Noni juice

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

zvrky wrote:Pa vidi ja isto ne koristim ama bas nista sada,ali imam nekih drugih problema povremeno, pa mi palo na pamet da mozda moze taj noni da pomogne,poima nemam,a to za lekove tu si upravu u potpunosti,travke ,cajeve to je sve sranje neopisano.
Ja ti preporucam noni...a trave, cajevi ne da to nije sranje nego to je buducnost (a i proslost bogme)...a kineska medicina? Hm...ljudi..trebali bi vise vjerovati majci prirodi...Wave!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ma Tia...danas samo vjerujem u Boga nista vise. Vjerovala sam u mnogo sta, ali sam se i razocarala u mnogo sta. Svakom svoje. Ja samo kazem svoje misljenje
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Vodolija wrote:Ma Tia...danas samo vjerujem u Boga nista vise. Vjerovala sam u mnogo sta, ali sam se i razocarala u mnogo sta. Svakom svoje. Ja samo kazem svoje misljenje
Ma, naravno...svi mi govorimo samo svoja misljenja. Tocno, svakom svoje. Pozdrav! :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Iskreno ja ne bi mogla da zivim tako po principu svako svoje dupe gleda......i ne mogu da se brinem samo za svoje dupe jer me briga za druge odrzava u zivotu ne znam zasto je tako ali tako je....mislim da sam ovo vec par puta rekla :roll:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

SUNRISE, izvini sto kasnim sa odgovorom jer sam imao jako puno problema ,ali eto hvala bogu ,riješios am probleme i idemo dalje i kao sto ja uvijek kazem ,ne trebamo gledati unazad i sta je bilo ako mislimo da napredujemo.Samo naprijed i nista drugo, učiti se na greškama svojim, čitajuči druge probleme isto tako učiti i iz njih, slusati starije i nekad popustiti.
Ne pijem ga sada (NONI) ,a da ga pijem ja ne bih sada imao ovu depresiju.Loše spavam, jedem jako,jako slabo, puno pijem kafem ovih posljednjih 7 dana sam napravio glupost.I DA GA SADA IMAM VJERUJ MI JA BI SE OPORAVIO ZA 3 DANA ,KO NOV BI BIO.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Omare, nije bed sto kasnis sa odgovrom i ja sam sama kampanjac.ponekad sam svaki dan tu i pisem no nekad nemam volje i samo citm sta se dogadja. drago mi je sto si sredio stvari sa svojima, to je ipak najbitnije.
Sada se lijepo sam potrudi i nadji neki dobar job i dokazi im da ti nije potrebna njegova pomoc jer je u biti i ne trebas, ok?
Sretno
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ma naravno,SUNRISE, ti znas koliko ja cijenim savjete i ove ljude sve do jednog.Puno,puno znaci osobi koja je u Badu,lijepa rijec, pa podrska i svasta nesto.
Ja sam sa ocem otvoreno razgovarao ,bez tajkni, rekao sam ono sto sam napravio.Ja mislim da je nakon onoliko laži zasluzio buducih godina istinu.
Hoču da pokazem koliko poštujem mog Oca i sebe.A koliko god se trudio i napredovao ,to ne bih mogao bez vas, ZATO VEM JOŠ JEDNOM ZAHVALJUJEM!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

nema na cemu Omare...!!! bitno je da se sve vratilo na svoje. Bas mi je drago....nista ti ne brini. SVe se nekako sredi....prije ili kasnije...
cmok
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Imam problema još nekih ,a to je glupost, postao sam duznik nekim ljudima kojima nisam smio to da uradim. Nema veze nesto cemo napraviti.Puno vas pozdravljam i volim
Alsa
Posts: 45
Joined: Sun Apr 09, 2006 5:24 pm
Location: Blizu

Post by Alsa »

Ja sam "Novi kolac" :oops:
Citala sam juce o Noniju i prva stvar koju sam uradila danas je da sam otisla u apoteku da ga kupim.Nazalost nijedna apoteka ga nije imala ali ako bi ga narucila danas imala bi ga sutra :D ,tako da cu sutra pocet' "terapiju". U svakom slucaju fala na informaciji.
Imala bi ja jos jedno pitanjce pa ako moze da odgovori neko ko je koristio Noni :
Sta se desava nakon konzumiranja? Da li si ovisan o Noniju pa ako ga ne pijes, ono, nisi dobar, vrati ti se umor?
U svakom slucaju od juce sam sva uzbudjena - postoji Noni.
Samo ukratko da se "predstavim" :? ....
Trava-17.
Tablete-alkohol - 18.
Tramali,akinetoni,exeri - 22.
Bijelo - 23.
Zuto - 24.
zatim je uslijedilo prepucavanje exera,bijelog,zutog
i na kraju zuto - 25-29. kolko mi je sad.
Uzas
Najveci mi je izvad sto radim i volim svoj pos'o. sad sam cista po hiljaditi put i zahvaljujuci nekim okolnostima u zadnje vrijeme mislim i od sveg srca se nadam da je posljednji. Bila sam na metadonu nekoliko dana i sad kad sam prestala ovaj umor mi nikako ne ide na ruku s obzirom na to da sam puno aktivna na poslu. Znaci velika nada mi je ovaj Noni. Hajd pa nek neko javi kako-sta s ovim Nonijem. :wink:
Veliki pozdrav od mene za sve koji se bore ili su se vec izborili :smt039
Post Reply