moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Post by maja2002 »

Ja sam sigurna da ce sve biti ok,samo napred!
natasa
Posts: 22
Joined: Sun Dec 10, 2006 1:40 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by natasa »

moj decko pije naloreks nekih 10 mjeseci,i posto je srahovito skup od svake kutije zadnju tablu pije po pola tablete da bi malo oduzili sa njima a i skupili novac za novu kutiju,pa me interesuje nakon koliko vremena je preporucljivo poceti piti pola tablete i ima li neko pravilo koliko se ustvari vremena mora piti naloreks ili je to jednostavno stvr potrebe i spremnosti samog ovisnika da nastavi sam dalje. HVALA
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by saša-ex »

Samo lekar kod koga se tvoj decko leci moze da napravi procenu kada treba prestati sa uzimanjem blokatora. Na zalost, mi narkomani smo najpametniji i cesto ljudi uzimaju blokatore na svoju ruku, bez ikakve konsultacije sa lekarom. To je naravno pogresno, jer samo neuzimanje droge ne leci...I 10 meseci je kratko vreme, kada je u pitanju apstinencija...A koliko kosta mesecna terapija blokatorima?
SAMO CEO ŽIVOT...
josJednaSestra
Posts: 29
Joined: Sat Oct 06, 2007 5:48 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by josJednaSestra »

Sasa, 2002-e je kutija Nalorex-a za 4 nedelje kostala 80 eura.
exerspid
Posts: 4
Joined: Wed Dec 19, 2007 9:13 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by exerspid »

e natasa, moze po pola slobodno, ja sutra pocinjem uzimam nalorex, i lekar mi je rekao da mi je po pola tablete sasvim dovoljno, da bi mi jedna bila i previshe
User avatar
xyx
Posts: 41
Joined: Tue Sep 18, 2007 12:07 am
Location: BGD

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by xyx »

implant se moze probiti, chak i izvaditi... moj ortak je to upravo uradio i to viljushkom (odvratno ali realno)... takodje chuo sam da postoje neke "cake" sa nekim tabletama koje se mogu iskoristiti za ponishtavanje dejstva implanta...

shto se tiche te klinike u zemunu, prevara nad prevarama, znam par osoba koje su odmah po izlasku sa klinike uzeli dop i nishta im se loshe nije desilo... idu na klasichnu foru ubedjivanja da ako uzmesh - umiresh, tako da sam poverujesh u to... ali uvek se nadju budale koje ce i pored toga probati i samim tim su dokazali prevaru...
moj drug je upravo to uradio, daqo je 6,5 hiljada evra i kad je izvalio da moze da se drogira ponovo bez problema, pozvao ih telefonom i rekao da je uzeo dop, oni mu kao nisu verovali, a onda je doshao na ideju da ode kod njih sa gramom dopa i povuche sve pred njima... to je i uradio... naravno, nisu hteli da mu vrate pare, vec su ga "chastili" ili "oduzili se" ugradnjom implanta od godinu dana ili 4 kom od po 3 meseca ne znam tachno i tu se pricha zatashkala...
ja lichno bi im jebo mater (izvinjavam se na izrazu) da se meni to desilo...
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by maxlo »

moj ortak je to upravo uradio i to viljushkom (odvratno ali realno)...
Trebao je da uzme istu i nabije sebi u oko....poz. :wink:
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by adam* »

Ma ja verujem ladno da su ga ispalili breeee..........natrpali mu neko njesra u telo i nabedili ga da je to implant i da ce da rikne ako uzme dop-naravno nisu sanjali da ce se naci neka budala koja ce i posle te price uzeti dop-eeeeeeeeeee tu su pukli moroni......he he...........kraj je to da je njih 3-4 podelilo tu kintu i caooooooo...........a ko zna koliko puta se to uradili.........a jojjjjjjjjjjjjjj Srbijooo rupo odvratna............ko me rodi ovde jebo' mamuuuuuuu!!!! :finga: :finga: :butthead: :butthead: :vom: :vom: :roll:
cucla cucla cuclica
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by rajouno »

nisam citala od pocetka,ali mi je paznju privukao naslov...iz razloga zato sto sam ja bila ta(pametna)-kojoj su proslod dr.u bg na silu ugradila impant kod dr .ramaha-na 3 mjeseca..ail,ostalo je u meni ono..'jos jedan put'..iako su oni vec zakazali drugi,odmah chim taj istekne..ali ja debil,uz par savjeta prijatelja narkomana..brojala sam dane do njegovog isticanja,(lazem,bio je implant na 2 mj)..i znam da se pri isticanju moze probiti...dosao je kraj januara,ja para nikad vise u ziwotu-je su me odmah zaposlli..smisli kako cu sepuci taj dan,a narednih 5 cu se cistiti ,do drugog implanta!eej,mozak!i dodje taj dan,ne mogu da vam opisem stanje mog organizma i psihe ...tornado,turbulencije...ali ipak odlucim.taj put i gotovo!tko je i bilo,od tada nikad wise,majko mila..narucim 3-4 gr,za swki slucaj da neuspijem da ga probijem ..wec od 2 linije nisam znala gdje sam ,ali ja sam nastavila da tucem,i tucem..posle 2 mjeseca cistoce-j se puknem skoro 5-com...zamalo sam umrla,a tek ono sto je ulslijedilo..uhh..napisacu,cisto zbog toga da pomognem onima,kjojima padne na pamet ta suluda ideja-moji su posumnjeli,naravno nisam sjela otici kuci..strah me bilo..dosla sam swa haj..izostavicu dio,da se moja majka u medjuwremenu dok sam se ja komirala do 4 popodne cula a dr.koji joj je rekao da mi odmah trazi urin..a tek budjene ljudi,eeejtakvu zikru u zwotu nisam mogla d osjetim i doziwim...bolowi,ledja,noge..glawa u sto komada...a prva pomisao-eej,sta sam to uradila!!!narednh 4 dana sam imala zikru,doduse ne tako jaku,ali neprijatnu ...LJUDI NE POKUSAVAJTE TO I U LUDILU!!! JA SAM CISTA GODINU DANA,A DA NISAM BACILA TA DWA MJESECA -BILO BI GOD I 2MJ..
ali bitno je keep fighting,ja sam zamalo izgubila zivot-prvo to vece zbog dopa,drugo-sto me je majka pistoljem prikovala uz zid,zamalo me roknula....pa ,wi widite..
,STO JE NAJAPSURDNIJE OD SWEGA-NEMA SRETNIJE OSOBE OD MENE TRENUTO..STO SE TICE NEKIH OVOZEMALJSKIH ZADOVOLJSTAVA...WOLIM WAS I CUWAJTE SE!KISS!BEBA! :D
PER ASPERA AD ASTRA...
spanac
Posts: 2
Joined: Tue Dec 08, 2009 9:59 pm

Re:

Post by spanac »

maja2002 wrote:ugradjen mu je implant od 3meseca(prva dva su bila na 2 meseca),a sto se tice simptoma,oci su mu otecene,zapravo cela faca,ima posebnu intonaciju kada govori(isto kada se radio),ne gleda u oci kada razgovara samnom,zadrzava se u kupatilu po sat vremena(kao nekada),moralise,opet saosecajnost sa svima, ma sve isto kao nekada.
Ponovo ne spava citave noci,itd.
Razmisljamo o tome da ga odvedemo u neku rusku kliniku u Zemunu, dr.Vorobjov,pa mi javite ako ste culi nesto o njima.
Pozdrav
pozdrav svima i ja vam se pridruzujem :D Moram vam priznati da sam se malo razocarao kada sam video kako komentarisete pomenutu kliniku :( Ja sam se lecio na njoj,cist sam tek mesec dana i nisam imao neke vece zelje za dopom.Ugradnja implanta+detox+nedelju dana klinike me je kostalo 1400 e
Post Reply