Pocetnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Lobje
Posts: 4
Joined: Wed May 28, 2014 10:04 pm

Pocetnik

Post by Lobje »

Pozz svima, morao sam se prijavit i pitat dali ima još kog živog na ovom forumu ili ga smao ja pratim?? haha nego, imam 17 god..izlazim i sve vam je jasno samo naravno pocetnik sam i bojim se da ubrzo vise necu biti?:/ dakle moj problem.. pušim travu svaki dan(2godine) i to zbilja se ne sjecam kad je prosao dan bez bar jedne pljuge.. i naravno dosao sam do toga da mogu popusit bas kolko hocu i bit cu mozda malo napusen..par puta sam i vuko i spid al je bio neko smece uglavnom..guto sam neke anti depresive i psihotike i mlogu rec da mi se sviđa bit tako razvaljen.. Moja sreca je ta sto jos nisam nasao nekog dilera koji bi mi dao nesto jace od spida il bleta, ali ako nađem mogu reč da cu psihicki propast..
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pocetnik

Post by sanela »

Naravno da nas ima zivih, al je pitanje do kad ces ti biti ziv s takvim razmisljanjem!? Dok ne naidjes na kakvig "dobrog" dilera?
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Pocetnik

Post by ziki »

Pocetnik...
Sta je to , Pocetak kraja ?
Mani se corava posla.
...
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Pocetnik

Post by preispitivac »

Decko, vidim da uzivas do koske, mora da si opasan neki tip. Samo furaj. Ili nemoj.
Jurim rep
figurica
Posts: 7
Joined: Sat Jun 07, 2014 5:15 pm

Re: Pocetnik

Post by figurica »

Stvarno si pocetnik ali dobro znaj da je linija izmedju pocetnika i coveka koji krade,laze,gubi zdravlje i porodicu i sve sto je lepo u ovom zivotu je veoma tanka.Nisi puno zaglibio i stani dok mozes.Svaki put pre nego sto povuces dim ili crtu neka ti prodju kroz glavu stotine prica koje si procitao ovde(uglavnom nema lepih)i ako si spreman da dotaknes dno onda samo udri.Ako sada stanes bice ti samo "dosadno" kratko vreme a tu dosadu mozes pobediti na milion nacina(ljubav,sport,neki drugi hobi ili sta ti ja znam...)

Ako nastavis po svom jako brzo ce doci dan kada neces moci da prestanes sve i da zelis i tada je skoro sigurno kasno za popravni.

Pamet u glavu i srecno u borbi sa vetrenjacama!!!
User avatar
MaXX
Posts: 45
Joined: Mon Jul 23, 2012 11:27 am

Re: Pocetnik

Post by MaXX »

Lobje wrote:Pozz svima, morao sam se prijavit i pitat dali ima još kog živog na ovom forumu ili ga smao ja pratim?? haha nego, imam 17 god..izlazim i sve vam je jasno samo naravno pocetnik sam i bojim se da ubrzo vise necu biti?:/ dakle moj problem.. pušim travu svaki dan(2godine) i to zbilja se ne sjecam kad je prosao dan bez bar jedne pljuge.. i naravno dosao sam do toga da mogu popusit bas kolko hocu i bit cu mozda malo napusen..par puta sam i vuko i spid al je bio neko smece uglavnom..guto sam neke anti depresive i psihotike i mlogu rec da mi se sviđa bit tako razvaljen.. Moja sreca je ta sto jos nisam nasao nekog dilera koji bi mi dao nesto jace od spida il bleta, ali ako nađem mogu reč da cu psihicki propast..
Lobje...bijelo...iz nicka ti se vidi vec ono sto si ti zacrtao sebi da radis i sto te fascinira i odusevljava..Ja bih rekao da ti je to prvi problem ili bar veci problem,hajde ovo sto si do sada radio-nije normalno ali hajde,moze se shvatiti.Medjutim,ako ti zivis sa tim i jedva cekas da se docepas neceg-vjeruj mi jako brzo ces naci to sto trazis i onda ces kao i svi mi,misliti da ti kontrolises sve to,bice dobro u pocetku i gotov si,kao i svi mi sto smo bili ili jesmo,zavisi kako gledas...
Nisam lik koji daje savjete ovako-kao da ces ti poslusati nekog anonimusa koji ti na forumu govori kao nemoj,stani,neces i to znamo i ti i ja,ono sto ti bilo ko kaze nebitno je,samo je bitno da ti shvatis sta ti sebi i od sebe radis,pa pokusas opet sam sebi objasniti zasto to radis sebi i od sebe? Ne volis se,zelis patnju,laganu smrt,umiranje godinama uz niz problema? To te ceka...I samo ti znas da li je to tvoj zivot koji zelis,ili ti mozda mozes nesto drugo...
Sretno!
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Sigurd Hoel
Lobje
Posts: 4
Joined: Wed May 28, 2014 10:04 pm

Re: Pocetnik

Post by Lobje »

da ali jednostavno kad popijem 3,4 tablete zalijem pivom i jointom jednostavno mi je bolje i nije mi dosadno. i ako sam sam ili nebitno nemoram niti biti sam da mi bude dosadno ali uz to sve mi je cak sve i zabavno..a narkoman necu i nemogu postati jer dopa i slicnih stvari kod mene nemaa...a i da ima cisto sumnjam da bi to strpo u sebe?
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Pocetnik

Post by nepopravljiv »

Lobje :D tako to krene sa dosadom.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Pocetnik

Post by Param-parcad »

Jao nepopravljivi...što si ti romantičan.. :lol:
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Pocetnik

Post by nepopravljiv »

:shock: jedan stari kvazi pomorac je meni uvjek govorio,romantika je pola posla a posle samo rukom kreces i govoris daj,dajjjj,daj
Post Reply