Kako da se ubijem ?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Kako da se ubijem ?

Post by Hemfri »

streetdog wrote:Jebote covece, 100% me podsecas na mene.
Ja sam ovo "lecio" neko vreme alkoholom Ono sto sada zelim da probam je kokain. Nisam degenerik koji zele da se navuce, koristio bih ga po potrebi 1-2 puta nedeljno kada zelim da izadjem u grad opustim se i scoijalizujem se...

Takodje ono sto moze da ti pomogne su sedativi u kombinaciji sa antidepresivima, naravno i oni posle nekog vremena gube svoju efikasnost...
Jel ovo neka pošalica? ...
P.S. Zašto kokain ,zaboga,ja predlažem lepo diacetilmorfin-heroin,da viš kako će ti bude lepo ...... :roll:
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Kako da se ubijem ?

Post by nepopravljiv »

nar4koman se kupa u wc :D ,i kuca mu majka sine za kolko zavsavas.ovi odgovara za 15 eura. :D aniksioznost,alkoholizam ,samoubistvo,kriminal,i da se nepodje suvog na oni svijet sve u 5 postova gore.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Kako da se ubijem ?

Post by demijan »

mnogo si drcan za nekog ko ima socijalnu anksioznost...jesi siguran da nisi prevazisao to...mislim na stranu sve ali ljudi koji imaju socijalne fobije su isto u ozbiljnom problemu,znam da to nije ni za smejanje ali opet da neko ko boluje od toga misli da mu je resenje uzimanje kokaina...svasta...ja sam imao paranoje,napade panike,svuda sam video nesto lose da se izrazim tako i belo mi je samo uvecavalo agresivnost i sve te gluposti.to ne da nije resenje nego je bas,bas pogresan korak koji vodi u jos dublju dubiozu i problem.mozda ti to sada izgleda glupo,bezveze i to ali najbolji savet za to ti je da potrazis nekako profesionalnu pomoc i polako saniras te fobije....
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
streetdog
Posts: 5
Joined: Tue May 20, 2014 10:26 pm

Re: Kako da se ubijem ?

Post by streetdog »

Druze 5-6 godina se lecim, racionalizovao sam svoje strahove i oni su ostali. Jer sam takav kao licnost, a od sebe se izleciti ne mogu.
Pogledaj one rok zvezde koje smrcu ceo zivot pa dozive 70 godina, Keith Richards npr. Covek pod stare dane pise knjige za decu. Mozes da postanes zavistan i od bensedina ako ne znas kako da ga koristis. Ja kad bih uzimao koku ne bih se radio preko dana iz ciste zabave. Nego npr. kad zelim da se socijalizujem, izadjem u grad i tako to. Par puta mesecno a ne alavo.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Kako da se ubijem ?

Post by ziki »

Ajde objasni kako ces to da se socijalizujes uz pomoc kokaina.
Navedi korak po korak.
Uzmes kokain i sta onda ?
Izadjes u grad i onako uradjen sredjujes svoj socijalni status..
Druzis se sa ljudima, stices nove poznanstva, sklapas prijateljstva, trazis posao i nacin da zaradis novac i tako sredjujes svoj zivot jel to ?
Ne razumem, zato pitam..
Ti hoces da svoj identitet i mesto u drustvu izgradis uz pomoc kokaina ?
I jos mislis da mozes da ga kontrolises i uzimas po potrebi...
Ok.
...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Kako da se ubijem ?

Post by nepopravljiv »

kokainska terapija,doro zvuci ka da si brusilicu u mozak metnuo.a kukala ti majka ovo je sprdnja srece mi.boli te k..ura. rokaj dobar je to lijek cuo sam ja za taj kokain ima u apoteku da se kupi nije skupo ja neznam sto cesce se ljudi sa tim ne lijece vele super stvar kupis kutiju kokaina po 100mg.aj mrs u kombi cu kokainom da se lijecis.pa coece ovo da sam cuo live nabo bi te srece mi.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Kako da se ubijem ?

Post by Param-parcad »

Šta bi?Ubi li se ovaj?
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: Kako da se ubijem ?

Post by W.White29 »

Mozda je decko poceo da se prostituise il`krade za kokain...al` u ovom slucaju je drustveno prihvatljivo posto se on mora socijalizovat ,uklopit u drustvo
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Kako da se ubijem ?

Post by Param-parcad »

Može biti,svi smo mi prošli kroz resocijalizaciju,no svako ima svoj sistem jbg :)
Post Reply