DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Sagy »

Ma kod mene,više-manje klasika.
Metadon,pa skidanje(ne vjerujem da bi više imao snage kroz to proći),pa opet komuna...
Sada sam u stambenoj zajednici,u gradu u kojem namjeravam i posložit si život.

Morao sam dosta mostova porušit za sobom,da bi mi se neki novi vidici otvorili...

I tako,dobar sam,raduckam tu i tamo,upoznajem nove ljude,koje ova priča o drogi i ne interesira previše,
zadovoljan sam.
Ima 4 mjeseca,sam počeo s interferonom,a kako je i to rock'n'roll svoje vrste,nuspojave,svašta nešto,
obavit ću ga do kraja ovdje,pa idem dalje,posao,stan itd.
Možda se i ponovno oženim 8)
Sve je dobro,koliko može biti,ali sam i svjestan mog kapaciteta,da sve i brzinski rasturim,pa guram pomalo,bez žurbe...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Param-parcad »

demijan wrote:Lepo sam rekao neko te prodao za tu kolicinu.90 posto te neko namesti.
A jok Demijane...Ove cumplonje od inspektora su meni ušli u trag,prativši me konstantno sa james bondovom opremom mesecima,pričaću jednom prilikom koliko su glupi i kakvi su oni presmešni manipulatori,jako skromnih intelelektualnih kapaciteta...90 posto sam siguran za jednog tipa i ne mogu mu uraditi to što sam želeo i ne bih o tome,jer me čini nervoznim ta tema...Kao i svi pametni ljudi i vi mi dajete dobre savete(niste idioti tipa"Buraz,slušaj ti mene,ja sam bivši robijaš...Kako udješ ti samo najvećeg s'vrata rokni)...Znam to sve što mi pričate,kako da se postavim i ja se nadam da mi ovo zrno od pasulja u glavi još uvek radi,pa ću pametno...brine me samo što sam sa živcima pukao...moraću trenirati kao lud da bih se smirio.Nadam se da me moja impulsivnost neće koštati tamo,no jebeš tu temu,biće kako bude.Naučio sam par stvari,izmedju ostalog,kako da se pomirim sa onim što ne mogu da promenim,bla bla bla.Pa dje si moj arhineprijatelju vudd-e,Evi i ja se prokenja ovde malo,ispusti čovek govna,bude mu lakše...Poželeo sam naša prepucavanja...iii znači tamo negde tetoviraš kite u inozemstvu...Šta da se radi ljudino,"teška vremena,prijatelju moj,djavo ih odnio-o" :)
slažem se sa Sanelom što te citirala,onom što se folira da je admin pa se primila a pritom pojma nema šta je narkomanija...Moraš Sanela prvo se navući...i dati meni u medjuvremenu da vodim ovaj forum :)
@Nepopravljiv je u pravu @Hemfri,da sam mogao,ja svejedno ne bih bežao,jer realno nemam ništa od bežanja,niti mi se to radi,da se nonstop osvrćem.Želim da završim što pre sa tim,ne bi li nešto planirao i tak...P dje si vudd-e,tebe sam najviše poželeo,voleo bih da sam te upoznao,slika govori više od 'iljada reči popio bih sa tobom jedno pet,šest piva...Mogu ti reći da nisam puno gadljiv na lobe pa ako se ikada svratimo nije problem ako častiš :twisted: ...Pozdravi ovom starom ljigavcu preispitivaču,koji si ti bre kurac da bilo šta preispituješ,a? :) Je l' i dalje pušiš cveće,sreće,sve vas ustvari pozdravljam,ne mogu gledati na oči...ceo dan sam vozio glupi cicikl pa sam mrtav umoran...Aj uzdravlje do sledećeg javljanja.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Param-parcad »

Vide Sagija,pa gde si ti crve,vidim cvetaš dok ja tonem pa te nešto ne volim što si srećan...znaš i sam da te ionako nisam nikad zagotivio,tako da ništa novo :) Šalim se sagi đanđaro stara,drago mi je da da je sve dobro i kod tebe...otkako niko od vas,kada bih s'vremena na vreme,bacio pogled na forum,stare ekipe nije ništa objavljivao,pomišljao sam i na over dose...kako god,drago mi je da ste svi dobro,posebno ovi iz stare ekipe...pozz odoh više legat' u pičku materinu...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by sanela »

Param-parcad wrote: slažem se sa Sanelom što te citirala,onom što se folira da je admin pa se primila a pritom pojma nema šta je narkomanija...Moraš Sanela prvo se navući...i dati meni u medjuvremenu da vodim ovaj forum :)
Bocnuti Sanelu... :p

Sagy, jesi ti ono imao onu slatku djevojčicu? Ili sam ja nešto pomiješala...
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by preispitivac »

Sta je bre cinculatoru, sve si pretekao, a dohvatio se gandze i zviz u vugla,a? :) Kazem ja da je to najgora droga, hahah. Pusim, sta ne pusim, I'm not a quiter, ho ho.
Uradiste me na sentiment old skul ekipice, koji je meni...

Ne daj se Parame, mislim, bulje ne daj :P
Jurim rep
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Sagy »

sanela wrote: Sagy, jesi ti ono imao onu slatku djevojčicu? Ili sam ja nešto pomiješala...

Imam kćerkicu....ne živi još sa mnom
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by vudd »

cekaj, ko je sagy? sagitarus?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by sanela »

Sagy wrote:
sanela wrote: Sagy, jesi ti ono imao onu slatku djevojčicu? Ili sam ja nešto pomiješala...

Imam kćerkicu....ne živi još sa mnom
A mama, kako je ona? Jel još na moru?
vudd wrote:cekaj, ko je sagy? sagitarus?
Daaa.
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Sagy »

sanela wrote: A mama, kako je ona? Jel još na moru?

Je,je...na moru... i u "moru".
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by vudd »

da da, to je taj momak. bio na OBN u talkshow leptejebo :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply