Noni juice

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja nisam probala noni josuvek ali imam nameru da ga uzmem,Tia ajde pocela si sad da ga pijes pa pisi kako se tebi cini.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Budem...javim...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Tia vec taj isti ili drugi dan ces osjetiti promjene u vidu da ces bolje i opustenije spavati, biti manje nervozna itd. Vidjeti ces.
Sok je i meni malo bed ali stavi u casicu ako treba zacepi nos i progutaj.Nekima smeka super, poput sirupa, slatko i fino, no nas nos je navikao na druge stvari hehe
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Cini mi se da mi je bolje od nonija...ali ko ce znat jel psihosomatski........?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Pozdrav Tia!

Drago mi je da ti je bolje.nije bitno od cega i kako glavno da ti je bolje, oder? Kako si provela ovu subotu? Ja, od jutra u ducanu, radim, po obicaju.
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Secem psa, bila na kavama, opet setala psa, bila u ducanu..a 6. dan pokleknula..(2 lajne)...
Znaci sad mi je 2. dan...bolje da ne govorim vise koji mi je dan......... :roll:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hehee Tia...Pitaj Zvrky koliko puta mi je bio drugi dan...!! Na kraju mi je zvrky rekla-pa dobro luna hoces se ti ikada mrdnuti od tog drugog dana. Daj barem dodji do 3 ...Eeee..ali od tada mi je i krenulo na bolje. Samo znash i sama da 6 dan kad si uzela...nije imalo veze s krizom...nego ono-aha, vidi mogu...nije tako zajebano...mogu malo. Jel tako? jebi ga morash izdrzati. ako mozes prvih 5 mozes i ostalo. ALi 6 dan je vec svjestan izbor...(uvijek je naravno...ali je drugacije kad si u krizi).
zato budi jaka...odluci...i okreni list. mozes ti to. kad sam ja uspjela mozes i ti. AL nemoj istu gresku kao i ja napraviti...Znash o cemu pricam. Da sada nastavis sa onim drugim. ali ...kako god, ajde ponovo.
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E Luna izgleda da cu morati i njoj malo da podviknem :smt044 ,draga moja Tia Luna je mesecima bila na drugom danu i milion puta je pisala ovde kako joj je drugi dan e onda se desio taj neki post gde sam je pitala kad ce da predje na treci hehehhehehe,e moja luna vidis kako je sve to bilo....sad kad se malo vratim unazad i nije nam bilo toliko lose ovde i kad smo kukali i plakali i smejali se kao budale bezveze....a sve to uz brdo problema koji nas prate :twisted: Tia sta bi ti sad rekla probaj ponovo i ponovo i ponovo i tako do besvesti dok ne uspes,ali vidi da ozbiljno krenes sto pre :!: Bila sam malopre na suovisnicima nisam dala nikakav komentar ali evo moram da pomenem da je post sto je zub napisala i mene malo dotakao i ja sam osetila neku tugu a i toplinu u tome sto je napisala Omaru,eto samo da pomenem jer mi neda mira nesto me grize nemam poima sta......Omar me malo rastuzio moram da priznam,sad bi mu na vrata otisla da mogu.....toliko su mi se osecanja pomesala da ja nemam reci....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ja iskreno mislim da je sranje....ja sam ga pila dugo i nisam osjetila promjenu. Ljudi se nafuraju da pomaze i onda pocnu da vjeruju u to kao i tablete. Sve je to obicno sranje!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,Vodo srusila si mi sad sve sto sam o noniju mislila,ja to ipak moram da probam jer ga stvarno mnogo njih hvali,moram sta cu moram da probam pa cu i ja da kazem kako se meni cini,jojjjj ovo me sad podseca na neke druge stvari, moram ja sve da probam i tako otisla u tri lepe....ma probacu ja taj noni ne zvala se ja Zvrky (a i ne zovem se tako),ne ne probacu ja to....hehehehheheeee ovako ja razmisljam,ocu,necu,ocu,necu :smt044
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply