Ja nisam JA.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

aca
Posts: 28
Joined: Thu Apr 10, 2014 11:19 am

Re: Ja nisam JA.

Post by aca »

Ajde Coco, nestrpljivo cekam nastavak :D
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Ja nisam JA.

Post by nepopravljiv »

nemam bas neki odnos dobri sa njim,licno boli me K...C.za sve sto je radio.a opet otac mi je volim ga nikad mi nije oprostio moje drogiranje takav je covjek nemoze da predje preko toga.sto se tice varanja moje majke nisam se nikad oko toga nesto neznam uznemiren bio ili nervirao.a ni moja majka a znala je sve. nekako to normalno ispada u nasu porodicu.alkoholisanje je vec druga stvar,to mi je smetalo.
User avatar
Coco
Posts: 17
Joined: Tue Apr 15, 2014 1:10 am
Location: NS

Re: Ja nisam JA.

Post by Coco »

Nekadašnja najbolja drugarica i bivši momak...
Prazna sam kao vasiona.
User avatar
Coco
Posts: 17
Joined: Tue Apr 15, 2014 1:10 am
Location: NS

Re: Ja nisam JA.

Post by Coco »

aca wrote:Ajde Coco, nestrpljivo cekam nastavak :D
Hvala na podršci, biće kad malo dođem sebi, previše mi je prisećanja odjedared. :roll:
Prazna sam kao vasiona.
User avatar
Coco
Posts: 17
Joined: Tue Apr 15, 2014 1:10 am
Location: NS

Re: Ja nisam JA.

Post by Coco »

nepopravljiv wrote:nemam bas neki odnos dobri sa njim,licno boli me K...C.za sve sto je radio.a opet otac mi je volim ga nikad mi nije oprostio moje drogiranje takav je covjek nemoze da predje preko toga.sto se tice varanja moje majke nisam se nikad oko toga nesto neznam uznemiren bio ili nervirao.a ni moja majka a znala je sve. nekako to normalno ispada u nasu porodicu.alkoholisanje je vec druga stvar,to mi je smetalo.
A je l ti osećaš grižu savesti? Mislim kao da si i ti kriv što on pije?
Prazna sam kao vasiona.
aca
Posts: 28
Joined: Thu Apr 10, 2014 11:19 am

Re: Ja nisam JA.

Post by aca »

I moj matori je pijanac.Odnos sa njim?Uvek kada ga vidim setim se Ivana Karamazova
-Ko nije pozeleo da ubije roditelja?-
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Ja nisam JA.

Post by nepopravljiv »

ne nikakvu grizu savjesti on je pio i prije mog drogiranja.
aca
Posts: 28
Joined: Thu Apr 10, 2014 11:19 am

Re: Ja nisam JA.

Post by aca »

Hristos Voskrese!
User avatar
Coco
Posts: 17
Joined: Tue Apr 15, 2014 1:10 am
Location: NS

Re: Ja nisam JA.

Post by Coco »

aca wrote:I moj matori je pijanac.Odnos sa njim?Uvek kada ga vidim setim se Ivana Karamazova
-Ko nije pozeleo da ubije roditelja?-
Jebeno je to baš. Moram i tebe da pitam je l se osećaš delimično odgovornim zbog toga što on pije?
Prazna sam kao vasiona.
User avatar
Coco
Posts: 17
Joined: Tue Apr 15, 2014 1:10 am
Location: NS

Re: Ja nisam JA.

Post by Coco »

nepopravljiv wrote:ne nikakvu grizu savjesti on je pio i prije mog drogiranja.
Nisam mislila zbog drogiranja već ovako životno.. tipa zbog tvog ponašanja prema njemu, postignutom uspehu u životu i sl. Jedan od razloga zašto ja ovo pišem (a zato sam te i pitala) jeste jer osećam veliku grižu savesti, kao da sam ja kriva što je on pio i da sam ja bila drugačija da bi sve bilo drugačije. Svesna sam da nisam mogla biti kriva kao mala ali kasnije, imam osećaj da sam svojim buntovničkim ponašanjem doprinela da poveća količinu alkohola i odvede se u propast...
Prazna sam kao vasiona.
Post Reply