predstavljanje & pitanje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
marioatomic
Posts: 1
Joined: Tue Jun 17, 2014 2:42 am

predstavljanje & pitanje

Post by marioatomic »

Pozdrav svima!pratim ovaj forum vec godinu dana,procitao sam prakticki sve na njemu i mogu reci da mi je u neku ruku i pomogao,prvi joint sam zapalio sa 14(sada imam 17),par mjeseci nakon toga sub,jos uvijek mi nije jasno sta mi je bilo tu vecer da ga idem uzimati,nikad nakon toga nisam dalje od trave isao,jos uvijek pusim ali ne bas cesto kao prije,nije toliki gust.iako me svijet droge fascinira nebi apsolutno nikad probao nista jace,nekoliko propalih prijatelja a ujedno i ovaj forum mi je pokazao gdje to vodi.jedan od razloga zasto sam ovdje je da postavim pitanje koje me zanima vec neko vrijeme,ovo ljeto idem na maturalno putovanje u spanjolsku,konkretno nizzu,barcelonu i lloret de mar.dakle,trebale bi mi sto "svijezije" informacije:**** edited by forum admin
hvala unaprijed!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: predstavljanje & pitanje

Post by sanela »

Dragi marioatomic, kako kažeš da pratiš forum već godinu dana, čudi me da nisi upratio pravila foruma. Informacije koje ti tražiš ovdje ne razmjenjuju. Ako pogledaš na vrh stranice lijepo piše: Forum za podršku u oporavku.
Ova tema ide pod ključ, a ako otvoriš novu s ovim pitanjima, bićeš banovan.
Locked