DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Param-parcad »

Vala baš,ljudi se raspisali kao da je njihova tema i niko me ne jebava dva posto...Pogotovu Sagy,dig'o nešto svoj nos,ponos...kokos,narkos...prvo ova Sanela bi trebala takve stvari da sankcijoniše kao admin,a ona se još i raširila zajedno sa,gore pomenutim Sagy-jem.Trebao si reći na televiziji da nisi ni imao nikakve odnose,tj,istinu a kamoli dok si imao cecu i sidu...Pozdrav za moju staru prijateljicu Zonu i sve ostale.Evo jedne stvari za Sagija,staroga metalca :lol: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5IzPjmb7ikc[/youtube]
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by selma »

vidi, vidi..sta ce to biti svi na jednom mjestu...i ja se ulogovah nakon 300 god pa reko da poselamim....
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Param-parcad »

Pozdrav za Selmu,evo i ja reših da vas razbijem sve kao paramparčad...Ovo je bilo duhovito za šamarčinu godine,negooo...
Uzeh danas da prelistam svoju,nazovi,ispovest i...ostao sam bez teksta,ali sam se i ismejao svojim postovima,koliko su bili i ludi i brzi i glupi i pametni(poneki)...Nisam mogao da verujem koji sam ja predstavljao cirkus,moguće da sam i sad glupi avgust ali sam bar postao svesniji,ide s'godinama jebeš ga...i tak...imam ideju da kupim sebi lambordžini i slobodu...napraviću igru za mobilni i postati milioner,kad je onaj mogao sa glupim"Flappy bird-om",što ne bih mogao i ja...pa ja.E ako kupim Lambordžini onda ću imati para za sve droge ovoga sveta i navući se kao gospodin čovek...Đentlmen.
P.S.Daj Sanela izbriši der ono govno od teme,ne mogu da budem miran kada znam da sam negde posejao mnogo gluposti :lol:
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by klara60 »

Evo Param-parcad, iako nisam pročitala ovu tvoju temu, osim nekih djelića, svratila sam samo da ti od srca poželim da se uspješno iz svega lošeg izvučes i da kažem da često pomislim na sve vas koje sam upoznala na ovom forumu te da se iskreno nadam da ćete uz snagu svoje volje, izvući iz sebe ono dobro i da ću jednog dana pročitati da ste OK i da je sve ono ružno iza vas.

Puno sreće, volje, snage želim ti.

Pozdrav
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by sanela »

Param-parcad wrote: P.S.Daj Sanela izbriši der ono govno od teme,ne mogu da budem miran kada znam da sam negde posejao mnogo gluposti :lol:
Nema sanse. Pa sta mislis kako se ja zabavljam kad mi je dosadno? Citam tvoju ispovijest. I sad da je brisem... A-a
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by nepopravljiv »

zovi da se vozimo po lokalu,kad se kupi Lambordjini. :D
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by oxo »

Poz za sve i od mene

Param, iskreno izgleda da jedini ja nisam"odusevljen" tvojom pricom, tako da nemam nista pozitivno da ti napisem.

ALI, nisi glup, izvadi pouke iz ovoga sto ti se desilo, i nece biti uzalud. Barem nisi na dopu. Proslo je vreme tuca, valjanja gudre i slusanja bad copyja. Barem za nas stare dzankoze, razmisli o "ozbiljnijim" stvarima

Koga zanima - ja sam strejt od kako mi je brat umro od dopa, kraj novembra 2008. Downside je da mi je i cale umro 2003. A majka prosle godine. Posto ja imam 31 godinu mozete zakljuciti koliko su bili mladi. Sa druge strane, imam odlican posao/pare vec duze od 4 godine i psihofizicki se osecam kao nikad u zivotu, ne pijem vise ni antidepresive koje sam pio od kako sam stao sa drogom do pre godinu dana. ne dam jednostavno zivotu da me sjebe.. Josh jedan poz za sve i param sry shto sam ti uskocio u temu
streetdog
Posts: 5
Joined: Tue May 20, 2014 10:26 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by streetdog »

Param-parcad wrote: Znam to sve što mi pričate,kako da se postavim i ja se nadam da mi ovo zrno od pasulja u glavi još uvek radi,pa ću pametno...
Heh, nasmejao si me zbog neposrednog nacina na koji pises i malo podsetio na Bukovskog. Uzgred, eto ti koga da citas dok budes u zatvoru. On pise o tome kako je zivot sranje i kako nista nema smisla, ali na jedan dopadljiv nacin.

Ti si ko Bane Sunshine jbt, samo sto su njega skembali zbog spida, i on se tukao sa policajcima. Nisam ispratio celu temu, jel si napisao na koliko su te osudili?
Aleksandar
Posts: 26
Joined: Thu Jun 28, 2012 7:21 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Aleksandar »

AAaaaaaaa, ahhahahahhaha... prdekanje matore, drago mi je da ste svi zivi, a za ostalo....

Parame, najbrzi basisto Loznice, cuvaj bulju tamo, a sto se ice kjniga... pa opste je poznato da svi iz prdekane izadju kao intelektualci :D
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by yasujirozu »

ne razbirem - loznica se fura s c2h6o i điđom; dudd napustio klince i živi s kuravom u nedođiji; preispitivko i dalje puši fani cigarete...

sanelko, prijatelju stari, realno ti uzjebaše ćitavu ideju oko svrhe foruma... :wink:
Post Reply