unisten zivot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
merima13
Posts: 2
Joined: Tue Jan 15, 2013 1:57 pm

unisten zivot

Post by merima13 »

Dragi prijatelji suosjecam se s vama i jako mi je zao sto prolazite kroz taj pakao...Ja licno nisam dolazila u dodir sa jacim narkoticima ...pusila sam travu neko vrijeme i kada sam se udala i zatrudnila stala sam s tim...ali moj muz-bivsi muz je imao ozbiljnih prolema na pocetku nase veze bio je ovisnik o heroinu i kada je priznao svima u porodici sta koristi tj zatrazi je pomoc odveli su ga na lijecenje...moji dani s njim u to vrijeme su bili grozni ..gledala sam ga u raspadu sistema kada nije mogao da digne ruku ,znoj je izbijao na sve strane,apetit je gubio ruke su se tresle uzas jedan...ja sam ga hranila jer kasiiku nije mogao da drzi...nisam sigurna koju je terapioju koristio samo se sjecam da je bilo metadona ,voltarena ,trazen koliko se mogu sjetiti...otisao je u njemacku bio je mjesec dana kod svog amidje i stanje se izuzetno popravilo...bio je totalno druga osoba i izgledom i ponasanjem..no medjutim poslje sam saznala da koristi tramale ...izlazio je sa svojim standardnim drustvom koji su to isto pili skupljali bi se po kaficama ...ujutru prvo sto bi obavi otisao bi da kupi tramale i tek onda bi dan pocceo...u njegovoj ispovijesti meni rekao mi je dosta stvari ali bi rekao i to da nije vise na tim sranjima i da je sada ok... on je bio citavu tablu neznam koliko su jake i 2 solucije i nikada mu se nista nije desilo...njegovo ponasanje je bilo cudno na dsan naseg vjencanja dosao je mokar kao u goloj vodi da se kupao...oci su bile ogromne kolutao je na sve strane a njegov pogled u momentu je bio ludjacki....ruke su bile mokre nije znao sta prica sve je bilo nepovezano ...poslje 10 dana kada sam ga pitala za neke detalje sa vjencanja nije ih se uopste sjecao...ako bi dosli u konflikt neki uzasno plane psuje vrijedja i nako n 10 minuta kao da nisrtta nije bilo...mobitel je nonj stop mjenjao svaki put sa izgovorom izgubi,upao u vodu,razb io ga itd...a iz mojih saznanja mobitele ja davao kada nije imao novca da kupi tablete ..nije radio nigdje,testovi su mu uplaceni ali nije bio u stanju da ih nauci...cesto bi dolazio trazi bi para od mene ili od svojih roditelja jer ima duzan nekom ali to je uvijek bilo 50,100,30 itd...svoje vrijedne stvari je prodavao ,saznala sam da je i u kockarnici provodio dosta vremena...ja sam zatrudnila i imala sam tesku trudnocu zivot moje bebe je bio ugrozen,u bolnici sam lezala svaki mjesec po 2 x..uzas jedan non stop smo se svadjali nije imao osjecaj da sam ja trudna derali bi se jedno na drugo u bolnicu kada dodje trazi para a ne donese nista svojoj zeni...non stop jee izbivao iz kuce pa i kada sam se porodila ,a ja sam zivjela u nadi da ce dijete to promjeniti da ce sve biti bolje...curica se rodila sa koznim oblejenjem i alergijama na sve moguce bjelancevine ..mlijeko ,riba ,jaja iostalo ...zanemarivao je mene ,dijete non stop je izalzio ...kada bi dosao s polja obavezno bi uletio u wc odvrnuo vodu da tece astro meni nimalo nije bilo jasno ,dok jednom nisam prislonila uho i cula suskanje tj vadjenje tableta iz table...sve sam to trpila do djetetovom 3 mjeseca tada sam i otisla..on nije postao nista bolji uvuko se u jos vece sranje Tramali su mu unistili zivot...zato dragi moji prijatelji ja vam zelim da se izlijecite,oporavite da skupite snage da neidete jos dublje da pomognete sebi i svojim bliznjima jer kolkiko god je vama tesko i njima je vjerujte mi...ljudi koji vas vole pate ...imate jedan zivot zivite ga ..puno srece vam zelim
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: unisten zivot

Post by nenormalan-a-lud »

A tramali su trodoni ??
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: unisten zivot

Post by W.White29 »

obavezno bi uletio u wc odvrnuo vodu da tece astro meni nimalo nije bilo jasno ,dok jednom nisam prislonila uho i cula suskanje tj vadjenje tableta iz table..
Dobro poznat zvuk :lol: Ko da gledam sebe prije,jos i povucem vodu u wc solji samo da sto vise zamaskiram .
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: unisten zivot

Post by ziki »

Jaki su ti trodoni mnogo. Sta god da te boli i koliko god da se lose osecas kad se njih nagutas on te stabilizuje.
Prvo osetis toplinu i kako ti noge postaju lakse, zatim ti ide kroz celo telo do glave i u stomaku pocnu da ti igraju leptirici. I tog trenutka zaboravis na sve probleme, odmah se raspricas sve je super i postajes hiperaktivan, jos ako posle toga popijes i neko pivo samo osetis kako te ono jos jace dize sa svakim gutljajem, to je ona zabranjena kombinacija sa alkoholom. A krize od njega su odvratne, od jakih bolova u kicmi i nogama, malaksalosti, preznojavanja do beskonacne bezvoljnosti.
Meni se smucio kada sam video da jednom mom rodjaku koji umire od raka daju tri puta manju dozu nego sto sam ja gutao iz zadovoljstva, njemu su to davali da mu olaksaju zadnje dane da ga ne boli dok umire. Strasno. Sad mi je muka kad se setim onog gorkog odvratnog ukusa..
...
Post Reply