I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: I poslije njega...ON

Post by Djomlanija »

koji zivot nemoj da zajebavas,zivot posle horsa nije zivot,a ja nisam konj ja sam horseman pola covek pola konj i to onaj mnogo lud konj mustang,pastuv,alfa konj alfa muzjak.Hteo sam te pitati tebe kao poznatog i priznatog poznavaoca droge droge i rock and rolla jel moze caj u gan?[youtube]http://www.youtube.com/results?search_q ... 067373.107[/youtube]
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by yasujirozu »

Djomlanija wrote:jel moze caj u gan?
on trijenutačno lovi tuljane u zambiji, al' odlučno zbori putem telegrafa, kak može:

odma' nek proba stop radujem se unaprijed stop kao i cijeli forum stop
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by Vivaldi82 »

ha ha ha ...pa ti bi i kamilicu i nanu u gan e moj sinko duboko si zaglibio,ha ha
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Param-parcad »

djomla se zajebava,covek je cist skoro dve godine od kojih je doduse proveo dvadeset meseci u zabeli pa,prema tome,nije imao za taj period mnogo mogucnosti za rokanje ali svejedno...dve godine su dve godine.obojica smo cisti i neverovatno jaki i spremni martial artisti ali smo besposleni...ovom prilikom bih apelovao na sasu ex da nas zaposli za intervencije.mi cemo se ubedjivati sa vama narkomanima koji tvrdoglavo odbijate da se skinete...necemo vas mnogo lemati,samo po koja poluga u cilju da se lakse komunicira sa vama...volonterski se javljam da ucinim dobro delo i dovucem vudd-a do neke komune jer je krajnje vreme da se skine i prestane da bude besan na svet koji ga okruzuje...ipak je to izvrnuta svest jednog narkomana sa ogromnim stazom ali ja verujem da je on u sustini dobar covek i da ce se trudom i zalaganjem(ako treba i batinama) izvuci konacno ako nam dopusti da mu pomognemo...razmotri sale ovu ponudu a ti se vudd se spremi polako...i da...nedaj se isprovocirati:)
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by yasujirozu »

22. 04. 2011.
sunrise wrote:ja si cesto uzmem poduze pauze na forumu (sto tebe sigurno veseli) ali kad god opet dodjem ti si taman cist i opet apstiniras turbo dugo i opet treniras i nabijas misice,ponekad jebes ili si ostavljen...jedina razlika sada je da kazes da nemas job a prije si govorio da radis za tatu....
:-D
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

hahahaaa
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Param-parcad »

hahaha,yeah...sve stoji sa tom razlikom da je i djomla u istom filmu a zajedno smo jaci...jebe mi se u sustini za posao,imam dobar auto,imam para dovoljno da izvozam ekstra celo leto(da,da,tata moj lepi mi je sve to obezbedio) ali zelim da budem koristan vasoj zajednici i da pomognem...pogotovu vudd-u koji je zaglibio najvise od svih,vudd,i dalje stoji ponuda i kad tad cu da te izvucem sa planine da te zabijem u komunu tipa"crna reka"...pristalica sam cuvene izreke"batina je iz raj izasla" kada su ekstremi poput tebe u pitanju...a ti yasukurcozu mi se nablajvaj gargije,kada vec vuddu blajvis mogao si i meni,sto da ne?a i vidim da si fasciniran mojim likom i delom,cim pretrazujes ceo forum ne bi li mi,satro,suknuo neku...pozdrav vudd,nemoj se ljutiti na druga koji je nasao pravi put i zeli samo da ti pomogne:)
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by zeleni »

Param-parcad wrote:hahaha,yeah...sve stoji sa tom razlikom da je i djomla u istom filmu a zajedno smo jaci...jebe mi se u sustini za posao,imam dobar auto,imam para dovoljno da izvozam ekstra celo leto(da,da,tata moj lepi mi je sve to obezbedio) ali zelim da budem koristan vasoj zajednici i da pomognem...pogotovu vudd-u koji je zaglibio najvise od svih,vudd,i dalje stoji ponuda i kad tad cu da te izvucem sa planine da te zabijem u komunu tipa"crna reka"...pristalica sam cuvene izreke"batina je iz raj izasla" kada su ekstremi poput tebe u pitanju...a ti yasukurcozu mi se nablajvaj gargije,kada vec vuddu blajvis mogao si i meni,sto da ne?a i vidim da si fasciniran mojim likom i delom,cim pretrazujes ceo forum ne bi li mi,satro,suknuo neku...pozdrav vudd,nemoj se ljutiti na druga koji je nasao pravi put i zeli samo da ti pomogne:)
bedno
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Param-parcad »

sta je tu bedno zeleni?to sto udaram kontru i malo se zajebavam,je l'?hajde da cujem i od tebe neku pametnu,molim te...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by demijan »

Koliko ruznih reci i prozivanja a moze sve lepo da se kaze i bez toga...No batina uvek ima dva kraja i nad popom uvek ima pop tako da treba biti oprezan sa takvim izjavama cak i kada su ekstremi u pitanju.U stvari posebno tada.
Nego bumbara koliko hoces danas ima...Mladi,lepi nabildovani i puni energije koju kanalisu vecinom prema lecenju svojih frustracija a uglavnom uvek imas problem zbog njih.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply