moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

zevs
Posts: 20
Joined: Mon Sep 19, 2011 2:09 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by zevs »

Njega moze heroin samo da pipne malo zbog blokatora, tako da moze da se desi da pretera sa kolicinom i over.. nedaj boze. A blokator se probije i tramadolima i slicnim jakim sranjima..
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by malic »

teodora4 wrote:
nepopravljiv wrote:ja sam probao sve moguce nacine sto su mi pali napamet i sto sam cuo da probijem blokator NEMA SANSE NE MOZE DA SE PROBIJE,probao sam alkohol,tablete,dop preko blokatora ne moze da se probije bar ja nisam mogo a ako ga je neko probio svaka mu cast.
ili moze ili mnogi po Nbg lazu :-D
Tesko,jako tesko! nIKAKO,ALI JE BESPREDMETNO O TOME PRICATI,OVAJ CE RECI JA JESAM UZ TRODONE ,NA SVAKIH TOLIKO TOLIKO KOMADA,AP ONDA POSLE PONOVO........

Ali,bre ljudi kakva vam je ovo prica-probijanje blokatora???????????????????????????????
Sto ga uzimate i bacate pare i igrate se sa zivotom.
Ili se drogirajte ili ne ! Znam da nisam nista pametno rekao ali je tako!
Ili treba da vam u okolini poumiru njih nekoliko,da bi ukapirali?

To me podseti na najnoviju foru ljudi koje poznajem,na zalost nisu to oni isti ljudi,bas kao sto ni ja nisam onaj isti,ali bar sebe ne zavaravam parolom SVE SEM HEROINA MOZE!
kAKAVA GLUPOST.............
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Gile »

Glupa tema kao što reče malic, ali moram da dodam da nisam ni pokušavao, jer toliko mozga još imam, ALI pio sam alkohol više, sada me i ne vuče, pošto Nalltrexone-Nalorex deluje na opidne receptore tj, ta sranja neću ni pominjati, ali i na ALKOHOL i valjda je i toliko opasan. Znam lika koji nije u ovoj priči, bio na ratištu, bla, bla i bio mu je prepisan pomenuti blok uz antidepresive. I naravno da je posle toga potpuno postao normalan, ugojio se i izbavio od psst-a ili kako se već zove trame ratovanja, a i pretpostavljam, pošto sam bio u vojnoj školi i VBS-u, znam da se barem u to vreme MNOGO cirkalo u vojsci, a oficiri pogotovo. Samo mi i dalje ne razumem zašto nije na pozitivnoj listi, kada ga drajzerova prepisuje godinama, zašto u evropi košta 18e, a kod nas 50e i zašto ga moram piti 2 god?! :drinkers:
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by zeleni »

zašto ga moram piti 2 god?
gile, druze, ako ne pravis planove kako da uhvatis krivinu i da se gudriras, sta ti pa smeta da svako jutro zines i progutas to govance?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by malic »

:D
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Gile »

zeleni wrote:
zašto ga moram piti 2 god?
gile, druze, ako ne pravis planove kako da uhvatis krivinu i da se gudriras, sta ti pa smeta da svako jutro zines i progutas to govance?
Ma ja osecam gadjenje prema ... i ne nameravam da hvatam krivine, a za tih 50e mesecno ustvari 18e-da sam u Nemackoj, produktivnije bih ulozio finansije, a ne davao kintu i nasim prvo lopovima, pa onda multifarmaceutskim kompanijama. Dosta je sto im dajem za Zoloft. Kada i njega dokusurim, prelazim na kantarion, koji je mnogo uspesniji za depru, a nema nuspojava. Kako ja da imam normalan sexualni zivot sa svim tim smecima, jedino da uzimam jos i Vijagru, samo ne znam da li smem uz sve ovo, pa da i tu zaradjuju. Postavih ja pitanja o tome i niko mi ne odgovori. Bas zaj. situacija, moguh vam reci. Samo se javljaju problemi i problemcici :rolleyes:
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by zeleni »

cek bre, zoloft na recept kosta nesto simbolicno...
kapiram ja sve to sto ti kazes i sve to stoji, al jebo sad tu pricu. pusti farmaceutsku mafiju, stranu&domacu, nego gledaj sebe vadi iz cabra. 50 evra, jebiga, jeste skupo, al kad bi se opet navuko, koliko bi ti onda trajalo tih 50 evra?
uzgred, posle izvesnog vremena ce da ti smanje taj blok na pola, pa ce ti kutija trajati dva meseca.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by winston85 »

Da, da... Cuo sam i ja da se placa ucesce na zoloft nekih 500.kinti, tako nesto. I ja sam ga pio. Godinu ipo dana, nisam ga uopste placao. Dobar je zoloft.
A taj predlog sa kantarionom ti je genijalan. Uvece pred spavanje skuvas sebi caj, poklopis ga pola sata i polako ispijes. Uz malo fizickih aktivnosti i caj od kantariona i ujutro nanu recimo za umirenje, je sigurica za cupanje iz depresije.
I ja pijem kantarion uvece i ujutro posle kafe caj od nane, uopste nema one letargije i depresije. Skroz opusteno. Samo i tu da bi osetio boljitak moras kontinuirano da ga pijes isto kao i lek, posle odredjenog vremena (malo sporije nego AD) stizu rezultati.
AD pocinju da deluju nakon nekih 14.dana, i vise, dok se uskladi hemija u mozgu.
Caj malo sporije, mada je to individualno, ali budi uporan, i sam sebi odredjuj dozu, nemoj preterivati, ne valja kao i kod lekova... Kafena kasikica mozda malo jaca za pocetak na 2.dcl. kljucale vode.
Pozdrav Gile i javi rezultate. :)
I da, koliko pijes zolofta? on je bese od 50.mg.? Ja sam pio jedan ujutro...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Gile »

jedan ujutro od 50 i to vec 7 meseci, sutra idem u bg na kontrolu pa cemo videti sta dalje.Posto sljakam, cinimi se da mi nista vise ne treba, a pogotovo blok.
Poz
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by sanela »

Gile wrote:jedan ujutro od 50 i to vec 7 meseci, sutra idem u bg na kontrolu pa cemo videti sta dalje.Posto sljakam, cinimi se da mi nista vise ne treba, a pogotovo blok.
Poz

A šta je s alkoholom?
Post Reply