Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apotekama

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by nanii »

Voyager wrote:@check021

Dechko, hajde prestani da me pominjes u svojim postovima u kontekstu "slazem se sa tobom, saradjujem sa vama" i slicno.
Ja se nimalo ne slazem sa tobom niti sa tvojim nacinom razmisljanja, niti sa tvojim stilom nastupa, niti sa tvojim stilom zivota !

Post koji si prethodni put objavio na ovom forumu ti je obrisan jer si u njemu izneo neistine kao sto su ta da ja saradjujem sa tvojim forumom, itd.

Ja nisam vise zavisnik i ne da ne pijem BILO KAKVE lekove koji izazivaju zavisnost, nego sam ostavio i kafu i cigarete i bavim se sportom - nastavio sam od tacke gde sam stao pre 12 godina...i ne postoji bolja droga i bolja euforija od one koju iskusim nakon sto doruckujem, spremim opremu i odem i odshrafim se na terenu na jedno 3 sata, pa dodjem kuci, tusiranje, presvlacenje i da vidish sta je euforija.

I ta euforija me drzi do kraja dana, predivno se naspavam i nijedna droga koju sam uzeo ne moze da se poredi sa time !

Niti cu se ikada vise maltretirati sa pitanjima o supstitutima i slicnim stvarima za koje ionako u Srbiji postoji strucni kadar koji se time bavi...koji od mene DISKRETNO moze dobiti i dobijaju samo savete kada za to postoji potreba - nije me briga i da sutra pocnu da dele Dekstromoramid i Dihidromorfinon u ampulama besplatno po ulicama Beograda zajedno sa sterilnim priborom !

Moj nick nije sinonim za bilo koji drugi nick ovde, a pogotovo ne za tvoj i obratno.

@sanela

Molim vas preduzmite odredjene mere povodom ovog zaista neukusnog nastupa.
Osecao sam se krajnje neprijatno dok sam to citao, vi ste divna osoba i cak je i mene povredilo sve ovo sto vam je u tom postu upuceno - ne samo vama, vec i vasim drzavljanima.

Pozdrav !

V

To Voyo
čestitam od srca.

Bobane potpisujem sve što si napisao
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Param-parcad »

Voyager wrote:
Molim vas preduzmite odredjene mere povodom ovog zaista neukusnog nastupa.
Osecao sam se krajnje neprijatno dok sam to citao, vi ste divna osoba i cak je i mene povredilo sve ovo sto vam je u tom postu upuceno - ne samo vama, vec i vasim drzavljanima.

Pozdrav !

V
:-({|=
Night Butterfly
Posts: 9
Joined: Mon Aug 02, 2010 4:17 am

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Night Butterfly »

Borise,pucas previsoko!
Tvoje kvazi cinjenice cemo prepisati isfrustriranoscu i time da te ovde niko,da se pristojno izrazim,ne shvata ozbiljno.
Ono sto mene vise zanima,gde ti je obraz,covece!Retko pisem,ali pratim ovaj forum i dobro se secam kad si prvi put dosao,pa su se ljudi trudili da ti bar objasne neke stvari,pa drugi put sa svojom(citiram) "alergijom na metadon",i svim ostalim glupostima koje si ovde pravio,uvek si dobio odgovor koji si trazio,nikada nisi bio bezobrazno popljuvan ili prozivan na osnovu nacionalne pripadnosti ili slicno.Ljutio si se sto su ti ljudi rekli da si klinac,a sta si sada?Isti klinac,godinu dana kasnije,koji je uveren da je popio svu pamet sveta pa nam svima otkriva neke nove horizonte.I cak te ni sad niko ne proziva preterano,jer se odavno zna da ludom ne vredi pricati.(pre nego sto se uvredis,ovo je samo poredjenje,ne impliciram na to da si lud,isto kao sto ni ne tvrdim da si mentalno zdrav,ima pametnijih ljudi koji o tome sude.)
I sve to ja,ajde,shvatam.Ali da pljujes Sanelu?Je l' to zbog neke zavisti sto tvoj "forum" nikada nece biti ni za prineti ovom,ili..?Sacuvaj malo stida,evo ja te molim.
I na kraju krajeva,ti u svom srecnom ispunjenom i visokom zivotu,nemas pametnija posla od toga da pljujes ljude po forumima?Mora da ti je prilicno ispunjen zivot onda.
Nista,pozdrav,i spusti se malo na zemlju,ovo vise nije cak ni za smejanje.Jedini kojeg si ocrneo svojim postom si ti sam.

Voyager, svaka cast,ovo je jako lepo procitati!Keep it up.

P.S. Check,sta je ono bese rekla Dickova(ako se ne varam) tvojoj majci?Znas na sta mislim,razmisli o tome..Nije ni ona zena luda.I jos jednom,sa srecom!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Boban »

zeleni wrote:svaka budala ti je danas narkoman...
Jeste u pravu si i svaka budala ima svoje misljenje kao sto ima i dupe pa se ne zna na koju stranu izlazi misljenja a na koju...Pozdrav psihicu :D
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by sanela »

Htjedoh obrisati ovaj check-ov post, ali ipak neću. Prvo mi bi smješno kad pročitah, a poslije mi pravo žao momka... Ti, check, stvarno imaš nekih psihičkih problema, koji nemaju veze s narkomanijom. Ja bih ti preporučila da nađeš dobrog psihijatra i da počneš rješavati svoje probleme umjesto što izmišljaš tuđe.

Ubuduće ako se javiš na ovaj forum bićeš banovan i svi tvoji budući postovi, bez obzira na sadržaj, biće obrisani.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by ivica »

check021 wrote:Došao sam ovde da se :vom: na Vas i vaše postove (odgovore) pune mržnje. Nije ni čudo što se stara yuga raspala!
Ahhhhhh napokon dostojan sugovornik u saboru ! I to hrvatskom (`rvackon) Daj kontakt !!
ignorance is bliss!
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by anfakabl »

sanela, žicaš lovu od britanaca. za drogu jel'? narkomanko :-D
vidim, mali check je nikad gore. jadno dete :(
all that I want is to play
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by demijan »

ivica wrote:
check021 wrote:Došao sam ovde da se :vom: na Vas i vaše postove (odgovore) pune mržnje. Nije ni čudo što se stara yuga raspala!
Ahhhhhh napokon dostojan sugovornik u saboru ! I to hrvatskom (`rvackon) Daj kontakt !!
Obozavam miris napalma ujutro. Mirise na... pobedu
Ivica protiv charlija :-D
Ameri protiv vijetkonga hehehehe
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by preispitivac »

Ovaj je momak baš skrenuo, onaj primer kad je neko do koske lud a izgleda to ne zna...
Jurim rep
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by demijan »

ako nije skrenuo do sada Ivica je tu da ga pogura malo.I svirace mu serenadu kao Neron kada je palio Rim :-D
Inace moram da kazem da se ne slazem sa time da je neron imao ucesca u tome jeste iskoristio to sto je nastala praznina i sto je mogao da gradi sta hoce posle ali ipak...To ni kaliguli nije palo na pamet bilo.A ratovao je sa posejdonom na obali la mansa...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Locked