smart shop kemija i utjecaj

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
halovi
Posts: 2
Joined: Sat Oct 18, 2014 3:36 am

smart shop kemija i utjecaj

Post by halovi »

ovako poceo sam pusit travu te kroz pola godine svakodnevno, to je islo sve nekih godinu ipo dvi.
zatim sam cuo za takozvanu kemiju(fol umjetna trava probao sam svakojake rainbow, ams, galaxy, crazy horse, badmad, spock.....)isprve mi se nije ni svidila imao bi samo glavobolju poslije i samo bi se zatupia i tripa kurcine sam sa sobom, iako sam se najvise ismija i dobro se zabavia kasnije sanjom.
no kako ide frendove uvati pandurija, doma ih skuze, pisaju na testove nemogu pusit travu i ostali smo sa tim.
svaki dan bi skrpali sto kuna za jednu kesu najmanje i smijali se kao idioti nicemu haha.
znalo je bas jebeno plesnit, jednom se sjecam doslo je neko novo sranje zapalio sam to, moglo je sigurno parirati uz LSD, samo vise neki delirij. u tih 15 minuta sto pegla mi se cijeli svijet poceo topit pred ocima, prolazio sam satima bog zna di s bog zna kim, sjecam se da sam sa svojomekipom neke magije izvodia i bacali svitla energije neki sit, a ja nisan ni ubra da se ista drukcije dogodilo niti sam se sitia da sam zapalia dok me nije pustilo. uglavnom ja sam mislio da je to trajalo satima danima i da sam prosa kilometre i kilometre dok su mi frendovi rekli da sam 15 minuta sidia na zidicu i vrpoljia i sutia. slicno zapravo kako kazu da je DMT
uglavnom nema prica veze stim toliko sto ocu reci(samo da skuzite da mene ta sranja bolesno peglaju i da san lik koji se voli tripat sam u glavi)
kemiju iz smarta sam pusia skoro godinu svakodnevno(a kako je to malo treba srolat kratko drzi to je bilo po 10 20 baklji na dan)
sto duze sam je pusio postajao sam ovisniji o njoj, drazi mi je bio kif tisucu puta ali bi opet otisa u smart po kesu.
pocinjala je lagano mijenjati percepciju o svijetu, uzivia sam se u psihodelicni pokret i ta sranja bizanje iz realnosti... mislim sve bi to bilo ok ali sam poceo svaki trenutak bilogdje provoditi ne pricajuci s nikim nego razmisljajuci. Svaki svoj pokret i izgovorenu rijec bih prevrtio i iskritizirao tisucu puta neznam ni ja valjda sam mislio da bi se osramotio. mislio bi o svijetu i realnosti, sistemu, kako nas truju svakim aspektom zivota, uce nas stvari govore da je nesto normalno i salju nas da trujemo jedni druge.
to i je istina i u to vrijeme sam najvise sazrio i naucio o zivotu, no to je zauzimalo toliko moje energije i vremena da sam poceo prekidat komunikaciju sa svakim, dane bi provodio puseci kemiju i svirajuci.
s obitelji bi progovorio po 5 rijeci na dan, no uvijek sam to nekako zapakirao lijepo tako da nitko nije ni znao sto mi se dogada u glavi.
zapao sam u tesku depresiju, prijatelje sam imao samo zato jer i oni puse i nalazili bi se samo pusiti
ljude sam bio zamrzio, i bio sam neizmjernno razocaran u njih i svijet.(valjda ta sranja djeluju isto ka eks i koka dignu ti serotonin do neba pa ga spuste do marjanske brazde, a ja si nisan da ni po dana predaha da se ista unormali)
svaki zlatni lancic u kuci sam zalozio i kupio kesu od toga, na svaki moguci nacin bi skrpao lovu, psihicki sam bio na dnu ko svaki doperas sa ulice.
mogao bi vam o ovom pricati jos satima al nema smisla
prestao sam sa tim, trebalo mi je 5 6 miseci da se vratin na ''normalno'' iako se i sada u fazama katkad mucin sa istin sranjima ali me prode :D
pusim samo kif sada ekperimentiram malo sa eksom i psihodelicima i uzivam

imate li vi slicna iskustva ili ikakva s ovim sranjem? Sto mislite o tome...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: smart shop kemija i utjecaj

Post by nepopravljiv »

a sto ti pusis kakvu hemiju ja uopste ne svatam kakvi smart, kesu iz smarta?
halovi
Posts: 2
Joined: Sat Oct 18, 2014 3:36 am

Re: smart shop kemija i utjecaj

Post by halovi »

sinteticka marihuana, prodaje se po smart shopovima po cilom svitu
trebao si barem cut o tome
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: smart shop kemija i utjecaj

Post by nepopravljiv »

to je bilo po Moskvi jedno vrijeme pa su haos napravili polomili te shopove demolirali,prebili prodavce nisam nikad to pusio,nisam iz prve svatio o cemu se radi kad si pisao smart shop.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: smart shop kemija i utjecaj

Post by oxo »

Koja je poenta ove teme, mislim, o cemu ti uopste hoces da pricas? Kazes da i dalje pusis kif(nemam pojma sta je to), spominjes ekstazi itd, mislim, ocigledno nisi zainteresovan da prestanes da se drogiras? Ako hoces da delis iskustva koja gudra kako radi mislim da si promasio forum...
mariareese
Posts: 4
Joined: Thu Nov 06, 2014 8:24 am
Contact:

Re: smart shop kemija i utjecaj

Post by mariareese »

Svakodnevno milioni ljudi puše cigarete. Ali zašto? Svi znamo da je pušenje loše za nas, nema poricanja. Pa zašto je to da su ovi milione ljudi nastavljaju pušiti? Zašto ljudi puše u cjelini? Čisto sumnjam sve njih puši, bez neke vrste obrazloženje iza njega. Većina ljudi imaju neku vrstu logičnog razloga zašto su pušiti. Slažem se da je pušenje stvarno loše za vas, ali ja verujem da ne treba ram naše mišljenje niz drugih naroda grla, tako da će zadržati ovu "Zašto ljudi pušač", kao nepristrasan moguće.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: smart shop kemija i utjecaj

Post by preispitivac »

Uuu, to ti je otrovno sranje. Pusili smo par puta, ima po BG da se kupi u rizla sopovima, naduvas se dobro, ali sta ti se desi sa mozgom posle...... zajeeeebi u sirokom luku. Uzasna stvar ne preporucujem nikome, ni redovnim ni rekreativnim variocima, djubre koje ti isisa mozak na slamcicu, pet dana ti posle treba da sastavis realnu recenicu. Jebeno osetis koliko nije zdravo.
Jurim rep
mariareese
Posts: 4
Joined: Thu Nov 06, 2014 8:24 am
Contact:

Re: smart shop kemija i utjecaj

Post by mariareese »

pomiri draga, to se dogaja.
Post Reply