Pocetnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Lobje
Posts: 4
Joined: Wed May 28, 2014 10:04 pm

Re: Pocetnik

Post by Lobje »

Još nešto, več kad sam se odlučio za tablete bar mi moze netko reci sta je najbolje i naj dostupnije..? Jbg nije lijepo al sta sad..
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Pocetnik

Post by ziki »

Cim si ti krenuo da eksperimentises sa lekovima i alkoholom, i jos trazis savet koje lekove da uzimas..navucices se kao zmaj ako vec nisi.
Mogu ti reci da ta kombinacija zna da bude mnogo opasnija od dopa.
A to da nema sanse da se navuces je velika obmana.
Tako svi misle u pocetku, a posle drz ne daj, kuku lele..
...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Pocetnik

Post by nepopravljiv »

vendoksin kapi,to kupi to ti je najbolja droga :bear:
Lobje
Posts: 4
Joined: Wed May 28, 2014 10:04 pm

Re: Pocetnik

Post by Lobje »

Evo da nadodam još nekoliko stvari koje su se dešavale u međuvremenu..došao sam u kontakt s jednom malo čudnijom i drugačijom drogom..o kojoj nebi još htio govorit..ostavljam dosta novaca u aparatima casina sto je za sad naj naj veci problem.. i eto znam da vas ne zanima ali ja cu napisat pa sta bude bude! pozdrav ;)
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Pocetnik

Post by preispitivac »

NIje poenta da ti pises ovde kako "napredujes" u gudranju nego da pricas o tome kako da se skidas, prekidas sa tim stvarima, nesto menjas covece, tako ces da propadnes skroz, ne odmah, ali kad skontas da si propao, vec je kasno. Nego, tebi se svidja da furas taj ceo fazon jbg. Srecno.
Jurim rep
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Pocetnik

Post by demijan »

Kocka je na prvom mestu kao zavisnost,pa onda narkomanija.tako sam cuo.i za tablete sam 'cuo'da moze opasno da se navuce.sta reci,obrni okreni ne valja.ono i kada prelazis na crveno ne valja.svakog nesto ispunjava,valjda ima nesto drugo sto te ispunjava.retko ko ko je u kocki ili narkomaniji ima uspeha na duze staze.to je zacarani krug,nikako da izadjes posle iz njega.kao ona pesma o crnom leptiru koga privlace ulicne svetiljke i ide nesvesno u smrt.treba bezati od toga i docekati jutro,jer svetlost ce opet doc!eto malo dobrih starih stihova.hehe.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Oliver Twist
Posts: 1
Joined: Sun Jun 29, 2014 7:42 pm

Re: Pocetnik

Post by Oliver Twist »

Nikad mi nece biti jasne ove glave...Covece,pa jesi li ti svestan sta pises? Ajde marica,ajde pljuge...Ali da zelis da ides dalje? Hm,to mi nije jasno...Razgranici malo stvari u glavi,skontaj se gde si sa gudrom i gde si bez nje.Hoces da uzmes iz dosade? Pa radi nesto covece.Sljakaj.Donesi ciku nesto kesa.Moras da nadjes stvari koje te izvlace iz govana(u mom slucaju),u tvom je to,dosada...Nije mi jasno kako,ukoliko imas bar neki uvid u svet gudre,kako zelis da ides dalje od marije i spida? Cccc...Ako ostanes pri takvom misljenju posle svih ovih komentara,nije mi zao,idi gudriraj se,to i zasluzujes sa takvim stavom.
Post Reply