Pocetnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Pocetnik

Post by demijan »

Kocka je na prvom mestu kao zavisnost,pa onda narkomanija.tako sam cuo.i za tablete sam 'cuo'da moze opasno da se navuce.sta reci,obrni okreni ne valja.ono i kada prelazis na crveno ne valja.svakog nesto ispunjava,valjda ima nesto drugo sto te ispunjava.retko ko ko je u kocki ili narkomaniji ima uspeha na duze staze.to je zacarani krug,nikako da izadjes posle iz njega.kao ona pesma o crnom leptiru koga privlace ulicne svetiljke i ide nesvesno u smrt.treba bezati od toga i docekati jutro,jer svetlost ce opet doc!eto malo dobrih starih stihova.hehe.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Oliver Twist
Posts: 1
Joined: Sun Jun 29, 2014 7:42 pm

Re: Pocetnik

Post by Oliver Twist »

Nikad mi nece biti jasne ove glave...Covece,pa jesi li ti svestan sta pises? Ajde marica,ajde pljuge...Ali da zelis da ides dalje? Hm,to mi nije jasno...Razgranici malo stvari u glavi,skontaj se gde si sa gudrom i gde si bez nje.Hoces da uzmes iz dosade? Pa radi nesto covece.Sljakaj.Donesi ciku nesto kesa.Moras da nadjes stvari koje te izvlace iz govana(u mom slucaju),u tvom je to,dosada...Nije mi jasno kako,ukoliko imas bar neki uvid u svet gudre,kako zelis da ides dalje od marije i spida? Cccc...Ako ostanes pri takvom misljenju posle svih ovih komentara,nije mi zao,idi gudriraj se,to i zasluzujes sa takvim stavom.
Post Reply