni.. smatram da bi jedna tema, na kojoj bi vrcale izjave različitih ljudi koji nisu svesni svog problema, pomogla da se ljudi brže saberu.

meni je trebalo tri meseca i dva nicka na ovom forumu, da bih skontao jednu jedinu stvar.

tako da, Ona koja ovde može sve, neka nadje načina i mesta za ovakvu temu. pogotovo ako se slože i podrže predlog, poštovani forumaši.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Post Reply