Noni juice

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Alsa
Posts: 45
Joined: Sun Apr 09, 2006 5:24 pm
Location: Blizu

Post by Alsa »

Noni :)
Nisam dugo bila kod doktora a sad mi krivo sto nisam izvadila krv i pregledala se prije uzimanja Nonija. Ne volim ic doktorima :(
Ako vec imas nekog da ti posalje ja ti savjetujem da uzmes kapsule posto stvarno smrdi uzas. Ja sam eto s tim metadonom se povlacila mjesecima. manje doze al ipak sam podobro osjetila sta je ta kriza kad ne uzmes metadon. Danas me je malo ufatio onaj umor i bolovi po ledjima i teske noge. I sestra je imala iste simptome. Pusili smo travu juce pa je mozda to "dozvalo" ovakvo stanje. Ne znam al Noni sa svoje strane "radi" nesto. Osjetim ga u organizmu,osjetim da radi nesto. Nekakvu energiju osjecas u tjelu, dobro sam raspolozena (mozda i sto je proljece ne znam), probava... :oops: cesto idem u WC :oops: osjecam se jacom. Ne znam dal ja to sve umisljam i dal' splet dogadjaja uticu na ovo moje stanje duha jer vec oko tri sedmice ne uzimam nista pa dolazim sebi a i bilo je tu jos nekih stvari koje su se poklopile pa je sve nekako krenulo nabolje. Necu ni da se upitam. Znam da ujutro kad ustanem prvo fatam za flasu, uzmem svoje dvije kasike i znam da u organizam unosim sve one sastojke koji su navedeni i da mi se time sve celije u tjelu obnavljaju, mozak sto je najbitnije. Vidit cemo kakva cu bit za tri mjeseca. Pise da je dobro i za jetru i ja i sestra se rastuzismo neki dan sto nismo znali za Noni prije 8-9 godina kad mi je majka bila bolesna i na kraju umrla od ciroze jetre. Nikad nije kap alkohola unjela u usta, nikad pusila samo cajeve ljekovite pila.
Probaj ih ako vec imas priliku, ne moze bit lose a moze ti i pomoc pa ces bit i ziva reklama za Noni. Ima pare da dignes :)
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Alsa, ni slučajno kapsule! Najzad sam došla do pravih informacija iz prve ruke! Original je samo taj sok, koji ima užasan ukus ali zato i radi. I ostali proizvodi pomažu, nisu štatni, naravno, ali je taj sok jedini pravi, sa najvećim procentom nonija! Evo vam adrese do koje sam došla sa najboljom prezentacijom nonija!
http://minix.ws/
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Počela sam da pijem noni pre dva dana i mogu vam reći da sam ODMAH osetila efekat! Prvi put kad sam ga popila, osetila sam ukus u grlu, razlila mi se neka toplota po telu i zaspala sam. Sinoć sam prvi put posle nekoliko godina legla u krevet na vreme i prespavala celu noć, a da se ne budim!
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

katarinadimedici wrote:Počela sam da pijem noni pre dva dana i mogu vam reći da sam ODMAH osetila efekat! Prvi put kad sam ga popila, osetila sam ukus u grlu, razlila mi se neka toplota po telu i zaspala sam. Sinoć sam prvi put posle nekoliko godina legla u krevet na vreme i prespavala celu noć, a da se ne budim!
Ja sam isto bolje spavala kada sam uzimala noni...a patim od nesanice puno prije
nego sam pocela s drogama...Noni rulez! :D
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ljudi, ovo je pravo čudo! Hajde da je prvi dan bilo slučajno, ali evo i drugu noć spavam normalno i to prvi put posle deset godina. Nikada do sada nisam prespavala noć bez ustajanja, čak i ako bih uspela da odspavam! Hvala Luni, što nas je upoznala sa nonijem!
Tia, zašto si prestala da ga piješ? Njega treba piti stalno!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Kate, citam te sta pises i meni to uopce nije cudno jer sam se odavno uvjerila sta je Noni i sta sve radi noi. Mama mi je ranije prodavala sok pa sam kroz nju cula dovoljno i upoznala puno ljudi i njihova pozitivna iskustva.
Nego, nabaviti cu ga i ja, nije da ga ne zelim nego mi je trenutno malo frka sa lovom. Trebam se nekako iscupati iz svega i doci do normale a ko za maler prosli tjedan tj. ovaj mi nije bas radio ducan. Imala sam probleme za telefonima i kompjuterima pa sam svaki dan zivkala tehnicare da mi sredjuju i popravljaju. Ne znam kako cu se ovaj mjesec izvuci :-k
Drago mi je da si zadovoljna. Si odlucila i raditi sa njime?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ja ne mogu da prestanem da se čudim, svake noći ležem normalno i ustajem normalno, puna energije! Odlučila sam raditi sa nonijem, najpre zbog toga da bi što više ljudi saznalo za njega, jer pored mase sličnih proizvoda (mnoge sam i sama probala) ovo zaista radi. Ne računam na neku zaradu, dovoljno bi mi bilo da dobijem svoju flašu džabaka, svidelo mi se sve oko posla. Prvo, izaći ću iz kuće što mi je preko potrebno, a drugo, svidelo mi se što listom svi koji su uključeni u posao, zaista veruju u noni, a i prilično dobro su organizovani!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Kako ono ide spika? Cekovi sa dolarima? Je i kod vas ista spika?
Eto, Noni unio reda u tvoj zivot. Zato ti pises po danu a ja se cudim sto tvoje postove vidim u ovo doba dana a navikla sam da te citam ono sto napises u toku noci. Ste poceli svi da ga pijete, djeca i muz isto? Kazi mi nesto...ja nisam bas primijetila na sebi tada jer sam ga pila u najgoroj kurcini ali navodno je i antidepresivan?
Noni je jedna od rijetkih stvari koja bas sljaka ono sto i kaze
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

@ Kate

Ponovo ga sada pijem. Jedno vrijeme (zna se koje, hm) sam ga zanemarila..
U svakom slucaju, noni je cudesan!

@ Sunrise

Ja ti mogu posvjedociti da Noni ima antidepresivan ucinak. Kada ga pijem nisam lose volje, sve mi se nekak da.
:D
User avatar
KatarinaS
Posts: 85
Joined: Mon Jul 18, 2005 6:52 am

Post by KatarinaS »

E, nemojte me pogresno shvatiti, ali moram da pitam!
Drago mi je cuti da noni nekome puno pomaze, ali me nesto kopka.
Ako je zaista toliko lekovit i potpuno prirodan napitak, pun zdravih sastojaka itd., kako to da domaci (srpski) distributer nema (na sajtu, http://www.nonisrbija.com, gde je SVE objavljeno), niti jednu jedinu preporuku ili sertifikat ili bilo sta slicno, od domacih institucija. Ipak oni to ovde prodaju nasim ljudima.

Mislim, pa i fabrike kisele vode (koja je daleko od leka), na primer, jedva docekaju da se hvale i da podignu prodaju, raznim (regularnim) testiranjima u (regularnim) institucijama tj. sertifikatima i "dokazima" da imaju ili nemaju ovaj i onaj sastojak.
Pored sve te hrpe informacija o noniju, na tom sajtu, ukljucujuci i neke fotokopije americkih "sertifikata" (ko zna...), ni rec nisam nasla o tome da je pice testirano. Ako ne za lekovitost, onda makar da neko kaze, i potpise, da nije stetno, da potpise uradjenu analizu i sve nadjene sastojke.
Da ne dodje do zabune, verujem da je noni biljka korisna itd. Ali nisam sigurna za sadrzaj bas tog pakovanja koji se kod nas reklamira.
A moram priznati i da su me sve te odusevljene reakcije i svedocenja o tome kako ODMAH
"radi" tj. odmah se oseti boljitak, malo zacudile i izazvale sumnju.
Pa ni cisti vitamini, a ako cemo pravo ni jaki antibiotici ne rade u roku od pola sata, a opet lece ozbiljne bolesti.

Meni bi licno jako koristilo da se malo okrepim necim, da dobijem ekstra energiju, osvezim se... narocito sada, kada sam trudna i osecam se ekstremno premoreno (kazu da ovaj period traje samo prva 3-4 meseca).
Inace bih verovatno i ja uzela noni da probam, ali s obzirom na trudnocu, ipak ne mogu a da ne budem ekstra sumnjicava i oprezna.
Iako se na sajtu kaze da ga mogu piti i trudnice, bas mi nije sve jedno sta ce moje dete, jos u stomaku, piti. Ako noni tako jako i odmah deluje na nas "matorce", ako uspeva da jako ublazi ili eliminise i one jake simptome krize kod odraslih...kako li se onda fetus od 4-5 meseci oseca? Kako deluje na njega?
A bez sumnje deluje i bez sumnje ulazi u organizam malog stvorenja koje se tek formira.

Bilo bi mi lakse da vidim negde neki sertifikat, ili makar tekst, analizu, nesto...nekog domaceg (ne neophodno srpskog, moze i hr, slo, bh...) legalnog i legitimnog instituta.

Mozda je tako nesto vec i radjeno a ja ne znam?
javite ako znate!
Hvala i sve naj-naj, s nonijem ili bez!
:)
Katarina S. (M.)
Post Reply