IN POT WE TRUST

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: IN POT WE TRUST

Post by nenormalan-a-lud »

Koliko postova oko glupe teme,decko ocito zajebava ljude kojima je stvarno potrebna pomoc,da nemas mozda i problem sa grickanjem noktiju,da ti pomognemo nekako :axe:
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

demijan wrote:Vecina koje znam da su ostavili cigarete su jednostavno prestali da pale i posle tako 10.15 dana najnormalnije.
Heroin, Alkohol, dizalice, ljubavnice, hazard i tako to isto tako :D
demijan wrote:Ja nisam palio par godina i to sam ih ostavio u najgorem trenutku dok sam bio u izolaciji,nas cetri svi pale i samo sam jedno jutro stavio cigarete na sto i rekao dosta.I to su me vozili kao zapali ajde gde se foliras i to...
zar izolacija ne daje najbolji rezultat ?
mislim ono ako radi kod opijata, zašto ne bi i kod nikotina koji svakako ima opatijska svojstva.
demijan wrote: Cigarete su vise navika nego neka nenormalna zavisnost.Barem meni.Tada sam prestao i kafu bio da pijem i zamenio ih sa cajevima...
Navika? Prije navlaka :)
Nenormalna zavisnost ne postoji. Postoji fizička kriza, koja se može tretirat lijekovima, psihička za koju nema lijeka osim učenja i ona duhovna.

@MasacreEnElDiscoBar i nenormalan-a-lud, baš lijepo što ste tu.

Nije stvar navike,
već želje za promjenom i
kako ne pasti i opet:)
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by yasujirozu »

ingeniozna tema.
ja pušim (masni kamijondžijski) i alal mi ćufte.
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by boki_ »

ja pushim Davidoff jer je 'Hergestellt an Deutschland", a ja saam inace poznati folks deutscher ako niste mogli vec zakljuciti.
hEIL hEIMAt
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

yasujirozu wrote:ingeniozna tema.
ja pušim (masni kamijondžijski) i alal mi ćufte.
mislim stvarno,
samo ti puši,
šalim se ja :D
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

boki_ wrote:ja pushim Davidoff jer je 'Hergestellt an Deutschland", a ja saam inace poznati folks deutscher ako niste mogli vec zakljuciti.
Marlboro crveni kao u najbolja vremena min. x2 :D
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: Stanuješ li još ili živiš već?

Post by pop@j »

dragi dnebniče, sad znam i odakle im inspirejšen;
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l5aN7sa8pD8[/youtube]
malo da se kurčim tj. nepušim i dalje :D
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: dragi dnebniče

Post by pop@j »

i dalje i dalje...
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by demijan »

narkoman-diler-1328585176-95257.jpg

Evo malo spanac za popaja :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

demijan wrote:
narkoman-diler-1328585176-95257.jpg

Evo malo spanac za popaja :-D
fala, ne treba :D

Image
ledo iz konzerve :)
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
Post Reply