Noni juice

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

SUNRISE je u pravu 100%.Pa ljudi ja sam ga pio vise nego bilo ko, popio sam 4 boce tog NONIJA, pila ga je svekrva od moje sestre koja ima karcinom dojke.Vjerovali meni ili ne, ona je skoro pobjedila, MAJKE MI.Ovo vam ozbiljno pišem, NONI je car careva!!!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sunrise moja draga je sve rekla....i ja sam pila noni u kapsulama. Ne zato sto sirup nevalja nego zato sto mi ga je bilo mrsko piti. Ovako uzmem kapsulu i to je to. Nakon kriza i svega toga....noni i dalje pomaze. mozda i vishe nego prije. Kad god ga uzmem probudim se sutra skroz drugacija....energija, snaga, pozitiva. Ja inace ne vjerujem u "carobne napitke" i tako to, no....noni je stvarno jedinstven. Svi bi ga trebali uzimati. Mozete ga i na netu naruciti.
.....ovo me podsjeti, moram uzeti kapsulicu.......(nisam ga bas redovno pila u zadnje vrijeme).
tia-drago mi je sto si opet s nama....Ako zelis javi se na pm...
poz
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Najbolje kod nonija je to sto on odmah djeluje a to nama odgovara posto smo nestrpljivi i nemamo zivaca cekati da npr. neki antidepresiv pocne djelovati nakon mjesec-dva. Mozda smo i iz tog razloga svi zagrijani za noni i odusevljeni njime. Nema te osobe koja nije primijetila pozitivne promjene i poboljsanja kod sebe nakon uzimanja nonija. Nema!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Da,da,da SUNRISE je u pravu.Pa ja sam počeo odmah bolje da jedem ,nisam bio depresivan, lijepo sam spavao ( A INACE IMAM FLES-BACKOVE) i 1000 pozitvnih stvari.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ga pijes i dalje Omare? Pitam te zbog tvojih problema sa nesanicom, nocnim morama i depresijom? Znas da ti onda nisu potrebni ni antidepresivi ni nista
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Danas ga konacno idem kupit...hehe...jupi...ko zna jer cu ga morati cekati (naruciti)...jedva cekam...dosta kemije....dole kemija.... :-D :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Znate sta ljudi ja moram da probam taj noni,i sacu da se dogovorim sa kevom pa da ga uzmemo i mi kolektivno ovde,meni treba sad za neke druge stvari nevezane za narkomaniju,ustvari mozda je i vezano vise ne znam,mozda me neka zikra zakasnela puca poima nemam,odlepila vam zvrky ko i manson.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

zvrk...sjeti se PAW-a. to je normalno. ali proci ce. nabavi noni obavezno...ne radi narkomanije kako kazes nego da oporavish mozak, tijelo i sve...
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Upravu si Luna uzecu noni i moracu jos jednom da procitam paw, a ovo sto se meni sad desava ja ne znam dal je normalno,jednostavno ja vise ne znam sta mi se desava i cega je to posledica i da li je posledica uopste,totalno sam zbunjena,tresem se ko prut,znojim se,imam neke grceve u nogama odvratne,bole me zglobovi ko da imam 100 godina a o mozgu necu ni da pricam otiso u tri lepe.....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

cisti PAW draga moja zvrky,. i meni se t desavalo. traje par dana i prodje. noni ce ti pomoci jako puno. kao i caj od melise (macina trava). samo izdrzi. tako mora biti za sada...proci ce.... ljubim te
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
Post Reply