DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by demijan »

Yazo,ziv si jos? :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by sanela »

yasujirozu wrote: sanelko, prijatelju stari, realno ti uzjebaše ćitavu ideju oko svrhe foruma... :wink:
PDT_Love_05 gdje si yaso, drug!? De mi, bogati, popravi prosjek na forumu...
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by yasujirozu »

pa čao, drugari :D

bivstvovanje na 1 nivou, il ima i sporjednih koloseka koji vode spram stranputice?

bagro, draga
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by preispitivac »

Jasuhiro, vesto baca ostro oko, deli pravdu kao Justicija.
Kako si mi ti dzaneru?
Jurim rep
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by vudd »

yasujirozu wrote:ne razbirem - loznica se fura s c2h6o i điđom; dudd napustio klince i živi s kuravom u nedođiji; preispitivko i dalje puši fani cigarete...

sanelko, prijatelju stari, realno ti uzjebaše ćitavu ideju oko svrhe foruma... :wink:
yasminko pa de si coece? jebes li sta? kako zdravlje? cuo sam fine stvari o tebi. vjerovati ne mogadoh... smrade :)


da da, dudd se okurcio i krenuo "vani" da vidi koliko je jak, skenjo masu toga...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
manson4ever
Posts: 36
Joined: Tue Sep 30, 2014 10:30 am

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by manson4ever »

Sta bi sa presudom?
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Param-parcad »

Nešto se mnogo oteglo...pre mesec dana je trebao da se održi glavni pretres pa kada sam došao,sudija mi pomerio na sedmi oktobar a osmog mi je glavni pretres za napad na službeno lice,dok je za ovaj komad sa kojim sam pao takodje pomereno sudjenje,jer advokatska komora štrajkuje te sud iz tog razloga ne radi...jebe lud,zbunjenog.Uglavnom,bitno je to da mi je sve pare pokupio advokat ali...treba ga razumeti,valja održavati njegov audi A8 2013 god...misliš da je to jeftino?pa gde su tu dve kuće,stan,vikendica na moru,deca sa zahtevima za najnovije Ipod-ove,tablete,fablete i ostala sranja,treba razumeti čoveka jbg...Sranje tema ali je jedino što mi se trenutno dešava u životu.jedino što sam živ i zdrav,ne pijem i ne pušim(samo zato što nemam para,da se ne lažemo)...Kako kod tebe stoje stvari Mensone,koliko vidim na fejsbuku(ako je to ikako merilo)kod tebe sve cveće,proleće a?pozz za ekipu.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by nepopravljiv »

treba vazda za prijatelja imat advokata,sudiju i doktora.meni je prvi advokat bio za pare a drugi put po sluzbenoj duzosti.ovi za pare nista me bolje nije branio nego ovi drugi po sluzbenoj.prica mu bila na sudjenje dobar je to momak. :D
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by sanela »

nepopravljiv wrote:treba vazda za prijatelja imat advokata,sudiju i doktora.
hahahaha
genijalno.
User avatar
manson4ever
Posts: 36
Joined: Tue Sep 30, 2014 10:30 am

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by manson4ever »

pa nije proljece, ali ne zalim se... vise je ljeto :)
imamo svi problema, pretpostavljam, ja ne tako velike kao prije.. ili su mozda cak i veci, ali ih ne dozivljavam vise kao probleme. uzivam u zivotu, pokusavam svaki tren da razvucem... cak i ovdje
Post Reply