Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by sanela »

Eh, svi se opustite malo....
@adicted... vidim nova si na forumu i za početak ti želim dobrodošlicu... dalje, tvoj avatar nije u skladu s pravilima foruma, pa te molim da ga promijeniš - znači nikakve slike droga ili situacija koje favorizuju drogiranje.

I molim te da se suzdržiš dijagnosticiranja i davanja savjeta o terapiji, jer će ubuduće takvi postovi biti brisani. I još nešto, ako želiš duži boravak na ovom forumu, preporučujem ti da se drugima obraćaš na način na koji želiš da se i oni tebi obraćaju. Ovo jeste forum i svi imaju pravo na svoje mišljenje, ali da je ono izneseno na prikladan način, bez vrijeđanja.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by sanela »

paramparcad wrote:koliko tebe covek puta mora da banuje bolesna modesty da bi prestala srati na forumu.i sta koga boli k. kako si ti dozivljavala zikru pa se istom i hvalis?ja imam i drugo objasnjenje zasto su ljudi bezali od tebe na dva metra al` ajde...neka ti bude.
Kontroliši se da te ne bih banovala...
User avatar
addicted
Posts: 19
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:15 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by addicted »

sanela wrote:Eh, svi se opustite malo....
@adicted... vidim nova si na forumu i za početak ti želim dobrodošlicu... dalje, tvoj avatar nije u skladu s pravilima foruma, pa te molim da ga promijeniš - znači nikakve slike droga ili situacija koje favorizuju drogiranje.

I molim te da se suzdržiš dijagnosticiranja i davanja savjeta o terapiji, jer će ubuduće takvi postovi biti brisani. I još nešto, ako želiš duži boravak na ovom forumu, preporučujem ti da se drugima obraćaš na način na koji želiš da se i oni tebi obraćaju. Ovo jeste forum i svi imaju pravo na svoje mišljenje, ali da je ono izneseno na prikladan način, bez vrijeđanja.

gdje sam ja to nekog izvrjeđala? ja se smo nisam složila sa većinom ovdje i odmah su me svi počeli prozivat,..to što sam ja pisala, je moje mišljenje a ne vrijeđanje.....pozz..i eto, nema avatara vise..nacu neki prikladniji
look on the bright side is suicide...Kurt C.and Junk is not a kick. The point of junk is not to get a kick. The point of junk is that you must have it.”
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by sanela »

addicted wrote: gdje sam ja to nekog izvrjeđala? ja se smo nisam složila sa većinom ovdje i odmah su me svi počeli prozivat,..to što sam ja pisala, je moje mišljenje a ne vrijeđanje.....pozz..i eto, nema avatara vise..nacu neki prikladniji
Super za avatar...
Nisi nikog vrijeđala, ali sam rekla za ubuduće...
User avatar
addicted
Posts: 19
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:15 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by addicted »

oke
look on the bright side is suicide...Kurt C.and Junk is not a kick. The point of junk is not to get a kick. The point of junk is that you must have it.”
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

JaJaaaa ??
Gde si druže moj, kako ide život bez narkomanije ?? :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Zivot bez narkomanije, nikako.
Mislim da je dovla pravilno procjenio..

Ljudi, idem u komunu. Opet skidanje od sutra. I komuna.
Zamolio bih vas da mi pomognete pri odabiru koja.

Ovako, da nema religije u njoj uopste, da je do 500 eura, i da prihvataju terapiju koju mi moj psihijatar postavi.

Imal iko sugestiju ?
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by AnAna_mo »

Kakva bolan terapija u komuni, jesi se udario u glavu?
Potpis.
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

pardon, do 500 maraka.

anana, meni je dijagnosticirana anksioznost i depresija.

komuna ce me izljeciti i od nje bez antidepresiva ?
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Pogledah ovu komunu kod banjaluke,

Viktorija.

Da li mi iko moze malo objasniti o tom programu covjek.

Iskreno, najteze mi pada godina - dvije bez seksa.

Ovaj, imal kakva komuna bazirana na seksualnoj rehabilitaciji ? :P
Post Reply