1,2,3 Drink ll

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
DyGl2014GlDy
Posts: 2
Joined: Thu Jan 08, 2015 9:22 pm

1,2,3 Drink ll

Post by DyGl2014GlDy »

Čitam članak koji je postavila deorentisana, i podsjeti me na mene !
Ko se drogira, pije itd on pati.
Imam porodičnih problema između oca i sestre, nemamo sporazumijevanja. Polovino prošle godine desila su mi nekoliko stresnih događaja. Da sam nekontrolisano konzumirao alkohol. Prije tri mjeseca sam krenuo kod psihijatra a prije mjesec sam počeo da alkohol kombinujem u malim količinama sa lijekovima koji su mi prepisani Prazine 25mg i Tegretol 100mg. A na samom kraju godine 29.12. konzumirao sam jaku rakiju. Da mi se desilo da sam pao u kupatilu i kako sam pošao da se dignem razvalio odakle voda protiče iz umovnika, taj moment sam zaboravio. Tu noć sam povraćao, a sutra ujutro bacio lijekove. Osam dana nisam konzumirao ni alkohol i lijekove, da bi otišao u bolnicu Koševu gastrologu radi stomačnih problema. I na jednom odjelu na DIPu sam pao u nesvjest i za pola sata sam se probudio u KUMu. Volio bi da znam zbog čega sam pao ?
Ja patim i svjesno se trujem alkoholom ...
User avatar
dezorijentisana
Posts: 34
Joined: Wed Jan 07, 2015 2:16 am

Re: 1,2,3 Drink ll

Post by dezorijentisana »

nisi sam, hiljadu puta mi se dešavalo da imam svuda modrice i čudne povrede za koje se uopšte ne sećam kako sam ih zadobila, dešavalo mi se da kod kuće jednostavno padnem na sred sobe i tu tako zaspem jer ne mogu da ustanem
zašto ovo jebeno radim sebi??
Post Reply