KAFEĐIJE BR.3

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

-------

Post by kika »

Pozdrav svima jutros sam jedva ustala-juče sam moral da čuvam djecu od brata-3 komada zamislite kako mi je bilo a ja 5 dan čista imala sam takve bolove u donjem dijelu ledja i bila nikakva...uzela sam 3 trodona i zapalila džoint-tako da mi je lakše bilo da prebrodim stanje u kakvom sam bila..možete me zamislit troje manito djece i ja s glupavim osmjehom na lice :-D -baš ovakav hehehe

Draga Luna baš mi je drago što si nabavila noni-al da ti kažem iz ličnog iskustva da noni ne djeluje odmah znači posle redovne upotrebe svaki dan 2x po 30ml ujutro i uveče-da ti ne bi dužila ja sam dala adresu sajta na koju možeš da pročitaš odakle potiče noni, njegova dejstva, kako ga piti u koje se sve svrhe koristi i.td http://www.noniplus.com.
Nadam se da će ti biti od pomoći :wink:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Evo i mene nakon nekoliko dana :) Vidi, svašta se ovdje novog dešavalo, pa ne mogu sve upratiti. Prvo, drugu Omaru veeeeeliku Č E S T I T K U :!: SVAKA ČAST MAJSTORE :) :smt023 :smt038

Za ostale - Lunu, Kiku, Ramonu, NS, Katarinu, Anamariju, Vladu M. itd., pozdrav iz Sarajeva :smt006

Ja sam bila četiri dana u Mostaru, polu poslovno, polu privatno. Fino sam se odmorila, malo sunčala kraj Neretve, navečer išla na Mostar Blues Fest i uživala...

Ovo je samo kratko javljanje, jer sam morala Omaru čestitati :) Sad odoh spavati, pa se čujemo sutra.

Sanela
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Hvala SANELA CMOK , hvala svima koji su bili uz mene tih dana a Kikić i Ramona su bile sa mnom vjerovali ili ne ali to je tako.Inace evo me digo se otiso sam na terapiju i evo sad sam razgovarao sa mojim doktorom i ako bog da za heftu ili dvije idem na spuštanje ,joojjj kako li će to biti :roll: ,pojma nemam vjerujte ,malo me hastra a malo ono znate ne znam kako cu se pomašati.Katarina oko moje kako si mi jesil OK, svima velika pusa i love sve vashehehe.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

~~:smt082~~~~:smt060~~~:wink:~~~:smt044~~~~:shock:~~~:)~~~~~:D~~:smt044~~~~
Helou i pusa svima - ajme ljudi što je toplo moree-ee !!!
Čujemo se - i dođite pa ćemo se i vidit valjda - za okruglim stolom?
Ja znam 'ko će sigurno doći na moreee juhuuuu
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Divno,divno Ramona fino se ti provodiš a i ja bi trebo doć oko 5-6 avgusta .Oooo,oooo malo cemo da se kupamo,,hocemo ooooo malo cemo da se suncamo.Hhehhehe inace sta ima,kako ste vidim nema vas ,imate neke poslove i poslice i to je fino samo nek se dira sta.Odoh ja, piti ovu crnu kahvu.Vozdricaaa
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Heheh - ja se pripala da danas ništa od plaže (jutros je šikilo) - ali sad - ševi ne šiki - dapače - još je jače ugrijalo jer je počistilo zrak od prašine i tako to - i sad pečeee li pečeee - juhuuu ...

Živilo lito i litnje radosti 8) :

- skakanje na glavu
- okrićanje za mokrim frajerima
- smijanje mokrim debelim babama Njemicama-jebicama
- živilo istjerivanje (ne :twisted:a nego) pijeska, iz najčudnijih mjesta na tijelu
- pljackanje ledenom vodom
- mazanje kremom iz frižidera
- živile plastične šlape za more (one što Česi nose priko čarapa)
- čaše s više leda nego cuge
- ledene voćne salate (s medom, vanilijom i rumom)
- živili mi sladoledi, luft-madraci i peraje
- živili macchiato i Cockta s puno leda i limuna u kafiću na plaži posli kupanja
- živile ledene limenke Zlatoroga uz glasnu muziku u hladovini balkona posli kupanja i tuša i ledene kreme
- živile tople, mirisne i uzbudljive litnje noći i brije na otvorenom i brodovima ...

... i za kraj (i ovog posta i svake moje večeri/noći), živila, dakako, jedina i nenadjebiva, ona koju obično jedem u zoru: Jogobella :shock: jeeee !!!
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

ZIVILE !! :smt023
M. Sarkic
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Živilooooooo,živioooooo.žifilooooooo
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Njami njami....
jos malo pa cu i ja tako, hehhehee...

Ljudi skidam gips za dva danaaaaa!!!!!!! JEhej, pa na moooreee........

:-D :-D
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ljudi sta se desava sa vama, nigdje nikog, niko nista ne prica .Ima slike nema tona.Pa šta vam je, gdje ste, na more jel de kupate se i boli vas briga a kad se vratite onda joj gdje ste,sta radite NS nije odgovorila ima 100 ciganskih godina, KIKE nema svakako ,Jedino moje keka Ramona I Ana a gdje je LUNA ni nje nema cekam da mi odgovori na moj post, aliii jookkk.Bas sam ljut,bas sam ljut ,znam da budem jako grub kad neko stane mi na put, bas sam ljut.....Dino Dvornik legenda. :-D
Izgleda da meni ne gine da ja opet sam sa sobom pricam jel de :x
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
Locked