U SRBIJI LECENJE KOSTA NA HILJADE EVRA!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
zevs
Posts: 20
Joined: Mon Sep 19, 2011 2:09 am

U SRBIJI LECENJE KOSTA NA HILJADE EVRA!

Post by zevs »

DA BI VAS SAMO PRIMILI NA NEKU KLINIKU GDE JE UKLJUCENO LECENJE SUBOVIMA I SLICNO TREBA OKO 7 000 EVRA, TO JE TAMO GDE SAM SE JA RASPITIVAO.I TO GODISNJE, SVE TO MOZE NA RATE I IDES NA KONTROLE BLA BLA, DOBIJAS REDOVNO LEKOVE I TO JE TO. AKO NEMAS TOLKE PARE A JA IH NEMAM ONDA MOGU DA GA DUVAM.. KO ME BIO PO USIMA DA SA DJAVOLOM TIKVE SADIM..
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: U SRBIJI LECENJE KOSTA NA HILJADE EVRA!

Post by zeleni »

a sto batice ne odes u drajzerovu? oces odrzavanje ili oces skidanje subom? ovo prvo mislim da imas od skora i u drajz.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: U SRBIJI LECENJE KOSTA NA HILJADE EVRA!

Post by sunrise »

ne znam ali sipada da ima puno bogatih u srbiji
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: U SRBIJI LECENJE KOSTA NA HILJADE EVRA!

Post by sanela »

Zevs, znam da si novi na forumu i da su pun entuzijazma i željan diskusije, ali bih te zamolila da ne započinješ gomilu novih tema. Okej započeo si ove i sad malo stani i uključi se u diskusije.
zevs
Posts: 20
Joined: Mon Sep 19, 2011 2:09 am

Re: U SRBIJI LECENJE KOSTA NA HILJADE EVRA!

Post by zevs »

sanela wrote:Zevs, znam da si novi na forumu i da su pun entuzijazma i željan diskusije, ali bih te zamolila da ne započinješ gomilu novih tema. Okej započeo si ove i sad malo stani i uključi se u diskusije.
Sanela ako ti smeta moje prisustvo na ovom forumu nije nikakav problem. Jedan klik i necu vise da otvorim ni jednu temu. A da se ukljucujem u diskusije koje nemaju nikakve dodirne tacke samnom I da nekog savetujem kolko cega da uzima od lekova nepada mi napamet . A koliko vidim velika vecina o tome diskutuje. Nema problema primi sam k znanju tvoju intervenciju.
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: U SRBIJI LECENJE KOSTA NA HILJADE EVRA!

Post by sanela »

zevs wrote: Sanela ako ti smeta moje prisustvo na ovom forumu nije nikakav problem. Jedan klik i necu vise da otvorim ni jednu temu. A da se ukljucujem u diskusije koje nemaju nikakve dodirne tacke samnom I da nekog savetujem kolko cega da uzima od lekova nepada mi napamet . A koliko vidim velika vecina o tome diskutuje. Nema problema primi sam k znanju tvoju intervenciju.

Zevs, ti meni ne smetaš. Nemam ništa protiv tebe, samo otvaraš temu za temom... Sačekaj malo... ovako mi djeluje kao da spamaš po forumu.
Ljudi diskutuju o onome šta ih zanima, ja na to nemam utjecaj. Možeš i ti diskutovati, samo polako... neće forum pobjeći.
Post Reply