moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Post by maja2002 »

Drugari,hvala vam na savetima,a sada najtezi deo,na koji nacin da mu pomognemo?Pitam se, da li treba da mu idemo uz ili niz dlaku,da li treba da taktiziramo u nekim situacijama,da li treba da mu verujemo,ili da i dalje budemo paranoicni.Znate,veoma je tesko,prisutan je strah od strane najblizih,strah od nekog pogresnog koraka,od izgovorene reci...
maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Post by maja2002 »

Nesreca ne ide nikada sama,brat mog supruga je takodje u problemu.Godinu dana je pio naloreks,posle njega je bio strejt 6 meseci,i evo, pre 15 dana je ponovo uzeo dop.Medjutim,krece da se skida na suvo pre 7 dana,i sve je proslo iznenadjujuce dobro(tako kazu njegovi roditelji),bez ikakve posebne krize.Danas mu daju polovinu naloreksa,i nastaje haos,bolovi,bolovi,bolovi!Vode ga kod lekara,dobija nekakvu injekciju,ali bolovi ne prolaze.Posto ne zivimo u istom gradu,dakle nemamo nikakvu kontrolu,mislimo da je sve vreme lagao roditelje,i da nije bio cist kada je popio naloreks.Da li je moguca takva reakcija,ako nije bio strejt?
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Sve vreme se radio, zato je i došlo do takve reakcije...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

tip je svo vrijeme uzimao dop, zato je to "skidanje" proslo iznenadjujuce dobro i zato ga je tako pukla kriza i nista mu drugo nije moglo pomoci.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Post by maja2002 »

Veruj mi da i mene cudi,tek su sada shvatili sta su uradili,i da mu ne smeju verovati.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Nisu mu oni nista napravili nego si je on sam pastu skuhao
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Samo budi jaka..A on mora želeti sam sebi da pomogne-da bi mu iko mogao pomoći!
pozz

p.s. PEACE :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Post by maja2002 »

Ljudi,u glavi mi je revolucija!!!Ama sigurna sam da mi se burazer radi nekim sranjem preko implanta.Danas ide na ugradnju jos jednog od 3 meseca,i zamislite,kada radi urin test nema nijednog tehnicara pored njega,kako bi ga kontrolisao.I ako neko zna,da li se testira samo na heroin?E pa,stvarno sam na muci!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

U principu ako je str8 na heroin i na opijate nema potrebe da se radi test na druge vrste droge, jer implant radi samo protiv opijata... ali ako izrazite sumnju moze da mu se odradi test i na ostale supstance... to i trazite od tehncara... i neka sa njim ide recimo cale u wc, poshto pretpostavljam da se tamo olakshava u bochicu. Ne verujem da ce bilo ko od tehnichara to da radi umesto njemu najblizih...
Pozzz... i ako je test negativan pohvalite ga jer njemu nije lako shto mu niko ne veruje, mada jeste, znam recices sam kriv za to... ali malo podrshke nije na odmet...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Post by draguljce »

ej ja pijem REVIA tablete vec godinu dana i sad se ne zalim. dobro mi je sad. Doktor mi je rekao da nema price o prestajanju sa terapijom, samo me sad spusta na jednu tabletu na drugi dan. Sad imam osjecaj da su mu bitni samo onih 120€ koje mu dajem za kutiju.
ja bas i ne mislim da je REVIA "drzi vodu dok majstori odu", ipak pomazu, u mom slucaju mnogo su pomogli, cak mislim da su bolji od implanta, cak se u ovu godinu nisam uspio ni napiti, 5 piva i dalje nema sanse, znaci pomazu u tom da ne se prebacis sa jedne na drugu ovisnost!! jer najlakse je kad se samo presaltas na nesto drugo.
A sto se tice vjerovanja, meni moji ni dan danas ne vjeruju i kad god podjem vani, prati me ista prica, sad sam se i navikao na to :D

pozdrav iz cazina!! :)
Post Reply