moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator/ica: sanela

PostPostao/la maja2002 » 28 sept 2007, 08:03

Ja sam sigurna da ce sve biti ok,samo napred!
maja2002

Re: moze li se "probiti" blokator?

PostPostao/la natasa » 29 okt 2007, 00:02

moj decko pije naloreks nekih 10 mjeseci,i posto je srahovito skup od svake kutije zadnju tablu pije po pola tablete da bi malo oduzili sa njima a i skupili novac za novu kutiju,pa me interesuje nakon koliko vremena je preporucljivo poceti piti pola tablete i ima li neko pravilo koliko se ustvari vremena mora piti naloreks ili je to jednostavno stvr potrebe i spremnosti samog ovisnika da nastavi sam dalje. HVALA
natasa

PostPostao/la saša-ex » 29 okt 2007, 06:55

Samo lekar kod koga se tvoj decko leci moze da napravi procenu kada treba prestati sa uzimanjem blokatora. Na zalost, mi narkomani smo najpametniji i cesto ljudi uzimaju blokatore na svoju ruku, bez ikakve konsultacije sa lekarom. To je naravno pogresno, jer samo neuzimanje droge ne leci...I 10 meseci je kratko vreme, kada je u pitanju apstinencija...A koliko kosta mesecna terapija blokatorima?
SAMO CEO ŽIVOT...
saša-ex

PostPostao/la josJednaSestra » 04 nov 2007, 23:54

Sasa, 2002-e je kutija Nalorex-a za 4 nedelje kostala 80 eura.
josJednaSestra

PostPostao/la exerspid » 19 dec 2007, 21:34

e natasa, moze po pola slobodno, ja sutra pocinjem uzimam nalorex, i lekar mi je rekao da mi je po pola tablete sasvim dovoljno, da bi mi jedna bila i previshe
exerspid

PostPostao/la xyx » 21 dec 2007, 04:46

implant se moze probiti, chak i izvaditi... moj ortak je to upravo uradio i to viljushkom (odvratno ali realno)... takodje chuo sam da postoje neke "cake" sa nekim tabletama koje se mogu iskoristiti za ponishtavanje dejstva implanta...

shto se tiche te klinike u zemunu, prevara nad prevarama, znam par osoba koje su odmah po izlasku sa klinike uzeli dop i nishta im se loshe nije desilo... idu na klasichnu foru ubedjivanja da ako uzmesh - umiresh, tako da sam poverujesh u to... ali uvek se nadju budale koje ce i pored toga probati i samim tim su dokazali prevaru...
moj drug je upravo to uradio, daqo je 6,5 hiljada evra i kad je izvalio da moze da se drogira ponovo bez problema, pozvao ih telefonom i rekao da je uzeo dop, oni mu kao nisu verovali, a onda je doshao na ideju da ode kod njih sa gramom dopa i povuche sve pred njima... to je i uradio... naravno, nisu hteli da mu vrate pare, vec su ga "chastili" ili "oduzili se" ugradnjom implanta od godinu dana ili 4 kom od po 3 meseca ne znam tachno i tu se pricha zatashkala...
ja lichno bi im jebo mater (izvinjavam se na izrazu) da se meni to desilo...
xyx

PostPostao/la maxlo » 26 dec 2007, 13:45

moj ortak je to upravo uradio i to viljushkom (odvratno ali realno)...

Trebao je da uzme istu i nabije sebi u oko....poz. :wink:
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
maxlo

PostPostao/la adam* » 26 dec 2007, 19:26

Ma ja verujem ladno da su ga ispalili breeee..........natrpali mu neko njesra u telo i nabedili ga da je to implant i da ce da rikne ako uzme dop-naravno nisu sanjali da ce se naci neka budala koja ce i posle te price uzeti dop-eeeeeeeeeee tu su pukli moroni......he he...........kraj je to da je njih 3-4 podelilo tu kintu i caooooooo...........a ko zna koliko puta se to uradili.........a jojjjjjjjjjjjjjj Srbijooo rupo odvratna............ko me rodi ovde jebo' mamuuuuuuu!!!! :finga: :finga: :butthead: :butthead: :vom: :vom: :roll:
cucla cucla cuclica
adam*

PostPostao/la rajouno » 29 dec 2007, 18:47

nisam citala od pocetka,ali mi je paznju privukao naslov...iz razloga zato sto sam ja bila ta(pametna)-kojoj su proslod dr.u bg na silu ugradila impant kod dr .ramaha-na 3 mjeseca..ail,ostalo je u meni ono..'jos jedan put'..iako su oni vec zakazali drugi,odmah chim taj istekne..ali ja debil,uz par savjeta prijatelja narkomana..brojala sam dane do njegovog isticanja,(lazem,bio je implant na 2 mj)..i znam da se pri isticanju moze probiti...dosao je kraj januara,ja para nikad vise u ziwotu-je su me odmah zaposlli..smisli kako cu sepuci taj dan,a narednih 5 cu se cistiti ,do drugog implanta!eej,mozak!i dodje taj dan,ne mogu da vam opisem stanje mog organizma i psihe ...tornado,turbulencije...ali ipak odlucim.taj put i gotovo!tko je i bilo,od tada nikad wise,majko mila..narucim 3-4 gr,za swki slucaj da neuspijem da ga probijem ..wec od 2 linije nisam znala gdje sam ,ali ja sam nastavila da tucem,i tucem..posle 2 mjeseca cistoce-j se puknem skoro 5-com...zamalo sam umrla,a tek ono sto je ulslijedilo..uhh..napisacu,cisto zbog toga da pomognem onima,kjojima padne na pamet ta suluda ideja-moji su posumnjeli,naravno nisam sjela otici kuci..strah me bilo..dosla sam swa haj..izostavicu dio,da se moja majka u medjuwremenu dok sam se ja komirala do 4 popodne cula a dr.koji joj je rekao da mi odmah trazi urin..a tek budjene ljudi,eeejtakvu zikru u zwotu nisam mogla d osjetim i doziwim...bolowi,ledja,noge..glawa u sto komada...a prva pomisao-eej,sta sam to uradila!!!narednh 4 dana sam imala zikru,doduse ne tako jaku,ali neprijatnu ...LJUDI NE POKUSAVAJTE TO I U LUDILU!!! JA SAM CISTA GODINU DANA,A DA NISAM BACILA TA DWA MJESECA -BILO BI GOD I 2MJ..
ali bitno je keep fighting,ja sam zamalo izgubila zivot-prvo to vece zbog dopa,drugo-sto me je majka pistoljem prikovala uz zid,zamalo me roknula....pa ,wi widite..
,STO JE NAJAPSURDNIJE OD SWEGA-NEMA SRETNIJE OSOBE OD MENE TRENUTO..STO SE TICE NEKIH OVOZEMALJSKIH ZADOVOLJSTAVA...WOLIM WAS I CUWAJTE SE!KISS!BEBA! :D
PER ASPERA AD ASTRA...
rajouno

Re:

PostPostao/la spanac » 08 dec 2009, 22:49

maja2002 je napisao/la:ugradjen mu je implant od 3meseca(prva dva su bila na 2 meseca),a sto se tice simptoma,oci su mu otecene,zapravo cela faca,ima posebnu intonaciju kada govori(isto kada se radio),ne gleda u oci kada razgovara samnom,zadrzava se u kupatilu po sat vremena(kao nekada),moralise,opet saosecajnost sa svima, ma sve isto kao nekada.
Ponovo ne spava citave noci,itd.
Razmisljamo o tome da ga odvedemo u neku rusku kliniku u Zemunu, dr.Vorobjov,pa mi javite ako ste culi nesto o njima.
Pozdrav

pozdrav svima i ja vam se pridruzujem :D Moram vam priznati da sam se malo razocarao kada sam video kako komentarisete pomenutu kliniku :( Ja sam se lecio na njoj,cist sam tek mesec dana i nisam imao neke vece zelje za dopom.Ugradnja implanta+detox+nedelju dana klinike me je kostalo 1400 e
spanac

Re: Re:

PostPostao/la spanac » 08 dec 2009, 23:02

Bas sam se smorio sto sam cuo sve najgore o klinici na kojo sam bio :(
spanac

PostPostao/la dragance72 » 09 dec 2009, 01:41

Nikada nisam bio na blokatorima iako sam, bogami, imao dobrih razloga da budem. Čuo sam da popiješ kao par trodona i probiješ blokadu, kažem čuo i ne preporučujem nikome jer to "čuo" ili "naučio" je obično od onih pametnih koji sve znaju. A pošto smo mi zavisnici kao što ex-Sale reče "najpametniji" naravno i nikoga ne slušamo, što je posledica našeg ega koji je obično ne kao balon, nego kao cepelin, ništa me ne iznenadjuje. Uglavnom najbitniji je motiv da se prestane. Ako se ide na lečenje pod prinudom ili se pod istom ugradjuju blokade ili piju blokatori, svejedno, piši propalo jer se obično jedva čeka da se stane, pa onda punom parom po starom.Meni je jednom za nekih četiri pet godina čistoće, glavni motiv bio što mi se skurčilo sve vezano za drogu i alkohol i što sam pronašao sport bodibilding(amaterski jer profi je preskupo) ali nisam radio ni na emotivnom ni na duhovnom preporodu i kada su počeli problemi životni i emotivni, kojih sam se za vreme apstinencije čuvao, odnosno živeo sterilno što i nije život( bez ozbiljne veze, bez ozbiljnog pristupa životu) pukla su sva interesovanja i onda sam nastavio. I evo do dan danas mi traju recidivi. Doduše da nisam našao program 12 koraka, iako loš djak, ko zna šta bi bilo jer me ni par overdoza od kojih jedan zamalo fatalan i lekar se čudio kako sam preživeo, nije opametilo. Elem, kako sam u programu dok sam redovan i radim ok je, čim se napravim pametan kako sam naučio i jak sam eto recidiva. I sada ne znam lomim se da li metadon probati a to bih nerado ili nastaviti ovako samo se jače trudeći. Zaključak je ako ste već na blokatorima popij ga ujutru obavezno a naročito ako ti se ne pije, jer je to nesvesna priprema za recidiv:kao danas mi ne treba. Eto moje skromno mišljenje jer ozbiljniji stav ne mogu imati, kao što rekoh, nikada ih nisam pio niti ugradjivao.
dragance72

PostPostao/la dRe » 10 dec 2009, 16:51

po treci put pocinjem da pijem nalorex :evil: tek sam postao punoletan i jebu me sa svih strana prvih 22 nisam popio jer sam ih zajebao, al sad pijem drobljene i poludecu jer mi ne smiruje crva u glavi. i lose se osecam na njima
slika
dRe

PostPostao/la YugoS » 10 dec 2009, 19:14

Ni meni Nalorex nikada nije sjeo.
Nisam ni htjeo da prestanem da se drogiram,sto jest-jest.

Ali pazi,kao sto je otac Branislav lopatom suspendovao volju,mozda ti Nalorex to uradi za neko vrijeme,ali probaj kad vec blokiras receptore da ides i kod psihoterapeuta.
Ja sam ga samo gutao i nista drugo,a to fakat nije dovoljno.Kasnije ce ti biti bolje,ali ako ne budes jos nesto poduzeo samo ces kontati kako da ga sjebes i ponovo se uradis.

Sam blokator je obicni krpompir,nula,kontas.Ali kad si vec "osudjen" da ga pijes,probaj sebi olaksati.Recimo AN ili kao sto napisah Psihoterapet.

Pozdrav.
narkoman sam al' najlepsi.
YugoS

PostPostao/la Mauriko » 23 dec 2009, 14:38

Blokator sam po sebi ne znaci nista, on je samo podrska u lecenju... Bez psihoterapije nema nista od izlecenja...
Who dares, wins !
Mauriko

PrethodnaSljedeća

• EPP

Natrag na TERAPIJA ANTAGONISTIMA

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.