Tramadol !

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
dragance72

Re: Tramadol !

Post by dragance72 »

Pa i nije baš kul..koliko puta sam se od te "lažne ljubaznosti" i "razumevanja emotivnih osećanja" osramotio više nego u pijanstvima skoro :oops:
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Tramadol !

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:59 am, edited 3 times in total.
dragance72

Re: Tramadol !

Post by dragance72 »

Prosto ti retroaktivno zavidim hahaha..šalim se, ali da sam ja bio u vršcu u to vreme ne verujem da bih danas bio živ a ni većina mog tadašnjeg društva sa našim, izraženim megalomanskim navikama :D :D
dragance72

Re: Tramadol !

Post by dragance72 »

A ovo što si napisao da trodon nikada nije bio planiran kao antidepresiv, pošto sam samo čuo tu priču nikada nisam istraživao, ima logike jer kako bi onda otkrili njegovo analgetičko dejstvo. A nešto ne mogu da se setim ko mi je to pričao. Uglavnom, od početka sam bio sumnjičav samo nisam nigde našao da proverim.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Tramadol !

Post by Param-parcad »

vojager,cestitam ti.budale koje procitaju tvoj tekst mogu samo da ti zahvale na tome sto probudis opijatsku zver u njima...pravi si talenat.kakva fantasticna prica.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Tramadol !

Post by oxo »

ko da ce neko da cita sve ovo sto je napisao
dragance72

Re: Tramadol !

Post by dragance72 »

Većina ljudi i ne čita zaista, duge postove. Tako da mislim da nema neke preterane opasnosti. Ali ko hoće da probudi "opijatsku zver" naći će milion izgovora. Mislim da ne utiču tekstovi na to presudno. Mada, ko zna? uh što palim na guranje uopšte u prvom čitanju nisam ni primetio da sam "budala" koja čita voyagerove tekstove :lol:
Last edited by dragance72 on Mon Aug 16, 2010 12:06 pm, edited 1 time in total.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Tramadol !

Post by anfakabl »

Ja čitam...ponekad na preskok, ali čitam.
Nije mi forma bitnija od sadržaja, ali uglavnom ne čitam ni kratke postove sa greškama pravopisnim, gramatičkim...to me iscrpi i isfurava.
all that I want is to play
dragance72

Re: Tramadol !

Post by dragance72 »

jeste a toga ima prilično. Izgleda da je naš, "balkanski" (srpski, hrvatski..)jezik komplikovan za učenje i da se nikada do kraja ne nauči :D .Ali ima mnogo i onih koji se ni malo ne trude da ga nauče ili douče.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Tramadol !

Post by Param-parcad »

ako je to neka opaska na moj racun,cisto da naglasim da mi se jebe za pravopis.ne zato sto ne znam gde koje slovo da naglasim kao veliko,vec zato sto me mrzi da pritiskam"shift".a i ovako sam dobio na stilu koji je prepoznatljiv :)
Post Reply