KOJU (MUUU)ZIKU SLUSATE? ;)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ma ja nisam neki veliki fan... ali u svojoj narkomanskoj ilijadi sam jedno vrijeme bio blizak sa nekom ekipom koja se cijela kidala na njih pa mi iz toga perioda ostale neke stvari u sjecanju koje su se i meni svidjele.
recimo ona stvar 'zbunjen i osamucen' mi je dobra a sam taj bare kao pojava mi je smijesan jer gledao sam nekakav snimak koji je moj rodjak iz zg mi slao odozdo na kojemu izmedju ostaloga ima i on kada je isao na koncert gledati ih i tu vidis kako taj bare ucuti u pola pjesme i cuti dugo,dugo,dugo... zaboravio tekst. :D
plus ovako sto je lik kao pojava jer izgleda kao avet.
hajde de, znaci ziv je jos uvijek... cudno jebi ga ali eto nije lose.
i am what i am and what will be will be
User avatar
starkid
Posts: 136
Joined: Fri Sep 02, 2005 2:36 pm

Post by starkid »

aj i ja da kažem.

Dok još nisam bila ovako matora, obišla sam čitavu ex yu i čitavu Evropu uživajući na koncertima mojih hc drugara i njihovih demo bandova... i stvarno sam se dobro provodila.... :)

Još uvek imam ploče, mojih tadašnjih omiljenih bandova... Jingo De Lunch, Biohazard, All, The Mighty Mighty Bosstones, NOFX, Sick Of It All...

Danas od svega toga mogu da poslušam još Jingo De Lunch (nemački band, sviraju neki sweet core, jako simpatično, preporučujem), All i Mighty Mighty Bosstones... Ostalo ako neko hoće, da mu poklonim?! :) :)

Ovih dana slušam uglavnom neka latino sranja, Gotan Project mi je ustvari omiljeni, uglavnom mi se to vrti... i taj "Skroz" je odličan, prvi put sam ih slušala sad za vikend... lepo, nema šta...
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

Ramona wrote:Ajme ljudi!!! Nemojte mi molim vas govoriti da je Cocaine od Claptona, pronaći ću vas i umlatiti sikirom! Cocaine je stvar od starog mačka J.J. Calea (kojega obožavam - imam na CD-u sve što je ikad izdao - blago meni!), kao i puno drugih stvari koje je Clapton od njega uzeo i obradio: After Midnight, They Call Me the Breeze, Pretty Mama itd. Dragi Štrumpfovi!!! Clapton je kleptoman !!!! Hehehehe!!!!
Je,je, JJcale je moj favorit, jedan od rijetkih, hehe i Lou Reed. Drago mi je sto si ga spmenula, isla sam kupit CD od JJ-a pa su me primili u CD-shopu ko kraljicu i saputali..e, ova zna sta je muzika. A meni srce ko kuca. Ajde nesto dobro sto mi je ovisnost donjela:da prepoznajem dobre stvari...
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

Ramona wrote:Evo upravo skinuh Iggy Popa iz 1970 (sa The Stooges), album Fun House - jooj loodilaaa uh
Igi je bio prije dvije godine na Krku, otoku u kvarneru, bio je neki open festival, neki su otkazali, ali Igi je bio, i Duran-Duran, njih nisam ni docekala. Rekoh idem vidjet Igija pa poslije mogu i umrijet. Odlicno izgleda, tj. vec je 20 godina kost i koza ali je furiozan do daske... Kisa je padala, mi smo odoljevali napadima loseg vremena i ostali. Kada je koncert zavrsio, Igi je sjeo na svoj motor i nestao na tri dana, lutao je po obali...jel ga netko sreo? LUUUUUDDDD total.A meni nezaboravni provod.
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Oće ko s menom na Disciplinu Kitchme u Aquarius?????
Koga god pitam me odjebe, oni su meni baš zakon!
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

hehehe,ja ti brate ne bih isla na disciplinu kicme oni meni da plate ulaz! Al hvala na pozivu,lepo se ti provedi!
Image
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

: )

Post by manson »

ja jos volim suicidal tendencies,agnostic front...guano apes,rage against the machine...ali da budem iskren jako tesko dolazim do sve te muzike ,imam samo ponesto recimo od suicidal i od agnostic fronta... :cry:
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Re: : )

Post by M4j4 »

manson wrote:ja jos volim suicidal tendencies,agnostic front...guano apes,rage against the machine...ali da budem iskren jako tesko dolazim do sve te muzike ,imam samo ponesto recimo od suicidal i od agnostic fronta... :cry:
Imam ja na kaseti,ako ti nesto znaci,poslacu ti?
Image
User avatar
KatarinaS
Posts: 85
Joined: Mon Jul 18, 2005 6:52 am

Jupi!

Post by KatarinaS »

Awww... pa, drugari, bas umete da me obradujete!
A bogami i flashbackujete u neka davna vremena...

Palefaced - nemoj me drzati za rec, ja samo MISLIM da je covek ziv tj. nadam se da jeste. Pre nekoliko godina je cak, mislim, imao i neku svirku ovde, s novim bendom (koji, kako cujem, nije ni za sta) (suprise suprise), a zovu se...joj...je@em li ga.. "Goran Bare & the _________"...nesto.
Sori, ne mogu da se setim. Placenici? Moz bit.
I dalje toplo preporucujem i njihov prvi album, koji sam cula krajem 80-tih, totalno je u early-Stooges-meets-MC5-meets-riljanje fazonu.
A ako nisi cuo "Razdor" - vredi potraziti tj. d-loadovati.
Ako ga nadjes, javi kako ti se dopao. Meni je to i dalje jedan od najboljih albuma IKADA objavljenih u SFRJ.

Ne znam sad tacno ko je pomenuo Jingo de Lunch, ali me je u svakom slucaju bas raspilavio. To bi moglo da se stavi pod "Muzika moje mladosti". Je@eno opasan bend, koji i ja jos uvek imam na vinilima (Axe to grind, Pertpetum mobile...), a na koji sam se nevidjeno przila.

O Suicidal Tendencies da i ne govorimo. Antologijski bend.
I antologijski video, jedan od prvih HC videa ikad, verovatno (za "Possessed to skate" i, moj favorit "Institutionalized")
Svaka cast, samo przite dobru `ziku!

K.

P.S.
Manson - ocigledno imas pristup kompu tj. internetu, pa ti je moj savet da odes tj. skines s neta SoulSeek, to je nesto kao Napster (za dz.), i onda mozes da delis i skidas sve moguce muzicke fajlove.
Ima i S.T. i Agnostika i svega...kol`ko volis
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

ej majo hvala!

Post by manson »

hvala ti mnogo bi me to poravilo,a sto se tice skidanja sa neta,ma imam ovaj bezicni i sve je ok ali sam limitiran downloadom i uploadom...oko 3800 Mb i jednog i drugog...e sada imam i e mule i nedavno sam skinuo pirate bay (cini mi se da se tako zove ,ramona mi je pomogla) i odmah sam uzeo da skidam civilizaciju 4 ,a to je bas veelika igrica tako da sada do kraja mjeseca cekam ,da ne prekoracim taj limit...eto ..ali veliko hvala majo tebi a sa tobom se katarina slazem da su ST mozda i najbolji band te vrste na svijetu ...zato mi toliko i nedostaju ...:)
Locked